Změna člena

+Einsteinky

Změna člena

Příspěvekod +Einsteinky » čtv 19. lis 2015 7:56:08

Ahoj,chci se zeptat jestli je během probíhající soutěže možno změnit člena.
Za odpověď předem děkuji.
Madla z týmu +Einsteinky
Píta (org)

Re: Změna člena

Příspěvekod Píta (org) » čtv 19. lis 2015 16:51:29

Ahoj,

omlouvám se, ale s kolegy se držíme nepsaného pravidla, že změnu člena lze provést pouze během první poloviny internetových kol a ta už je bohužel za námi.

Nezlobte se, Petr Hanuš
+Einsteinky

Příspěvekod +Einsteinky » pát 20. lis 2015 6:07:24

Platí to i když daný člověk z týmu nic nevyřešil? :(
Who?

Příspěvekod Who? » pát 20. lis 2015 16:22:22

Mám stejný problém. :x Mé drahé kolegyně v týmu jaksi rezignovali na nějakou aktivitu. Od naší učitelky jsem zjistil, že jeden tým, který si vede celkem dobře, z nižšího ročníku má také člena, jenž také nejeví o BRLOH zájem. Jak tomu týmu, tak mně celkem prospěla změna jednoho jejich člena. :C Opravdu by to nebylo možné? Je celkem zbytečné, aby člověk řešil sám, když má na stejné škole tým, který postrádá někoho aktivního. :C

Předem děkuji za odpověd.

"Tým" Who?
Píta (org)

Příspěvekod Píta (org) » pát 20. lis 2015 16:53:18

Sice vás plně chápu, ale bohužel v tuhle chvíli již změny není možné provést.

Pokusím se vysvětlit, co nás k tomu vede. V tuhle chvíli se již blíží konec třetího kola a mohlo by docházet k situacím, že se do Malého finále nebo dokonce do Velkého finále v Brně dostane člověk, který před tím nevyřešil žádnou úlohu. Především Velké finále v Brně je odměnou pro ty nejúspěšnější a alespoň podle mého názoru není správné, aby se ho účastnil někdo, kdo se na postupu nepodílel (nebo podílel minimálně). Samozřejmě můžete namítnout, že pokud máte v týmu člena, který vám nepomáhá, dojde k obdobné situaci. To už my však ovlivnit nedokážeme, a proto zde musíme uplatňovat pravidlo, že za skladbu týmu jste zodpovědní vy sami. Nezlobte se na mě prosím, ale jsem přesvědčen o tom, že je-li někdo v týmu málo aktivní nebo dokonce neaktivní, lze odhalit dříve než na konci posledního semifinálového kola. To jsou právě ty situace, kdy během prvního a druhého kola členy na požádání ochotně vyměníme.

Věřím, že nás pochopíte...

Petr Hanuš

Zpět na “Organizační záležitosti”