Hledání odpovědi na internetu - úloha 4

10 očí 4 mozky

Hledání odpovědi na internetu - úloha 4

Příspěvekod 10 očí 4 mozky » pon 02. lis 2015 19:59:05

Hledala jsem na internetu podobné hádanky typu úlohy 4, protože řešení tohoto druhu mě nabralo a líbí se mi. Při hledání jsem našla odkaz, kde někdo žádá o doplnění úlohy 4. Jelikož je to přidané před 17 min, je možné, že to byl někdo z účastníků Brlohu. Nechci nikoho obviňovat, jen pokud je to pravda a člověk, který přidal otázku (a je zařazen v této soutěži) má čestné chování, prosím, aby otázku smazal nebo nekoukal na správné odpovědi, které se tam mohou časem objeit. Jedna paní dokonce poslala jak na tyto druhy hádadek odkaz, který vám může být nápomocný. :)
Odkaz: http://www.odpovedi.cz/otazky/kdo-je-paty-vice-v-popise
Za tým 10 očí 4 mozky - Vanesa
Petr (org)

Re: Hledání odpovědi na internetu - úloha 4

Příspěvekod Petr (org) » pon 02. lis 2015 20:33:48

Každý rok se někdo najde, kdo se snaží tímto způsobem hledat odpovědi. My s tím bohužel nic nemůžeme dělat. Daný příspěvek jsem nahlásil adminům, snad ho brzy odstraní. Líbí se mi, že nikdo odpověď neprozradil... Na druhou stranu to přeci ostatním nebude kazit radost z vyřešených úloh...

Jen tak mimochodem, která úloha se vám líbí nejvíce v tomto kole?
10 očí 4 mozky

Příspěvekod 10 očí 4 mozky » pon 02. lis 2015 20:43:25

Petr (org) píše:Každý rok se někdo najde, kdo se snaží tímto způsobem hledat odpovědi. My s tím bohužel nic nemůžeme dělat. Daný příspěvek jsem nahlásil adminům, snad ho brzy odstraní. Líbí se mi, že nikdo odpověď neprozradil... Na druhou stranu to přeci ostatním nebude kazit radost z vyřešených úloh...

Jen tak mimochodem, která úloha se vám líbí nejvíce v tomto kole?

Hezkých úloh je mnoho. :) Ovšem nejlepší je jak jsem psala výše, úloha 4 mi padla do noty. Poté jsem přemýšlela nad řešením úlohy 7 - vitamínová, když mi vyšla docela vtipná odpověď, bohužel špatná. :)
Tento příspěvek jsem napsala, aby si dotyčný člověk sáhl na svědomí, protože jsem přišla na, že zadal další otázku z této soutěže. To již naštěstí otázku smazal. :)
Přeji příjemný večer.
DeamonAge

Příspěvekod DeamonAge » úte 03. lis 2015 21:39:16

Nám se nejvíce líbil 5. úkol protože jsme nad ním strávili nejvíce času a jěště žánrová........ ta žánrovka to je celkem hnusný :lol: :lol: protože jsme to před sebou měli mrtě dlouho a nikdo nevěděl že něco jako to co je v řešení existuje :lol: tohle jsou nejvíce povedené úlohy které jsme tu za poslední 3 roky viděli a okrajově do toho zapadá i 7. Vitamínová :P :P
4prevodovky

Příspěvekod 4prevodovky » pát 06. lis 2015 14:16:47

Úloha 7 a 5 sa nám páči. :D 2 a 10 sa nám páčili, ale už nie. :roll: ( naše odpovede nie sú správne ). Vôbec sa nám nepáči úloha 3. :evil:
#egon

Příspěvekod #egon » pát 06. lis 2015 19:55:03

Já jsem už k tom u slovu z žánrový taky přišel, jenže mi blbnul internet, takže jsem se ani nemohl podívat, co to znamená :evil:

Zpět na “Volná diskuse”