Další dekáda

Píta (org)
Příspěvky: 267
Registrován: pát 04. zář 2015 9:15:17

Re: Další dekáda

Příspěvekod Píta (org) » úte 05. lis 2019 22:04:48

Dobrý večer,
zde je má reakce:

1. Úplně stejné úlohy být nemohou, nefungovalo by to pro všechny kategorie stejně dobře. Ale souhlasím, že určitá (nemalá) část by shodná být mohla. Rozhodně netvrdím, že tohle je nepřekonatelný problém. Určitá komplikace to však je. Bylo by potřeba připravit minimálně dvě různá zadání. To znamená úpravy na webu, při tvorbě dokumentů atd.

2. Letos je výjimečný (jubilejní) ročník, proto jsme změnili místo pro Velké finále i počet účastníků. Věřím, že to bude velmi zajímavé pro všechny, kteří se zúčastní. Je s tím však spojené velké množství starostí, které by vás možná ani nenapadly (malý příklad - zajistit cca 180 židlí), a je téměř jisté, že se příští ročník vrátíme k původnímu počtu.

3. Asi neprozradím nic nečekaného, když napíši, že letošní ročník je finančně o poznání dražší, nežli ty minulé. A jak jsem již naznačil výše, další ročník bychom se měli vracet k modelu s menším počtem účastníků a tím pádem také k méně nákladnému.

4. Asi vás překvapím, ale tou největší překážkou je ČAS. Pokud bychom ho my organizátoři měli více, mohli bychom ho pak více věnovat Brlohu a tím pádem řadu věcí zařídit či vyřešit. Jenže první je zaměstnání (příp. škola) a až poté zábava... ;)

Mějte se hezky,
Petr Hanuš
AlBeMaPa
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 15. říj 2020 13:53:49

Re: Další dekáda

Příspěvekod AlBeMaPa » pát 16. říj 2020 8:24:33

Souhlasím a velice prosím o rozšíření soutěže o další kategorie. Příští rok již také nebudeme moci soutěžit a velice nás to mrzí, neboť se všichni na soutěž vždy moc těší a smutek je tedy na místě, když je to letos naposledy. Jdeme si to tedy, i s našimi zlomenými srdíčky, (doufám, že ne) naposledy pořádně užít a nepochybuji, že se letos dostaneme do finále. Každopádně nás velice mrzí, že si budeme muset najít nějakou jinou soutěž, která nám dovolí se zapojit. Teoreticky můžete udělat nějaký nábor členů nebo tak něco! Myslím, že hodně lidí by se chtělo zapojit a vymýšlet úžasné logické úlohy, které by spoustu lidí potrápily, ale i potěšily zároveň.

Děkuji

Zpět na “Volná diskuse”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host