PODVODY V SOUTĚŽI

TOP 04

PODVODY V SOUTĚŽI

Příspěvekod TOP 04 » ned 15. lis 2015 9:07:20

Dobrý den,

dlouho jsme váhali zda napsat nebo ne, nakonec nás přesvědčila diskuze „Smazání účtu“.

Nejdříve chceme říct, že řešíme BRLOH již šestý rok, loni jsme postoupili i do finále. Velmi si ceníme práce všech organizátorů a moc jim děkujeme za spoustu krásných chvil strávených při všech ročnících BRLOHU. Vědí, že se na ně s připomínkami, které máme obracíme vždy prostřednictvím emailu a vedeme debaty o regulérnosti soutěže. Stav v letošním roce nás donutil k tomu, abychom se k přístupu v letošním ročníku vyjádřili i v diskuzi.

V předchozích ročnících se opakovaně podobná situace řešila, ctili jsme vysvětlení organizátorů, že je to velmi těžké ji odhalit. Velmi jsme uvítali postup v letošním ročníku, kdy došlo k vyloučení týmů. O to více nás překvapil postup při posuzování přiznání, že po vyloučení se ozve tým, který má založený dva účty a oba používal..

Odpověď organizátora byla následující:
Dobrý večer,
zablokování riskujete, protože i z toho druhého účtu bylo odpovídáno... Vzhledem k tomu, že se jedná o minimum úloh, přivřu obě oči a účet smažu. Nicméně jakýkoliv další náznak něčeho nekalého a už tak benevolentní nebudeme.

Petr Hanuš

Nerozumíme tomuto vyjádření. Domníváme se, a tak to i vnímáme, že existuje jen podvod a není žádný větší a menší podvod. Myslíme, že úlohy zde řeší lidé, kteří jsou hodně inteligentní. Toto zdůvodnění nevyloučení u nás vzbuzuje pocit, že z nás někdo děla b.......

Je to pro nás zarážející o to víc, že se jedná o tým ze školy, která má v soutěži přihlášeno 22 týmů,
V některých figurují stejná jména, dokonce i tým s jedním účastníkem. Věříme, že škola MŠ a ZŠ J.A. Komenského Nové Strašecí je plná nadaných a zapálených žáků.
Je však zajímavé, že týmy:

TvojeMáma (Zš a Mš J.A.K, Nové Strašecí)
Členové: Jonáš Ortmann, Tomáš Follprecht
FattyFamily (ŽŠ a MŠ J.A Komenského, Nové strašecí)
Členové: Tomáš Kučera, Matěj Javůrek, František Linke, TomášFollprecht

mají stejného účastníka : Tomáš Folprecht

zarážející je, že tým, který vede diskuzi viz vyjádření organizátora výše je tým:
Kluci v Akci :D:D (Zš a Mš Nové Strašecí, Nové Strašecí)
Členové: Daniel Valchář, Daniel Petráček, Šimon Svatek, Petr Follprecht
se jménem Petr Follprecht
Jak vyplývá z diskuze i tento tým měl další účet ze kterého odpovídal.

Nezaráží nás jméno Folprecht ( i my máme v týmu dvojčata), ale to že se toleruje tak zjevný podvod.

Vyjádření týmu Kluci v Akci:

Kluci v Akci :D:D » sob 14. lis 2015 21:12:20
Já taky ještě by to chtělo vyřešit 2 úlohu a budu se mít výborně.Jinak potkáme se ve finále v brně ???

K tomu chceme dodat, že s takovými týmy bychom se kdybychom postoupili , Brně určitě neradi potkali.

Je nám moc líto, že tak skvělá soutěž dostává v tomto ročníku, tak na frak.

PŘEJEME VŠEM NORMÁLNÍM TÝMŮM HODNĚ ÚSPĚCHŮ PŘI ŘEŠENÍ DALŠÍHO KOLA A FAJN ZÁBAVU.
ORGANIZÁTORŮM PŘEJEME VÍC ODVAHY PŘI POJMENOVÁNÍ FIXLOVÁNÍ A PODVODŮ.

DĚKUJEME JIM ZA VŠE CO DĚLAJÍ, ALE NEBOJTE SE BÝT ZÁSADOVÝ K PŘÍSTUPU KE VŠEM TÝMŮM. VÝJIMKY DO TAKOVÉ SOUTĚŽE NEPATŘÍ!!!!!

TOP 04
Kluci v Akci :D:D

Re: PODVODY V SOUTĚŽI

Příspěvekod Kluci v Akci :D:D » ned 15. lis 2015 12:21:24

Jen že Tomáš Follprecht a Petr Follprecht jsou dvojčata všechny tyto týmy jsou z mojí třídy a jsem si jist že by nepodváděli.
Kluci v Akci :D:D

Příspěvekod Kluci v Akci :D:D » ned 15. lis 2015 12:39:21

Chci jen říci trochu delší větu abych nás ospravedlnil.Ve škole v Novém Strašecí jsme zakládali účet Kluci v akci :) když jsme vyplnili informace a dokončili registraci tak jsme čekali na email ten ale nepřišel.Proto jsme se rozhodli založit nový a to Kluci v akci :D:D.Když jsme vyplnili informace a dokončili registraci email hned přišel.Proto jsme začali hrát na účtu Kluci v akci :D:D.Někdy na začátku prvního kola jsem zavítal na email a zjistil jsem že mi přišel email ohledně brlohu a registrace Kluci v akci :).Tento účet jsem aktivoval ale neuvědomil jsem si co vlastně dělám.Když mi to došlo že by nás kvůli tomuhle mohli Diskvalifikovat napsal jsem na podporu a omluvil se a zažádal o to aby účet smazali.Na účtu nebyli špatné odpovědi takže jsem na něm nezkoušel naše typi na úlohy.Officiálně hrajeme za účet Kluci v akci :D:D.
A tato věta - Jinak potkáme se ve finále v brně ??? To byl jen for my se snažíme ze všech sil aby jsme se do finále dostaly.

Jinak doufám že jste vše pochopili a nebudeme kolem této kauzi dělat další vyšetřování jinak.

Kluci v akci :D:D
Píta (org)

Příspěvekod Píta (org) » ned 15. lis 2015 13:41:18

Dobrý den,

nabídnu ještě pohled z mé strany. Je obrovský rozdíl, pokud systematicky podvádíte (tzn. na jednom účtu úlohy testujete a na druhém zadáváte správné odpovědi) nebo pouze odpovídáte na dvou účtech. V tomto případě byly tuším tři odpovědi zadány na účtu, který byl později smazán. Všechny byly správné, takže těžko lze tým podezřívat z toho, že si takto chtěl pomoci s hledáním správné odpovědi. Proto jsem se rozhodl druhý účet smazat a první nechat s tím, že tým bude upozorněn, že odteď je pod drobnohledem.

Samozřejmě stále platí, že systematické podvádění bude trestáno vyloučením ze soutěže. Mimochodem, takovéto podvádění nejlépe odhalí Malé finále. V loňském ročníku jsme několik týmů vyloučili ihned po skončení Malého finále, protože bylo nanejvýše jasné, že spolupracovali, ač to naše pravidla zakazují. Pochopitelně i letos se tohle bude bedlivě sledovat. Takže nemějte strach, bude-li někdo chtít podvádět, je velmi pravděpodobné, že se do Velkého finále nepodívá.

Hezký zbytek neděle,
Petr Hanuš
TOP 04

Příspěvekod TOP 04 » ned 15. lis 2015 21:25:21

Dobrý večer,

jen malá odpověď. NEXISTUJE MENŠÍ A VĚTŠÍ PODVOD, NEEXISTUJE ANI SYSTEMATICKÝ A NESYSTEMATICKÝ PODVOD - JE TO VŽDY PODVOD.
To, že náhodou byly odpovědi správně, neznamená, že nešlo o testování jejich správnosti, jen byly první odpovědi správné.

Vůbec žádná odpověď na účast stejného člověka ve dvou týmech.

TvojeMáma (Zš a Mš J.A.K, Nové Strašecí)
Členové: Jonáš Ortmann, Tomáš Follprecht
FattyFamily (ŽŠ a MŠ J.A Komenského, Nové strašecí)
Členové: Tomáš Kučera, Matěj Javůrek, František Linke, TomášFollprecht

mají stejného účastníka : Tomáš Folprecht

Takže pro Kluci v Akci :D:D asi někdo podvádí nebo máte ve škole klonovaného Tomáše Follprechta (dva stejně se jmenující žáky) ????

Chovejte se tak, že účastníci této hry mají logické uvažování, nejsme trollové :-D

TOP 04
Píta (org)

Příspěvekod Píta (org) » ned 15. lis 2015 23:06:06

Dobrý večer,

oháníte se logickým myšlením, ale zapomínáte ho používat. Takže až budete chtít někoho napadnout nebo dokonce urážet, tak si třikrát přečtěte, co ten před Vámi napsal, pak se alespoň trochu zamyslete a až poté napište odpověď.

Nepsal jsem nic o menším a větším podvodu a už vůbec ne cokoliv o nesystematickém podvodu (co to vlastně znamená?). To, že někdo na tři otázky správně odpoví na jiném účtu, může pouze znamenat, že se v týmu špatně dohodli a dva členové začali odpovídat na různých účtech. Zkrátka mohlo jít jen o nedorozumění, nic úmyslného. Za to bychom měli tým vyloučit? Co kdyby nějaké nedorozumění náhodou potkalo váš tým a vypadalo to, že nehrajete fér? Napsal byste pak něco ve stylu: "Musím Vás pochválit, že vše, co je jen trochu podezřelé, tvrdě trestáte."? Nebo byste si stěžoval, že jsme strašně nespravedliví? Musíte se na to dívat tak, že chceme trestat jakýkoliv podvod, ale zároveň nechceme nikomu ublížit (být vůči někomu nespravedliví), takže každé vyloučení chceme mít podloženo, a proto nemusí přijít vyloučení hned, ale až po nějaké době.

A co se týče stejného jména, tak na to jsem trochu opatrnější, neboť jsem před osmi či devíti lety (nejsem si jistý, který to bylo rok) absolvoval zkoušku z programování v jazyce C++, na kterou se nás sešlo 25. Krom mě byl mezi zkoušenými člověk, který se jmenoval Petr Hanuš, což (jak už víte) je také mé jméno. Takže jsme tam byli dva tohoto jména. Možné je opravdu všechno... Nicméně samozřejmě platí, že takové věci stojí za zvýšenou pozornost a my je rozhodně neignorujeme.

Shrnuto a podtrženo, nic není tak černobílé, jak to zřejmě vidíte Vy. Zkuste se vžít do naší role a uvážit, jak byste rozhodoval v takových situacích, abyste byl maximálně spravedlivý a zároveň nikomu neublížil.

Petr Hanuš
TvojeMáma

Příspěvekod TvojeMáma » pon 16. lis 2015 11:33:00

Dobrý den v naší škole když jsme se přihlašovali do soutěže tak jsem se zeptal Františka jestli teda jsem s nima oni řekli že ne a tak jsem se zeptal Jonáše že s nikým nejsem jestli nemůžu být s nín on řekl že ano a tak jsem s ním založil účet a když jsme se koukli tak jsem byl ve 2 týmech a Petr je mé dvojče takže ve dvou týmech nejsem oni me tam napsali omylem děkuji
TvojeMáma

Příspěvekod TvojeMáma » pon 16. lis 2015 11:52:47

Děkujeme týmu Top 04 za všimnutí ale vážně za nic nemůžeme bylo to nedorozumění a to by vám potvrdil i tým FattyFamilly prostě jsme jenom lidé kteří můžou chybovat a když se něco takového řešit v klidu a ne okamžitým vyloučením jak jsem to pochopil podle zprávy týmu Top 04.Takže děkujeme za vyslechnutí a vážně nepodvádíme.Děkujeme
TvojeMáma

Příspěvekod TvojeMáma » pon 16. lis 2015 16:10:25

A ještě Týme Top 04 to co o nás píšete může člověka i urazit a jak organizátor napsal přemýšlejte nad tím co o jiných píšete já si myslím že kdyby řekl někdo něco vám že byste taky asi nebyli nadšeni a dělat z lidí blbce (slušně) že to není moc dobrý nemyslíte? Ano bylo to nedorozumění ale nemusíte dělat z lidí víte co?Takže se prosím zamyslete ještě jednou jestli tím někoho neurazíte než něco napíšete.Děkuji
TOP 04

Příspěvekod TOP 04 » úte 17. lis 2015 14:08:09

Milá TvojeMámo, platí jedno hezké české přísloví " Potrefená husa se vždycky ozve".

Zkuste číst pravidla, hned čtvrtá věta. " Pozor, nikdo nesmí být členem dvou a více týmů!"
Pravidla jste nedodrželi a vzhledem k tolerantnímu přístupu od organizátorů, bychom od vás očekávali více pokory než osočování.

TOP 04

Zpět na “Volná diskuse”