BRLOHBrněnská Logická Hra

zaobleni

Registrované týmy

Celkový počet týmů je zatím 507.

  1. (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Dominika Nováčková, Tereza Čechová
  2. -4x (gymnázium Brno Křenová, Křenová 36, Brno)
    Členové: David Šuman, Martin Kubica, Lukáš Novotný, Ondřej Bílý
  3. . (Gymnázium Brno Jaroška, Brno)
    Členové: Antonín Sekerka, Jakub Hartmann, Ondra Němec, Michal Kadeřábek
  4. ''Angelic'' girls (Zš a Mš J.A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Marie Němcová, Anna Vrbová, Valerie Šímová, Nikol Krejčí
  5. (J)elita (Mensa gymnázium o.p.s., Praha 5)
    Členové: Martin Dedek, Kryštof Pravda, Valentin Logachev, Martin Sedmera
  6. (NE)Ynteligentní (Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, Sokolov)
    Členové: Václav Lokajíček, Martin Suchyňa, Natálie Šarkányová, Patrik Štíbr
  7. (pa)koňové (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Eliška Sázavská, Sára Mlčochová, Eliška Rientová, Dominika Křížová
  8. (Š) MOULOVÉ (ZŠ Vincence Junka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Samantha Hejl, Zdeňka Kohlová, Barbora Marková, Šimon Peichl
  9. #@$ht&g (Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa)
    Členové: Karel Hofman, Kryštof Neumann, Jiří Trč
  10. #bagr03 (Gymnasium Kladno nám. E. Beneš, Kladno)
    Členové: Alena Machalíková, Anna Lipertová, Štěpán Hlavinka, Ondřej Pekárek
  11. #dontworrybedory (Křenova 36, Brno)
    Členové: Petra Kunovská, Lucie Čížková, Eva Gebhartová, Eliška Čechovská
  12. #DušanArmy Zhulení tuleni (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Eliáš Bencúr, Oskar Martiňák, Ondřej Trojek, Petr Kuhejda
  13. #FerencARMY (Spojená škola, Svidník)
    Členové: Mário Chovanec, Leonard I., Pilip Richard, Kristián Haník
  14. #gympalci (Gymnázium Uherské Hradiště, Uherské Hradiště)
    Členové: Kristina Hébert, Ondřej Indra, Amálie Cibulková, Lucie Vaculíková
  15. #Mathématiques6543 (ZŠ Metelkovo nám SRVCJ, Teplice)
    Členové: Lucie Benešová, Barbora Bartošová, Nikola Hrádková, Anežka Štochlová
  16. #mrackovka 1 (Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Praha 4)
    Členové: Mai Kim Chi, Huyen Leová, Nikola Strnadová, Kateřina Zelenková
  17. #mrackovka 2 (Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Praha 4)
    Členové: Jakub Majer, Jakub Žemlička, Michael Soilis, Matyáš Viták
  18. +Einsteinky (Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice)
    Členové: Veronika Písková, Magdalena Komínková, Lucie Kubánková, Tereza Písková
  19. 1627x (Gymnázium Brno, třída Kaptána Jaroše, Brno)
    Členové: Filip Berka, Vojtěch Obořil, Richard Blažek, Ondřej Peterka
  20. 4EVER MELOUN (Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Praha 4)
    Členové: Martin Berger, David Hluchý, Bogdana Jeftenić, Matěj Kos
  21. 4POTATOES (Gymnazium Trebisovska 12, Košice)
    Členové: Vivien Vámosová, Matej Šoltés, Monika Horňáková, Matej Janura
  22. 6METROVÝ OBROVSKÝ GIGANTICKÝ ruka (Základní a Mateřská škola Hronov, Hronov)
    Členové: Martin Uždil, Martin Lelek
  23. Ábéró (Základní škola a gymnázium Vítkov, Vítkov)
    Členové: David Jirout, Denis Přikryl, Ondřej Šamárek, Vilém Vašátko
  24. ABS Přerov (Gjš přerov, Přerov)
    Členové: Martin Kopřiva, Jáchym Kouba, Lukáš Kaprál, Šimon Tesař
  25. adbazbky (ZŠ a MŠ Cehnice, Cehnice)
    Členové: Adéla Trojanová, Bára Fišerová, Zbyněk Tesař, Kryštof Malínek
  26. Admikyma (Zš a Mš J.A.Komenského Nov0 Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Kristýna Fejtková, Marcela Kašparová, Adéla Skořepová, Michal Horák
  27. Alfa (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Aneta Mrkosová, Marie Nguyen, Katka Čaková, Zuzana Kordovská
  28. Alfa2 (gymnázium na vítězné pláni, praha)
    Členové: Matěj Charousek, Karla Pávová, Lucie Říhová, Ema Navrátilová
  29. Aliance pohodlných stehen (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Cecílie Sekalová, Nina Ondráková, Barbora Choutková
  30. alkoholici (Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Natálie Petrová, Anna Paštiková, Julie Boštíková, Kristina Komárková
  31. aLKULAČKy (Zs snp 6, Ústí nad Labem)
    Členové: Jáchym Hrdlička, Vojta Vodička, Filip Jarolímek, Patrik Zajpt
  32. All-stars (Gymnázium křenová, Brno)
    Členové: Filip Drobek, Filip Javůrek, Veronika Švejdova, Barbora Kačírková
  33. All-stars Venda (ZŠ, Komenského 15, Nové Město nad Mečtují)
    Členové: Anička Frimlová, Julie Klučková, Jan Žahourek, Lucie Kondeková
  34. AllStars (Gymnázium Brno Křenová, Brno)
    Členové: Petr Streit, Richard Velfl, Sebastian Přikryl, David Matoušek
  35. Ananásci (ZŠ Karla Čapka, Praha)
    Členové: Michaela Nováková, Natálie Bobková, Lucie Škrobánková, Roman Patočka
  36. Andílci (Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál)
    Členové: Jana Němcová, Viktorie Kosťová, Kristýna Doleželová, Natálie Pavlicová
  37. Anonymní mrož (PORG Libeň, Praha 8)
    Členové: Bohdan Kroupa, Ondřej Janeček, Matěj Lev Hart, Martin Mikeštík
  38. Anthropoid (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Vojtěch Dašek, Jakub Seidl, Martin Melišík, František Novák
  39. Antilogici (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Klára Benešová, Barbora Nováková, Helena Frouzová, Veronika Kubecová
  40. Apokryf (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Terka Blochova, Linda Nguyen, Anna polakova, Anita Peterova
  41. Apple pen (ZŠ Bulharská 1532, Ostrava - Poruba)
    Členové: Nela Honajzrová, Adéla Kršíková, Renáta Gajová, Adéla Třaskošová
  42. Autíci (ZŠ a MŠ J.A.Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Antonín Bořek, Radek Lískovec, Vojtěch Fousek, Tomáš Jelínek
  43. Autistický J.A.M.M. (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Andrej Vaculík, Markéta Nerodilová, Michal Fojtů, Jindřich Kostka
  44. Awesomeři (Gymnázium Slovanské nám. 7, Brno)
    Členové: Lenka Mašijová, Klára Knotigová, Jan Bureš, Štěpán Mozga
  45. B-Smart (ZŠ Donovalská, Praha 4)
    Členové: Barbora Šimáčková, Kristýna Třísková, Jan Průša, Ondřej Vlásek
  46. B.C.N.P. (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Ondřej Chytrý, Lukáš Maňák, Jakub Perna, Vít Volánek
  47. Bagety (Základní a mateřská škola Domažlice Msgre.B.Staška 232, příspěvková organizace, Domažlice)
    Členové: Julie Ježková, Barbora Heroldová, Jiří Zimprich, Martin Bufka
  48. Bagři (GVH Hořovice, Hořovice)
    Členové: Vojtěch Veverka, Daniel Babický, Adam Chudáček
  49. BATEKAD (ZŠ Kamenice, Kamenice)
    Členové: Karolína Lea Nováková, Tereza Ptáčková, Barbora Švehlová, Adéla Mžiková
  50. Bateklad (J. A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Barbora Šváchová, Adéla Fišerová, Tereza Veselá
  51. Beasti (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Eduard Rybka, Lukáš Raška, Tomáš Zábranský, Jonáš Jobánek
  52. Bégévé (Gymnázium Varnsdorf, Varnsdorf)
    Členové: Zuzana Benešová, Tereza Křížová, Kristýna Křížová, Anna Dubovecká
  53. Berusky (ZŠ a MŠ Hať, Hať)
    Členové: Ondra Wažík, Nela Petříková, Eva Jarošová
  54. best team forever (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Julie Skleničková, Štěpánka Ježíková
  55. Best Unicorns (Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník)
    Členové: Marie Nováková, Laura Markéta Macháčková, Jan Doležal, Klára Voříšková
  56. BigFooti (Křenová, Brno)
    Členové: Jan Procházka, Lukáš Drašar, Michal Mička, Jiří Hudec
  57. Bílá nemoc (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Ondřej Häusler, Jakub Pošusta, Matyáš Lorenc, Štěpán Pošusta
  58. Bílí tygři (Gymnázium Jakuba Škody, přerov)
    Členové: Eliška Andrýsková, Linda Tomišová, Vendula Řihošková, Eliška Herinková
  59. Blau (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Lenka Hake, Martina Magdošková, Michaela Rusnáková, Hana Šándorová
  60. Blondýnky (ZŠ a MŠ Červená Voda, Červená Voda)
    Členové: Markéta Severinová, Veronika Brůnová
  61. Bombarďáci (Zš Ohrazenice, Pardubice)
    Členové: Lukáš Netolický, Jakub Němec, David Obermajer, Petr Beneš
  62. Borci na druhou (Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče)
    Členové: Vojtěch Rozek, Lukáš Witpeerd, Šimon Řiháček, Adam Konečný
  63. Borci na Pátou (Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice)
    Členové: David Sukdol, Petr Kalina, Adam Janů, Adam Sova
  64. borci z 1.G (OAG Vimperk, Vimperk)
    Členové: Václav Vostradovský, František langmeier, David Vyskočil, Kamil Kurej
  65. Bouráci (Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Tomáš Petr, Tereza Vávrová, Anna Stará, Adéla Beránková
  66. Brlohář (GSŘMR, Skuteč)
    Členové: Zdeněk Picpauer
  67. Broďáci (ZŠ Tyršová 68, Český Brod)
    Členové: Marek Hladík, Rostyslav Serbin, Jaroslav Boháč, Dominik Jícha
  68. Bronzáci (ZŠ Vsetín, Luh, )
    Členové: Adam Vaculík, Horymír Hykl, David Valchář
  69. BRRRRRloh (Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí)
    Členové: Adam Tvrz
  70. Brubylničky (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Veronika Naňáková, Karolína Ptáčková, Eliška Naňáková, Klára Nováková
  71. Brumíci (Gymnázium Dačice, Dačice)
    Členové: Josefína Říhová, Sabrina Heřmánková, Nicol Vystrčilová, Lucie Stejskalová
  72. Brumíčci (Ohrada, Vsetín)
    Členové: Šuláková Kristýna, Orságová Hana, Galdová Jolana, Mitruk Peter
  73. Brumíkové (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Silvie Pomajbíková, Eliška Holbová, Eliška Míčová
  74. Bylo nás pět (ZŠ a MŠ Dolní Břežany, Dolní Břežany)
    Členové: Eliška Mahovská, Anna Nádvorníková, Mates Ondřej Fusek, Ivan Perutka
  75. Bylo nás pět s Romanem (ZŠ Větrná 54 J. Hradec, Jindřichův Hradec)
    Členové: Dominik Jasovský, Ondřej Tácha, Lucie Frühaufová, Kristýna Nejedlá
  76. Cappuleti (Základní škola Zahrádka, Praha 3, Praha)
    Členové: Jaroslav Kavil, Viktorie Gursová, Jan Josef Němec, Natálie Vránová
  77. Carbonara (ZŠ Hluk, Hluk)
    Členové: Natálie Straková, Simona Škopíková, Veronika Kolková, Monika Maňáková
  78. Cerebrumáci (ZŠ Františka Horenského, Boršice)
    Členové: Vanesa Slováková, Karolína Košutová, Jakub Hanák, Štěpánka Grebeňová
  79. Cérky S.R.O. (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Agáta Filgasová, Julie Filgasová, Nadia Charawani, Barbora Holíková
  80. CG2.B (církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Martin Vondráček, Jiří Klečka, Vasek Višňovksý, Martin Kodýdek
  81. Citríni (ZŠ Žebrák, Žebrák)
    Členové: Julie Šnajdrová, Jitka Menclová, Tereza Veselá, Alžběta Ponczová
  82. Citrusy (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Tereza Adámková, Adéla Ostrčilová, Marie Ostrčilová, Viktorie Unzeitigová
  83. Cloud9 (ZŠ Blažkova 9, Brno)
    Členové: David Lauer, Marek Vysočan, Adam Straka, Patrik Rádl
  84. Cookies (Nová škola Domažlice, Domažlice)
    Členové: Eliška Strádalová, Lenka Klufová
  85. cookyes (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Karel Hynek, Štěpán Nejtek, Hynek Lukeš, Marek Hnuta
  86. CS:GO (Základní škola sv. Voršily v Praze, Praha)
    Členové: Vašek Lapáček, Kuba Kohl
  87. ČeKaLi Ji (Gymnázium Blansko, příspěvková organizace, Blansko)
    Členové: Jindřich Matuška, Katka Kalová, Linda Komárková, Čeněk Vašíček
  88. Černé svině (ZŠG Vítkov, Vítkov)
    Členové: Vojtěch Jakubík, Vojtěch Vašátko, Aleš Till, Dan Juroška
  89. Červení (ZŠ a MŠ Frýdecká, Havířov - Bludovice)
    Členové: Denis Matloch, Jan Paseka, Daniel Viliam Bartoš, Jakub Bartek
  90. Českolipské gymloidky (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Kamila Mandová, Sára Dvořáková, Kateřina Michalíková
  91. Českolipské krásky (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Amálie Halamová, Julie Drábková, Anna Schacherlová, Veronika Vondráčková
  92. Čiperky (ZŠ, Komenského 15, Nové Město nad Metují)
    Členové: Adéla Kňourková, Magdaléna Hanušová, Jolana Machová, Aglája Krausová
  93. čtvrtý mozek (Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Štěpán Kohoutek, Tomáš Macků, Jan Vítek, Filip Učesaný
  94. Čtyři a půl kamaráda (Biskupské gymnázium a mateřská škola, Brno, Brno)
    Členové: Eliška Kučerová, Aneta Králová, Klaudie Ráčková, Anežka Hurtová
  95. čtyři mozky (Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Štěpán Kohoutek, Tomáš Macků, Jan Vítek, Filip Učesaný
  96. Čtyřlístek (Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí)
    Členové: Zapletalová Klára, Tereza Danišová, Kristina Cvetanova Kolčeva, Beata Hurychová
  97. Čurinovi (MG Plzeň, Plzeň)
    Členové: Daniela Holecová, Tereza Hejduková, Anna Martínková, Petra Vítová
  98. Dalimil (ZŠ a MŠ, Tetín)
    Členové: Šimon Sládek, Filip Tažej, Marek Machulka, František Salva
  99. Dark son (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 Vršovice)
    Členové: Filip Linha, Martin Holas, Tomáš Linhart, Vojta Pejsar
  100. DASA (Zš červený vrch, Praha)
    Členové: Denisa Němcová, Alena Jankovská, Aděla Haaszová, Šárka Svobodová
  101. Dášenky (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 Vršovice)
    Členové: Pavlína Plichtova, Daniela Smrčková, Elisabeth Olga Tausingerová, Natálie Hajná
  102. DDDM4 (ZŠ Červený vrch, Praha)
    Členové: Matouš Janda, David Dvořák, David Ledvina, David Kameník
  103. DEAD green UNICORN jééé :D (Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, p.o., Bory)
    Členové: Markéta Jašková, Tereza Březková, Eliška Křížová, Jana Bajerová
  104. Dead Princess (ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Barbora Leiblová, Barbora Kchimelová, Libuše Mullerová, Veronika Švarcová
  105. Desetiny (ZŠ Kamenice, Kamenice)
    Členové: Finn Kovář, Petr Štěpán, Lukáš Bouček, Matyáš Kalous
  106. Divočáci z Přerova (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Jakub Harašta, Tomáš Drkoš, Karel Prinz, Ondřej Lanč
  107. Domiešavač (gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Radoslav Jochman, Lukáš Behun, Tadeáš Kaminský, Filip Brutovský
  108. Dr. Peková (Gymnázium Lovosice, Lovosice)
    Členové: Tomáš Pernekr, Michal Drašnar, Vojtěch Válek, Vojtěch Kopecký
  109. Dravci (ZŠ Bulharská 1532, Ostrava - Poruba)
    Členové: Jakub Piprek, Barbora Krenželoková, Jaromír Klimša, Michael Babušík
  110. DREAM TEAM (ZŠ Donovalská, Praha 4)
    Členové: Karolína Hejlová, Adéla Vondráčková, František Syrovátka, Adam Vařil
  111. Drsňácy (ZŠ Belehradská 21, Košice)
    Členové: Alex Blandón, Barbora Guttmanová, Richard Vlk, Michaela Zajacová
  112. Druhá logická čtyřka (ZŠ Tasovice, Tasovice)
    Členové: Radovan Viktorín, Šimon Svoboda, Petr Jelének, Daniel Šimánek
  113. dvojka (Zš a Mš Deblín, Deblín)
    Členové: Natálie Hořínková, Veronika Sojkova
  114. Dvory1 (, Dvory nad Žitavou)
    Členové: Tobias Rozsnyo, Kristián Vančo, Michaela Farkašová, Rebeka Takácsová
  115. Dvory2 (ZŠ Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou)
    Členové: Viktor Maczko, Vivien Gallová, Dominika Pukanecová, Daniela Bartalová
  116. Dvory3 (ZŠ Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou)
    Členové: Sabrina Vaszková, Filip Tarič, Gabriela Takácsová, Dávid Vadkerti
  117. Dvory4 (ZŠ Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou)
    Členové: Enrik Maďar, Daniel Ladek, Daniel polena, Richard Mokráš
  118. EDUCAnet (EDUCAnet, Roztylská 1860/1, Praha 4)
    Členové: Boris Boček, Tomáš Lapeš, Oliver Zemánek, Tobias Beggs
  119. Efčina.crew (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Tadeáš Böhm, Matyáš Preget, Kateřina Bartlová, Robert Knobloch
  120. Egoisté (ZŠ, Domažlice, Komenského 17)
    Členové: Jakub Koutník, Petr Konop, Jiří Buček, Karel Jahn
  121. Einstainove (Gymnazium Karla Sladskovského, Praha3)
    Členové: Giorgi Chachkhiani, Adam Prokop, Michal Pova
  122. Einsteini (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Aneta Šilberská, Adéla Knápková, Lucie Pokorná, Kateřina Sůvová
  123. EliNiSa (Gymnázium Strakonice, Strakonice)
    Členové: Nikola Maroušková, Sára Klenovcová, Eliška Valentová
  124. endemitus resselus (Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim)
    Členové: Marek Kratochvíl, Vojtěch Blažek, Lukáš Burda, Robert Blažek
  125. Enexis (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Patrik Neziraj, Karel Linha, Kevin Šubrt, Kuba Tesař
  126. enigma (církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Vojtěch Poupa, Dominik Fiala, Filip Šauli, Václav Lepič
  127. Eňo-Eňo (ZŠ a MŠ Mikulčice, Mikulčice)
    Členové: Vít Bohunský, Tomáš Svoboda
  128. Epický retardér (Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5)
    Členové: Lada Marková, Petr Hrdina, Klára Šindlerová, Alice Týfová
  129. ETE (Základní škola Červená Voda, Červená Voda)
    Členové: Tereza Ročková, Eva Korálková, Eliška Netušilová
  130. Expedice Černobyl (ZŠ a MŠ Voděrady, Voděrady)
    Členové: Přemysl Pinkas, Martin Bidlo, Kryštof Šimůnek
  131. F+K+K+P (Gymnátium Josefa Ressela, Chrudim)
    Členové: František Harsa, Kryštof Teplý, Jakub Chour, Pavel Fiedler
  132. Fak(t) (ZŠ Nezvěstice, Nezvěstice)
    Členové: Matěj Hyneš, Patrik Jendele, Jan Fiala, Matouš Panc
  133. Family B.O.S.E (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 (Vršovice))
    Členové: Sylva Saková, Blani Kocandová, Olenka Yatsyna, Eliška Šmejkalová
  134. Fatty family (Základní škola Javornická, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Michal Petrů, Roman Kodytek
  135. FOCUS (Gymnázium Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Karin Hájková, Jana Marenčíková, Emma Holoubeková
  136. Four A (gymnázium Josefa Ressela, Chrudim)
    Členové: Alžběta Lášková, Anna Pánková, Amálie Výborná, Anežka Pejchová
  137. Frajerky (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Anna Košuličová, Veronika Lokajová, Andrea Dobrovolná, Klára Košuličová
  138. Fratelli (ZŠ Zašová a Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí, Zašová a Valašské Meziříčí)
    Členové: Marie Svozilová, Jan Svozil
  139. GalaxieX (Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Adéla, Lucie, Jiřina, Tereza
  140. Galeni (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 Vršovice)
    Členové: Patrik Machulka, Štěpánka Drtinová, Adéla Vondrová
  141. GangBang !! (Zš Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Šimon Svatek, Petr Follprecht, Daniel Petráček
  142. Gekoni1 (gymnázium Na Vítězné Pláni, praha)
    Členové: Ema Vyleťalová, Adam Klečka, Julie Vondráčková, Dita Vášová
  143. Gingrové (Základní škola a mateřská škola Domažlice Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace, Domažlice)
    Členové: Helena Phamová, Bolovanská Eliška, Tomáš Ledvina, Libuše Wiesnerová
  144. Girls (Nová škola Domažlice, Domažlice)
    Členové: Vendula Frymlova, Barbora Soukupová, Renata Pechačová
  145. GJR1.E (Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim)
    Členové: Anna Štumpfová, Charlotte Jindřišková, Nikol Kushnir, Barbora Jeníková
  146. Gladiátori (Gymnázium, Sobrance)
    Členové: Ľudovít Pavelka, Adrián Habušta, Martin Mitro, Matúš Mitro
  147. Global Elit (ZŠ a MŠ Sluničko, Lipnik n.B.)
    Členové: Michal Hais, Daniel Machaček
  148. Global Elite ČK (ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec)
    Členové: Jakub Havrda, Lukáš Semerák, Pavel Adámek, David Kubeček
  149. Global Team 1.A (Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Lukáš Michalík, Filip Waldhans, Martin Dostál, Martin Andrysík
  150. Globální klimatické změny (gymnázium jana nerudy, praha 1)
    Členové: agáta davidová, marie Vlková, dinh hoang tran
  151. GOOGLE (Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Kateřina Holečková, Linda Taová, Sofie Čiripová, Denisa Jirčíková
  152. Grami (ZŠ Bulharská 1532, Ostrava - Poruba)
    Členové: Kristýna Fromeliusová, Ivo Slováček, Tereza Kovalská, Kristýna Bortelová
  153. Greenfieldovy holky (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Hana Pasková, Patricie Nocarová, Pavlína Koubková, Hedvika Stachovcová
  154. GUHáci (Gymnázium Uherské Hradiště, Uherské Hradiště)
    Členové: Lukáš Markus, Ondra Indra
  155. Gumídci (Gymnázium a střední škola ekonomická, Vimperk)
    Členové: Michaela Hovorková, Monika Nárovcová, Pavla Záleská, Bára Strnadová
  156. Gurke (Gymnázium, Alejová 1, Košice)
    Členové: Martin Bialko, Roland Palgut, Ľubomíra Marczellová, Matúš Farkaš
  157. GymnáziumPT (Gymnázium Prachatice, Zlatá stezka 137, Prachatice)
    Členové: Martin Balcer, Šimon Daniel
  158. Gympláci (GJR Chrudim, Chrudim)
    Členové: Michal Smetana, Martin Pytlík, Kryštof Lorenčík, Jindřich Pilař
  159. Gympláci S.R.O (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Jakub Medonos, Jakub Chmel, Matouš Štěpnička, Jiří štros
  160. GymplRessel (GJR Chrudim, Chrudim)
    Členové: Michal Smetana, Martin Pytlík, Kryštof Lorenčík, Jindřich Pilař
  161. Gympt (Gymnázium Prachatice, Zlatá stezka 137, Prachatice)
    Členové: Lukáš Balcer, Jitka Černohorská, Lucie Dostálová, Michal Mráz
  162. GYMVOD ALLSTARS (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Tomáš Kolman, Jakub Houžvička, Adam Hucl, Filip Černý
  163. H-army (Gymnázium, Český Krumlov, Český Krumlov)
    Členové: Natálie Křivancová, Filip Temiak, František Dvořák, Radim Horyna
  164. H.O.U.B.A (zscvrch, Praha)
    Členové: Jan Beneš, Tomáš Vopravil, Tomáš Kalous, Mikuláš Borek
  165. Hank (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Helena Jahodová, Andrea Čundová, Nikola Bartoňková, Kateřina Pechová
  166. Hej-čína (Gymnázium Hejčín Olomouc, Olomouc)
    Členové: Jan Kolář, Jaromír Kolařík, Sebatian Siedloczek, Adam Samuel Šimáček
  167. Hektauři (Zš dr jana malika, chrudim)
    Členové: michal.konrady
  168. HKAK (ZŠ Ohrada 1876, Vsetín)
    Členové: Jan Kopecký, Kristýna Šaffová
  169. Hlavičky (Nová škola Domažlice, Domažlice)
    Členové: Aneta Plaňková, Natálie Veberová, Ema Husníková
  170. hloupé mouchy (Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem)
    Členové: Kateřina Trhoňová, Barbora Karlíková
  171. Hloupí Velmroži (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Lukáš Bartoš, Adam Říha, Teodor Duraković, Adam Votoček
  172. HodněMastnejRododendron (ZŠ a MŠ Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Ondřej Záhejský, Jiří Maršál, Petr Jansa, Ondřej Kostinec
  173. Holčiny2A (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Kristýna Geierová, Alice Zadubanová, Hana Kosíková
  174. Holky z Křenky (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Hana Medková, Marie Štěpánková, Radka Puldová, Lenka Rotscheinová
  175. Holky z Ohrady (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Jana Šrámková, Zuzana Trčálková, Iva Kurtinová, Kristýna Rochowanská
  176. Hordubal (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 Vršovice)
    Členové: Richard Sloup, Lukáš Marcin, Patrick Walus, Tomáš Bíma
  177. hosikovci (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Jan Zatloukal
  178. Hranolky :) (ZŠ a MŠ Sluníčko, Lipník nad Bečvou)
    Členové: Hana Kramplová, Marie Střižíková, Sára Ferencová, Sára Hašková
  179. Hrdinové z pětky (ZŠ Letohrad, Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Sára Stejskalová, Vojtěch Otevřel, Josefína Kaplanová, Nela Haltmarová
  180. Hroši (gyoa pelhřimov, Pelhřimov)
    Členové: Olga Novotná, Hana Horáková
  181. Hunimara (ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Markéta Duchoňová, Karolína Kocourková, Nikola Najmanová, Pavlína Hudečková
  182. hvězdy (ZŠ a MŠ,Msgre B.Staška 232, Domažlice)
    Členové: Jan Sladký, Monika Nguyenová, Michal Komaňski, Michaela Podskalská
  183. Hypotéza (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Ondřej Szymik, Jiří Močkoř, Jan Lukovský, Vojtěch David
  184. Chrousti (GyOa Pelhřimov, Pelhřimov)
    Členové: Magdaléna Kožichová, Alžběta Kupcová, Anděla Kožiaková, Oliver Horkay
  185. Chytré žebračky (zš Žebrák, Žebrák)
    Členové: Eliška Bendová, Aneta Menclová
  186. Chytrolíni (Gasoš Chodov, Chodov)
    Členové: Markéta Macánová, Lenka Gárská, Barbora Rambousková, Matěj Brož
  187. Ignoranti (T.G.Masaryka, Milovice)
    Členové: Jakub Krákora, Štěpán Hlaváček, Helena Doležalová, Jakub Drahorád
  188. Iíčka (Komenského 68, Nový Jičín)
    Členové: Jáchym Kohout, Peš Ladislav, Koleček Daniel, Smolková Karolína
  189. Ilumináti (Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Natálie Šindelářová, Jana Linhartová, Anabela Vaňková, Johana Kohoutová
  190. IMPERIUM (ZŠ MŠ Sluníčko, Lipník nad Bečvou)
    Členové: Adam Křupala, Vít Skulil, Martin Komínek, Michael Šmejkal
  191. Instinct 2 cz (Gymnázium Dačice, Dačice)
    Členové: Petr Mašata, Matyáš Kadrnožka, Jakub Bartušek, Kryštof Lojka
  192. instinkt (ZŠ Kunratice, Praha)
    Členové: Anežka Kozlová, Patrik Navrátil, Matěj Vosátka, Patrik Zelenka
  193. IQ 1000 plus (GPOA Znojmo, Znojmo)
    Členové: Oldřich Grois, Štěpán Blažek, Jan Pluhař, Martin Dvořák
  194. IQ Master Team (Všeobecné a sportovní Gymnázium Bruntál, Bruntál)
    Členové: Josef Černý, Petr Kaufmann, Matěj Foldyna, Matěj Řepka
  195. izipizi (Gymnázium Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Daniel Šoltýs, Ľudovít Fleischer, Branislav Gazdag, Šimon Melega
  196. Ízy Win (ZŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Fanda Linke, Tomáš Kučera, Matěj Javůrek
  197. J.A.M.K.A. (Masarykovo gymnázium Vsetín, Vsetín)
    Členové: Justýna Střelecká, Magdaléna Chromčáková, Anna Karolína Plátková, Klára Hurtová
  198. JAKY (SŠ - gymnázium sv. J. Bosca, Nová Dubnica)
    Členové: Katarína Slimáková, Katarína Lisová, Adam Valt, Juraj Liso
  199. JALM (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Jana Bušová, Adéla Heroudková, Lucie Reichertová, Ha Mi Tran
  200. JarošGa (Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14+ZŚ Gajdošova 3, Brno)
    Členové: Lukáš Drdla, Olga Dvořáková, Kateřina Turlandová, Kateřina Novotná
  201. Javoraci (ZŠ Vysoké Mýto ,Javornického, Vysoké Mýto)
    Členové: Matěj Pospíšil, Stanislav Doubravský, Jiří Švec, Marek Šalda
  202. Jdeme s odvahou (ZŠ V. Hejny Čerevený Kostelec, Červený Kostelec)
    Členové: Veronika Vaňková, Dorota Nývltová, Filip Vojtěch, David Tulach
  203. Jednicka zadarmo (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Tereza Novotná, Anastasiya Yuskovets, Markéta Mičánková, Dorota Galátová
  204. Jednorožci BB (Základní škola Bílá Třemešná, Bílá Třemešná)
    Členové: Jaroslav Kubů, Viktorie Suchomelová, Pavla Endrlová, Aneta Chmelíková
  205. Jednorožci z Bigy (Biskupské gymnázium v Ostravě., Ostrava)
    Členové: Jitka Pohořálková, Šimon Bátrla, Vojtěch Náplava, Jakub Jurišica
  206. Jiná liga... (Gymnázium Sokolov a KVC, p. o., Sokolov)
    Členové: Vladan Trhlík, Bohumil Kulvejt, Adam Králič, Oldřich Kohoutek
  207. Jitrnice (Gymnázium, Brno, Křenová 36, Brno)
    Členové: Barbora Headlandová, Tereza Halámková, Eliška Orlová, Barbora Headlandová
  208. JoJo (ZŠ, Dolní Čermná)
    Členové: Jakub Kacálek, Ondřej Dušek, Barbora Vlčková, Richard Kubec
  209. JuKaLu (Červená Voda, Červená Voda)
    Členové: Lucie Čermáková, Katrin Anderlová, Justýna Cinková
  210. Junicorniii (Gymnázium Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí)
    Členové: Eliška Provazníková, Veronika Šmajzrová, Hana Čáslavková, Klára Dostrašilová
  211. JUNYKORNI (ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Tereza Šilarová, Anna Adeltová, Marie Babíčková, Kateřina Sláničková
  212. Kabrňáci (Nová škola Domažlice, Domažlice)
    Členové: Michal Plachta, Tomáš Schröpfer, Jakub Volf, Matěj Svozil
  213. Kačenky (ZŠ Karla Čapka, Praha)
    Členové: Ráchel Kubiszová, Thea Raji, Martina Stojanová, Lea Vrzáčková
  214. KačkaAndy (Gymnázium Voděradská, Praha 10)
    Členové: Andrea Ployharová, Kateřina Eichlerová
  215. KAFIA (Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Katarína Kollárová, Sofia Ištóková
  216. KaHaDeeM (ZŠ Letohrad, Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Hanka Mácová, Klára Fajtová, Mája Masarovičová, David Hejl
  217. kajbl (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Kateřina Pospíšilová, Alžběta Bednářová, Julie Vodáková, Lucie Růžičková
  218. KALAMITY Gang (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Filip Jícha, Petr Pauk, Filip Tůma
  219. Kamíci (ZŠ Kamenice, Kamenice)
    Členové: Julie Balejová, Kristýna Kubová, Alžběta Marešová, Andrea Al - Lamiová
  220. Kandíci (Červená Voda 341, Červená Voda)
    Členové: Marie Fuchsová, Natálie Linhartová, Iva Wawrzyczkova, Daniela Štogrynová
  221. Kaninchen (ZŠ Komenského 15, Nové Město nad Metují)
    Členové: Jakub Karel Čtvrtečka, Alžběta Bláhová, Julie Tymelová, Natálie Králová
  222. Kapky (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Alžběta Doležalová, Andrea Pavlištová, Andrea Sejkorová, Kateřina Burešová
  223. Kati (Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Praha 4)
    Členové: Andrea Košťálová, Karolína Košťálová, Tereza Krásová
  224. Kedlubny vrací úder (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Lukáš Šimčík, Jan Picmaus, Martin Kaplánek, Viktor Baloun
  225. Key board (ZŠ T. G. Masaryka Opava, Opava)
    Členové: Matěj Kopecký, Benjamín Svrček, Adam Toška, Michal Burda
  226. Kiki Army (ZŠ Javornická, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Kristián Růžička, Jakub Daněk, Daniel Vondráček, Miroslav Markov
  227. king (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Julie Skleníčková, Štěpánka Ježíková
  228. KKAN (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Adéla Průchová, Nela Dlouhá, Kristýna Pančišaková, Kateřina Leopoldová
  229. KKMP team (GSŘMR, Skuteč)
    Členové: Josef Dvořák, Karel Pavliš, Matěj Vostrčil, Jakub Kozderka
  230. KLAD (gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Daniela Stuparová, Lea Jantošovičová, Alexandra Bálintová, Katarína Helmeciová
  231. Kluci z metra (Gymnázium PORG, Praha)
    Členové: Daniel Novotný, Jan Vavřín, Denis Záhorovský, Vojtěch Gaďurek
  232. Kokosy na sněhu (ZŠ Kneslova 28, Brno)
    Členové: Jirka Vítek, Soňa Nguyen, Lili Šimková, Tonda Kolman
  233. kolecka a krizky (ZŠ Novolíšeňská, Brno)
    Členové: Tomáš kalčík, Josef Bilek, Filip Macků, Adam Čáp
  234. Kolohnáti (Komenského 68, Nový Jičín)
    Členové: Karin Scholze, Rendl Jiří, Dorazil Matěj, Sartinčíková Sára
  235. Komatsu (3. Základní škola JH, Jindřichův Hradec)
    Členové: Marek Duchna, Pavel Fuksa, Petr Novotný, Michal Jánský
  236. Kombajnisti (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Tomáš Lupták, Lukáš Patera, Martin Kučera
  237. Komeťáci 1 (Gymnázium Moravský Krumlov, Moravský krumlov)
    Členové: Veronika Miklušková, Lukáš Mezera, Jakub Vavřík, Daniel Weis
  238. Kopretinky (Gymnázium,Prachatice,Zlatá stezka 137, Prachatice)
    Členové: Tereza Sovová
  239. Kopyta s.r.o (Gymnázium Křenová 36, Brno)
    Členové: Kateřina Helánová, Hana Dvořáková, Vendy Šilhánová, Eva Ryšková
  240. Kosatky (Gymnázium voděradská, Strašnice)
    Členové: Veronika Macková, Johana Kašparová, Emma Houfková, Lucie Hendrychová
  241. Kouzelné žirafi (Gymnázium J.S. Machara, Brandýs nad Labem)
    Členové: Ondřej Gonzor, Viktorie Malíčková, Ditmar Hadera, Vojtěch Kinda
  242. Krakatit (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Jakub Bouška, Adéla Spáčilová, Nicolas Grim, Ondra Matějka
  243. Králikovci (Gymnázium, Alejová 1, Košice)
    Členové: Simona Gibalová, Sára Šoltészová
  244. Krásné princezny (T.G.Masaryka, Milovice)
    Členové: Klara Esserová, Simona Dostálová, Vítek Bukovský, Matěj David
  245. KrPG (Podještědské Gymnázium, Liberec)
    Členové: Eduard Volf, Anna Táborska, Jan Kubáček, Hana Modrá
  246. Krutopřísné Pandičky (Gymnázium, Česká Lípa)
    Členové: Amélie Belit Triguinho, Jana Veštšíková, Kateřina Šmídová, Anežka Marková
  247. krychličky (Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Adam Basl, Bára Baslová, Kateřina Popová, Markéta Solarová
  248. kulaťoučký krychličky (Zs Snp 6, Ústí nad Labem)
    Členové: Martin Sýkora, Petr Grunt, Sabira Kerej, Veronika Táchová
  249. Kulohulo (Gymnázium Česká Lípa Žitavská 2969, Česká Lípa)
    Členové: Jana Bartáková, Jana Simulíková, Hana Salavcová, Anna Salavcová
  250. kuřátka (církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Natálie Lukesová, Bára Kornatovská, Alexandra Hazuková, Karolína Míková
  251. kvarta 3a (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠz Vsetín, Vsetín)
    Členové: Pavel Jochec, Jan Havel, Leonard Jankovský, Daniela Holbová
  252. kvído (ZŠG Vítkov, Vítkov)
    Členové: Isabella Štencelová, Martina Kristiánová, Gabriela Briová, Apolena Halamíčková
  253. Kyselé žížalky (ZŠ T. G. Masaryka, příspěvková organizace, J. Žižky 1355, 765 02 Otrokovice, Otrokovice)
    Členové: Valérie Samiecová, Michal Bujdák, Monika Vrobelová, Adam Prokop
  254. La 3EK (Gymnázium Blansko, příspěvková organizace, Blansko)
    Členové: Michaela Peterková, Marek Effenberger, Vašek Sedlák, Jarek Streit
  255. LAKROSKY (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Michaela Florešová, Adéla Blanořová, Andrea Mikšová, Hana Valčíková
  256. Larry's brothers (Wichterlovo gymnázium, Ostrava Poruba)
    Členové: Matyáš Hrbáč, Tomáš Janoušek, Mikuláš Novotný, Petr Szymik
  257. Lehonael (Základní škola Fryčovice, Fryčovice)
    Členové: Jan Brož, Lea Ermisová, Natálie Filipcová, Eliška Hrabovská
  258. Lemons (Gymnázium Lovosice, Lovosice)
    Členové: Tobiáš Březina, Matěj Ryšavý, Martin Ryšavý, Pavel Starý
  259. Lentilky (Voděradská, Praha10)
    Členové: Nela Šloufová, Eliška Bergmanová, Tereza Ridvanová, Alžběta Tymlová
  260. Líbezňáci (Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, Líbeznice)
    Členové: Másílková Veronika, Opletal Jaroslav, Plachý Jakub, Vlasáková Petra
  261. Logici (ZŠ Jasanová 2, Brno)
    Členové: Ondřej Vyskočil, Mojmír Vlach, Radim Žbánek
  262. Logici 3 (ZŠ Jasanová 2, Brno)
    Členové: Ondřej Vyskočil, Mojmír Vlach, Radim Žbánek
  263. LOGICI1 (Hejcin, Olomouc)
    Členové: Alex Doležal, Martin Lexa, Josef Procházka, Vojta Pluskal
  264. Logické Trio "Dogyparta" (Gymnázium Dobruška, Dobruška)
    Členové: Vít Janeček, Jakub Gerža, Slavomír
  265. Logikové z Domažlic (Zš Komenského 17, Domažlice)
    Členové: Jiří Vlček, Samuel Wolf, Vojtěch Ticháček, Filip Hamadej
  266. Logitech (zš Žďár nad Sázavou Komenského 2, Žďár nad Sázavou)
    Členové: Libor Šikl, Ondřej Novák, Ondřej Jambor, Adam Polanský
  267. Luhačky (ZŠ Vsetín, Luh, Vsetín)
    Členové: Darina Evjáková, Alžběta Polanská, Nikol Žalmánková
  268. Luna (ZŠ Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Lucie Kašperanová, Natálie Konrádyová
  269. Lunna (ZŠ dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Lucie Kašperanová
  270. M.A.N.A. (Církevní Gymnázium, Plzeň, Plzeň)
    Členové: Fanda Prchal, Matěj Švácha, Jakub Tausch, Martin Zábranský
  271. Macintoshové (Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, Bruntál)
    Členové: Adam Kappel, Ondřej Schwarz, Jan Putner
  272. Makalusa (Gymnázium Křenová Brno 36, Brno)
    Členové: Lukáš Volejníček, Marek Pulda, Karolína Kleiblová, Sára Schafferová
  273. Makronky (Gymnázium Brno, Křenová 36, Brno)
    Členové: Kateřina Kulíšková, Markéta Kyselová, Klára Dvořáková
  274. Malíčci (ZŠ.Dr.J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Nikol Freibergová, Kateřina Kusá, Diana Grygarová, Aneta Kábelová
  275. Malík (Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Viktorie Rulcová, Aneta Ardeltová, Ondřej Svoboda, Mikuláš Josef Březina
  276. Mamlasové (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Adéla Burešová, Monika Šťavová, Jana Pírková, Radek Janáček
  277. Mamuťátka (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Natálie Dlouhá, Ema Koukolová, Petra Zelinková, Klára Havlíčková
  278. Marmelády (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o., Brno)
    Členové: Anna Hronová, Kateřina Dvořáková, Linda Pezlarová, Natálie Palečková
  279. marná snaha (Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113, Lanškroun)
    Členové: Tina Kolomá, Barbora Pecháčková, Klára Olenočinová, Natálie Gildainová
  280. Master Cheff MKG (Gymnázium Moravský Krumlov, Moravský krumlov)
    Členové: Ladislav Císař, Michal Ostrovský, Bedřich Kopička, Matěj Šulc
  281. matematické super holky (zš a mš deblín, deblín)
    Členové: Natálie Slaninová, Martina Sojková, Žaneta Konvalinová, Eliška Sovová
  282. Matematičky s.r.o. (ZŠ, Komenského 15, Nové Město nad Metují)
    Členové: Lucie Mašková, Barbara Haňková, Kateřina Michalová, Adéla Volínová
  283. math mädchen (zš s RVCJ metelkovo nám., Teplice)
    Členové: Klára Vochová, Eliška Marková, Angelika Abrahámová
  284. Matikáři (Nová škola Domažlice, Domažlice)
    Členové: Martin Vrba, Filip Nebehaj, Paolo Severino, Matěj Švehla
  285. maty-voj go (GJŠ Přerov, Přerov)
    Členové: Matěj Běťák, Vojťech Mudra
  286. maxspeed (zš červený vrch, Praha 6)
    Členové: Viktor Mayer, Radek Svozil, Vojtěch Nejedlý, Matěj Radzo
  287. medvítci (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Jakub Žalek, Vojta Rejda, štěpán střelec, Daniel Krajči
  288. Megamind (ZŠ Chrudim, Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Martin Dobruský, Aleš Vladyka
  289. Mickeyho Klubík:) (ZŠ Novolíšeňská, Brno)
    Členové: Dominika Novická, Beáta CIbulcová, Veronika Novická, Nikola Hudecová
  290. Milovníci koní (Komenského 68, Nový Jičín)
    Členové: Kristýna Šimíčková, Eliška Benešovská, Anička Konečná, Klárka Poláková
  291. Mimoň (GYOA Pelhřimov, Pelhřimov)
    Členové: Quynh Huong Pham
  292. Mimoňi (ZŠ Křídlovická, Brno)
    Členové: Anna Krystína Šamánková, Marie Medulánová, Nela Hodečková, Lucie Janíčková
  293. Mimoňky (Základní škola Komenského 68, Nový Jičín)
    Členové: Aneta Fialová, Aneta Marková, Kristýna Paličkova, Lenka Bröcklová
  294. MiNi (ZŠ a MŠ Červená Voda, Červená Voda)
    Členové: Nikola Horníčková, Michaela Hanousková
  295. mistri (ZŠ Pěnčín, Jablonec nad Nisou)
    Členové: Adela Bernatová, Adéla Petraková
  296. mládežníci (Základní škola Znojmo Mládeže 1000/3 669 02 Znojmo, Znojmo)
    Členové: Vojtěch Petržilka, Vítězslav Šafář, Matěj Jakub, Lola Ryšavá
  297. Modrý tým (T.G.Masaryka, Milovice)
    Členové: Filip Žďárský, Daniel Zavřel, Katrin Schmidtová, Valerie Štěpánovičová
  298. Mončičáci (Církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Marek Beneš, Vojtěch Bořík, Jan Brada, Jáchym Tomášek
  299. Mozci (T.G.Masaryka, Milovice)
    Členové: Pavel Bórik, Antonín Bičák, Lukáš Hrdlička, Matěj Vilímovský
  300. mozečci (ZŠ Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Adéla Bogdanovská, Kristýna Vyskočilová, Veronika Kratinová
  301. Mozkomorové (Masarykova ZŠ a MŠ, Železnice)
    Členové: Filip Burgert, Jakub Tuček
  302. Mráčkovka 1 (Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Praha 4)
    Členové: Tereza Kukačková, Amanda Marku, Kristýna Motejlová
  303. MTVR (ZŠ Křídlovická, Brno)
    Členové: Markéta Bučková, Tomáš Brtník, Václav Kučera, Richard Vašíček
  304. MUDrci (Gymnázium Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Dávid Janko, Martina Horňáková, Marcel Kopp, Adriána Anjelová
  305. My za nic nemůžem (Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Biskupské gymnázium, Brno)
    Členové: Hana Podešvová, Kateřina Matulová
  306. MYSLI (Gymnázium uherské hradiště, Uherské Hradiště)
    Členové: Barbora Škrášková, Nella Andrýsková, Karolína Mikulková
  307. N.L (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Tomáš Calábek, Martin Šváb, David Tobolík, Vít Dohnal
  308. Na názvu jsme se neshodli (Biskupské gymnázium Brno, Brno)
    Členové: Vojtěch Klapetek, Vojtěch Brdečko, Lukáš Pražák, Jan Tylšar
  309. Na párek a dom (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Klára Tomčalová, Lenka Poljaková, Vít Zbořil
  310. Nabodaný Ervínci (zs nové strašecí, nové srašecí)
    Členové: filip kovalský, šimon adlt, adam vala, sam bílý
  311. Nahodný tým (Malostranské gymnázium, Praha 1)
    Členové: Andy Pavlíková, Kája Šídová, Eliška Heřmánková, Marina Vránová
  312. Nakládaný hermelín from Temelín (Gymnázium F.M.Pelcla, Rychnov n. Kněžnou)
    Členové: Ondra Paleček (Palec), Marek Vašátko (Dan Zer), Káčerík Martin (Kačer), Khurshudyan Mishel (Mukuč)
  313. Narga (Masarykovo gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: Filip Wintr, Ondřej Vainer, Matěj Galovič, Markéta Davídková
  314. NaŠoNi (Krakonošova ZŠ a MŠ Loukov, Háje nad Jizerou)
    Členové: Jan Zajíček, Miloš Načeradský, Martin Hujer
  315. Ne þ (Voděradská, Praha)
    Členové: David Procházka, Tomáš Meluzin, AdamBeránek, Matouš Jindřich
  316. neandrtálci (gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice)
    Členové: Kryštof Hrádek, Filip Stejskal, Ladislav Nagy, Matěj Černý
  317. NEJ 2.B (Malostranské gymnázium, Praha)
    Členové: Lucie Zemanová, Johana Vaňková, Agáta Slováčková
  318. NEJ2B (Malostranské gymnázium, Praha)
    Členové: Lucie Zemanová, Johana Vaňková, Agáta Slováčková
  319. NEPODSTATNÍ (Gymnázim, Brno, třída kpt. Jaroše 14, Brno)
    Členové: Jakub Devát, Martin Dominik, Drahomír Malota, Zdeněk Pezlar
  320. Nepostradatelní (ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Petr Kořán, Ondřej Pospíšil, Jan Hasík, Tomáš Follprecht
  321. Neuroni (ZŠ Nový Jičín, Komenského 68, Nový Jičín)
    Členové: Červenka František, Holáňová Klára, Boháč Simon, Klanica Patrik
  322. Newim (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Marta Horňáková, Magdaléna Rudová, Kristýna Mazancová, Zuzana Bočanová
  323. nezastavitelní (Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1)
    Členové: Adam Kuča, Johana Šťastná, Šimon Pilc, Mihail Dimitrov Petrov
  324. NIQES team Ohrada (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Štěpán Pavlovič, Bára Hodošková, Nela Otáhalová, Jakub Fojtík
  325. Novosedláci (ZŠ Nové Sedlo, Nové Sedlo)
    Členové: Hana Kopčová, Antonín Petřík, Lenka Munclingerová
  326. Nutella (ZŠ Za Nádražím, Český Krumlov)
    Členové: Kateřina Kubátová, Lucie Furišová, Nella Jindrlová, Doubravka Kovalčíková
  327. Obaly od tyčinek (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Jan Moravík, Jan Novotný, Tomáš Motlík
  328. Ohrada Bottle Skills (Zš Vsetín, Ohrada 1876, Vsetín)
    Členové: Patrik Vala, David Macháček, Boris Vaculík, Jan Hába
  329. Okurky A. K. A. Cukety (Václava Hejny, Červený Kostelec)
    Členové: Filip Povr, Šárka Nývltová, Miloš Ott, Radek Turek
  330. Old Star (ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre.B.Staška 232, Domažlice)
    Členové: Natálie Kulhánková, Vladimír Hubený, Kristýna Hudcová, Matyáš Švajner
  331. Olmíci (ZŠ Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Filip Kaločaj, Lucie Šafářová, Anna Strejcová, David Horák
  332. Omega (Gymnázium UH, Uherské Hradiště)
    Členové: Vojtěch Zimčík, Radim Němeček, Jakub Kunc, Šimon Horníček
  333. Omega1 (gymnázium na vítězné pláni, praha)
    Členové: Matěj Charousek, Karla Pavová, Lucie Říhová, Ema Navrátilová
  334. Omegy (ZŠG Vítkov, Vítkov)
    Členové: Filip Indrák, Anna Mužíková, Lucie Konečná, Zdeňka Drimajová
  335. OtKniFu (Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha)
    Členové: Liia Samkharadze, Adéla Olejárová, Daniela Dlouhá
  336. Ourson (Církevní gymnazium, Plzeň)
    Členové: Eliška Dvořáková, Kateřina Bočková, Kateřina Plecháčová, Lucie Macháčková
  337. P-Tým (ZŠ Za Nádražím 222, Český Krumlov)
    Členové: Patrik Havel, Stanislav Werner, Petr Pomije, Ondřej Šimeček
  338. Paloši (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Martin Němec, Jan Konečný, Denis Linhart, Pavel Merta
  339. Pandy (ZŠ Karla Čapka, Praha)
    Členové: Natálka Flajzarová, Adéla Marková, Lucka Procházková, Anežka Veselá
  340. Párek z bufetu (Gymnázium Žitavská 2969, Česká Lípa)
    Členové: Tomáš Mauser, TomášVomlela, Jan Zátka
  341. Párkyně 123 (ZŠ Javornická, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Veronika Tichá, Natalie Palinová
  342. Parťáci (ZŠ TGM Kutná Hora, Jiráskovy sady 387, Kutná Hora)
    Členové: David Vu, Adéla Ladomirjaková, Vendula Hlavová, Andrea Štefková
  343. Partyzáni (ZŠ Partyzánská, Česká Lípa)
    Členové: Matěj Kuntoš, Michal Hrubeš, Pavla Lišková, Nikola Krédlová
  344. Pecen chleba (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Fabián Smutný, Martin Soldán, Filip Chmel, Viktor Musil
  345. PELOBA (ZŠ Hrotovice, Hrotovice)
    Členové: Šimon Pelán, Lucie Pelikánová, Matěj Lohniský, Barbora Baštová
  346. Per Aspera ad Astra (GaSOŠ Chodov, Chodov)
    Členové: Kurčíková Monika, Kateřina Zieglerová, Luboš Šalplachta, Matěj Hencl
  347. Piataci z Lipoviec (ZŠ s MŠ Lipovce, Lipovce)
    Členové: Adela Tarbajová, Petra Slezáková, Šimon Bednárik, Michaela Rendlová
  348. Piloti (ZŠ Fryčovická, Praha)
    Členové: Kateřina Klobásová, Simona Bartoňková, Matěj Hýl, Viktorya Mushuk
  349. Pink (Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim)
    Členové: Julie Kučerová, Pavlína Jišová, Veronika Bakešová, Michaela Bakešová
  350. Piškoťáci (Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nas Kněžnou)
    Členové: Jakub Dodek, Daniel Locker, Jiří Netík, Štěpán Dostál
  351. Plantážníci (ZŠ Vsetín Ohrada 1876, Vsetín)
    Členové: Lukáš Koňař, Jan Šimunič, Jana Homolková
  352. Plechové kalichy (Gymnazium Alejova, Kosice)
    Členové: Erik Sedlak, Jakub Farbula, Filip Bušovsky, Dominika Nguyen
  353. Poberti (ZŠ a MŠ Prosetín, Prosetín)
    Členové: Pavlína Frišová, Zuzana Sojková, Martin Melezínek, Eliška Ťopková
  354. Počtáři s.r.o. (Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Jitka Jemelková, Matěj Oškera, Helena Pavlačková, Nela Kubáníková
  355. Počtáři sro (ZŠ Šalounova, Ostrava-Vítkovice, Ostrava)
    Členové: Martin Novák, Matěj Havelka, Jeroným Polášek, Michael Kotásek
  356. Počtářky (Nová škola Domažlice, Domažlice)
    Členové: Eliška Hőllová, Ivana Hofmannová, Lucie Kreslová, Barbora Kůstová
  357. Poníci_sou_nej (ZŠ Červený vrch, Praha)
    Členové: Petr Dobiáš, Mikuláš Petrik, Jakub Sakala, Filip Kliuevsky
  358. Povětroni (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 Vršovice)
    Členové: Milan Parči, Michael Morávek, Jakub Juklíček, Vasyl Halychka
  359. prima 1 (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠz Vsetín, Vsetín)
    Členové: Nela Vaculínová, Veronika Juráňová, Gabriela Hobšíková, Zuzana Plešková
  360. prima 2 (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠz Vsetín, Vsetín)
    Členové: Štěpán Řezníček, Tomáš Srněnský, Tobiáš Chvátal, Vojtěch Trtík
  361. Primáčci (DG a SOŠE, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Matyáš Mojžiš, Petr Čihák, Nela Žambůrková, Adéla Nétková
  362. Primánky (Gymnázium Dačice, Dačice)
    Členové: Kateřina Jandová, Lilien Kuželová
  363. Primošky (gymnázium Hejčín, Olomouc)
    Členové: Kristýna Dejlová, Agáta Coufalová, Kristýna Nevrlá, Jana Kvapilová
  364. Princezny (Gymnázium Lovosice, Lovosice)
    Členové: Eliška Krobová, Eliška Popelková, Jasmína Tichá, Sára Štechová
  365. Prostě MY (Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Daniel Mravec, Michal Hrdý, Natálie Holíková, Kateřina Gelnarová
  366. Prostě ti lepší (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Adam Walder, Dominik Ritz, Dalibor Červenka, Matěj Kolář
  367. Průměrňáci (ZŠ Dr. J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Nick Svoboda, Filip Vašek, Martin Starka, Ondřej Totin
  368. První parta (Zš Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Tereza Kocourková, Anna Balounová, Lucie Kopecká, Maxim Pryskyn
  369. Příšerky s.r.o. (ZŠ Bystřice, Bystřice)
    Členové: Michaela Jelenecká, Kateřina Puchová, Filip Vintner, Petr Rudolský
  370. Psychopati (ZŠ Kneslova 28, Brno)
    Členové: Lucie Valíčková, Marcela Drápalová, Kristýna Gruberová
  371. Psychopats s.r.o. (Zš a Mš Deblín, Deblín)
    Členové: Jana Juranová, Adriana Nečasová, Adéla Kulíšková
  372. Pulci s.r.o. (ZŠ Bystřice, Bystřice)
    Členové: Magda Šplíchalová, Pavlína Austová, Eliška Vyhnalová, Eliška Novotná
  373. Quattuor (ZŠ Mikulovice, okres Jeseník, Mikulovice)
    Členové: Jakub Bína, Oldřich Macháček, Ladislav Hinšt, Michaela Olejníčková
  374. R.U.R (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: David Tran, Kryštof Adamec, Miroslav Šťstný, Hanka Vuong
  375. Raci v práci (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Saša Mayrhoferová, Kristýna Dvořáková
  376. Radioaktivní morčata (Gymnázium Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Aneta Haichlová, Anežka Coufalová, Adina Lejsková, Anna Koudelková
  377. Rajčata (GVN J. Hradec, Jindřichův Hradec)
    Členové: Vojtěch Pobuda, Filip Jirsa, Jakub Hembera, Samson Koudelka
  378. Raxacoricofalapatorius (ZŠ Háj ve Slezsku, Háj ve Slezsku)
    Členové: Anežka Lyková, Anna Černá, Eliška Beránková
  379. Rebelové (GYOA Pelhřimov, Pelhřimov)
    Členové: Aneta Strnadová, Anna Dvořáková, Eva Haikerová, Šimon Tesař
  380. RebelsLogic (gym. Jana Nerudy,ZŠ Černošice,gym.a hudební škola hl. m.Prahy, Černošice)
    Členové: Klára Slavická, Eva Slavická, Vojtěch Slavický, Tereza Kuchařová
  381. Retardovaná trojka (ZŠ a MŠ Dolní Břežany, Dolní Břežany)
    Členové: Václav Nádvorník, Jan Jedlička, Richard Válek, Vojtěch Nálevka
  382. Rohlík (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Aneta Chalupová, Zdeněk Pavlovský, Honza Směšný, Klára Dědáčková
  383. Rumpálové (Gymnázium Pelhřimov, Pelhřimov)
    Členové: Vojtěch Tomšů, Vít Koutenský, Karolína Truplová, Markéta Dvořáková
  384. RushB (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Antonín Vitoušek, Daniel Bizub, Radovan Scheinpflug, Martin Kimla
  385. Rybičky (ZŠ Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Žaneta Vágnerová, Lucie Uchytilová, Hana Šmídková, Petr Lipenský
  386. Rypouš a Narval4 (ZŠ a MŠ Sluníčko, Lipník nad Bečvou)
    Členové: Radek Skácel, Silvie Zapletalová
  387. Ředkve1234 (ZŠ Javornická, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Adéla Samková, Andrea Uherová, Kristýna Uherová, Michaela Šromová
  388. Řízky (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Filip Kovář, Ondřej Pončík, Ondřej Lanžhotský, Vítek Chovanec
  389. S.P.E.C.I.A.L (ZŠ a MŠ Nové Strašecí J.A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Petr Verner, Ondřej Gežo, Pavla Pařízková, Markéta Zárybnická
  390. Sám (Bedřicha smetany, Lanškroun)
    Členové: Radim Kopecký
  391. Samsung (Zš a Mš Jana Ámose Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: James Taylor, Matyáš Kinkal, Michal Hynek
  392. Sapphire (GaSOŠe Vimperk, Vimperk)
    Členové: Kateřina Samcová, Anna Tomášková
  393. Sasanky (Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného, Ostrava - Poruba)
    Členové: Tereza Bernatová, Kristýna Štivarová, Terezie Jurišicová, Anežka Stuchlá
  394. ScreaMsCrew (Educanet soukromá základní a střední škola, České Budějovice)
    Členové: Matěj Pešek, Akim El Assaad, Adam Kobližka, Eliška Hrušková
  395. SEČTĚLÝ (ZŠ HLUK, HLUK)
    Členové: Terezie Križalkovičová, Antonie Beníčková, Barbora Ilíková, Kamila Šimčíková
  396. Sedmačky (Pohůrecká 16, České Budějovice)
    Členové: Viktorie Součková, Žofie Podolková, Zdenka Štrobová, Vendula Teringlová
  397. Sedmikrásky (Gymnázium,Prachatice,Zlatá stezka 137, Prachatice)
    Členové: Tereza Sovová, Barbora Mertlíková, Martina Soukupová
  398. Senior Makovice (ZS Easy Start s.r.o., Plzeň)
    Členové: Kateřina Winklerová, Karolína Voříšková, Veronika Voříšková, Nina Petříková
  399. Senza Eitmajerová (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Sedrik Školoudík, Jan Cimbálník, Štěpán Eitler, Eliška Pilmajerová
  400. Shotokan (Gymnázium PdC, Tábor)
    Členové: Adam Proksch
  401. Síla vyvolených (Gymnázium Voděradská, Strašnice)
    Členové: Marek Podlaha, Martin Šáda, Matěj Meloun
  402. Skittles (Základní škola Komenského 68, Nový Jičín)
    Členové: Josef Urban, Marek Matouš, Jan Beneš, Dalibor Stančík
  403. Skupina 42 (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Klára Horná, Veronika Miškufová, Kristýna Koksová, Josefina Melicharová
  404. Skvělý tým (T.G.Masaryka, Milovice)
    Členové: Nikola Vránová, Marek Sypěna, Jan Samuel Schwan, Petr Štěrba
  405. slepičí malíkovci (ZŠ Dr. J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Emma Szumowská, Michal Špánik, Katerina Stará, Honza Rulík
  406. Slunečnice (Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť 1364, Zlín)
    Členové: Adéla Páterová, Michaela Měřínská
  407. Smetáci (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: ladislav fildán, Jaroslav Šprungl, Bošek jakub, Michal Mrvečka
  408. Smrdijed (Zš dr jana malika, )
    Členové: michal.konrady@seznam.cz
  409. Smrtonosné Berušky s.r.o. (Gymnázium Blansko, příspěvková organizace, Blanko)
    Členové: Martina Salčáková, Miroslava Skoupá, Linda Kavínová, Jana Odehnalová
  410. Smývání (Masarykovo gymnázium, Plzeň)
    Členové: Daniela Holecová, Tereza Hejduková, Anna Martínková, Petra Vítová
  411. Soudruzi (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Tomáš Klener, Štěpán Rezek, Šimon Sovák, Štěpán Štochl
  412. speed boys (zš červený vrch, Praha 6)
    Členové: Radek Svozil
  413. Správné řešení (Gymnázium a obchodní akademie, Mariánské Lázně)
    Členové: Adam Rákos, Markéta Musilová, Martina Chladová, Tereza Šimková
  414. Srandistky (Masarykovo Gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: Nikola Egrová, Jana Kňourková, Kateřina Šauli, Daniela Karpíšková
  415. SSHH (Malostranské gymnázium, Praha 1)
    Členové: Kateřina Bergerová, Erika Kubálková, Adéla Fiktusová, Ella Mahelková
  416. Star forever (ZŠ Smíškova, Tišnov)
    Členové: Adéla Mecová, Dagmar Lukasová, Julie Cebáková, Sabina Medunová
  417. StarMath (wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Kristýna Marinčáková, Lucie Horutová, Nela Kubečková, Vendula Karešová
  418. Stay happy (ZŠ Bulharská 1532, Ostrava - Poruba)
    Členové: Filip Hort, Vojtěch žák, Martin Zdráhal, Adam Kattan Rahmani
  419. strop na zdi (Křídlovická 30b., Brno)
    Členové: Zdeněk Pospíšil, Alice Trnková, Michaela Čepilová, Matyáš Čunda
  420. super mozkomorové (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Ela Kocfeldová, Elena Laitochová, Tereza Válková
  421. Supermanky-ovladače (ZŠ Novolíšeňská, Brno)
    Členové: Barbora Šídlová, Eva Gronichová, Adéla Neužilová, Patricie Hoňková
  422. superstars (Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin)
    Členové: Lenka Grendárová, Tereza Beláňová, Sandra Drábiková, Simona Huťková
  423. Suprkalifragilistikexpialidozni tým (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Anna Bednářová, Bianka Lusková, Anastázie Vítková, Martina Rychtaříková
  424. Surfařky (ZŠ Křídlovická, Brno)
    Členové: Martina Smejkalová, Amelie Benková, Natalie Koksová, Darina Krasnova
  425. Svědci Azorovi (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Michaela Halaštová, Tomáš Nevrlka, Oliver Šimoník, Daniel Pravec
  426. Š.H.I.T Team (ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Nikola Šrytrová, Kateřina Husáková, Nicola Ilkiv, Jiří Toužimský
  427. Šajapepa (ZŠ Václava Hejny, Červený Kostelec)
    Členové: Šárka Kuklová, Jana Duchatschová, Pavlína Hornychová, Petra Jančíková
  428. Šampionky (ZŠ Šalounova 56, Ostrava-Vítkovice, Ostrava-Vítkovice)
    Členové: Hriňáková Petra, Kočková Jana, Dostálová Kristýny, Kovářová Natálie
  429. ŠARM (PORG Libeň, Praha 8)
    Členové: Marie Michnová, Robert Klaus, Amálie Zemanová, Šimon Skoumal
  430. ŠDVK (ZŠ Brumov Bylnice, Brumov Bylnice)
    Členové: Štěpán Střelec, Vojta Rejda, Dan Krajčí, Jakub
  431. Šiestaci z Lipoviec (ZŠ s MŠ Lipovce, Lipovce)
    Členové: Adela Kacvinská, Klára Imrichová, Lea Kočiková, Anastázia Haladejová
  432. Škola z Lipoviec (ZŠ s MŠ Lipovce, Lipovce)
    Členové: Leonard Imrich, Tomáš Kušnírik, Adam Imrich, Ján Seman
  433. Šmoulopiškotožrouti (ZŠ, Komenského 15, Nové Město nad Metují)
    Členové: Tomáš Tymel, Jindra Houštěk, Tomáš Smola, Aleš Lorenc
  434. ŠohajovéZeSlovanu (Slovanské gymnázium, Olomouc)
    Členové: Štěpán Navrátil, Šimon Bláha, Vojtěch Kubala, Jan Táborský
  435. Štěpa a Fíďa a Jé (Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Štěpán Kohoutek, Tomáš Macků, Jan Vítek, Filip Učesaný
  436. ŠTJF (Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Štěpán Kohoutek, Tomáš Macků, Jan Vítek, Filip Učesaný
  437. Šupáci (Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin)
    Členové: Adam Hjadlovský, Michal Nosáľ, Marek Zumrik, Theodor Tomašík
  438. Šutry (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Michaela Zadražilová, Jana Špiková, Kateřina Heřmanová, Lucie Malá
  439. Švábi (ZŠ a MŠ J.A.Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Eliška Pospíšilová, Barbora Behotová, Kristýna Sepré, Helena Mikešová
  440. Tanja (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Lucie Hrubá, Melánie Drexlerová
  441. TBJK (Gymnázium třída Kapitána Jaroše 14, Brno)
    Členové: Jakub Tlačbaba, Jiří Veselý, Bedřích Horný, Tomáš Dang
  442. Team (ZŠ TGM Opava, Opava)
    Členové: Matyáš Svrček, Michal Káňa, Simona Kapitánová, Tereza Pchálková
  443. Tejuan (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Julie Švachová, Tereza Lysáčková, Andrea Sucháčková
  444. Temní Zesnulý (Zš Františka Horenského, Boršice)
    Členové: Denisa Kratochvílová, Vendula Doubravová, Barbora Zahrádková, Ondřej Kočenda
  445. Tenebris nigrum (ZŠ Bedřicha Smetany, Lanškroun)
    Členové: Klára Ptáčková, Melánie Klímová, Nikola Ptáčková, Ella Nová
  446. Teoristi (ZŠ Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Viktorie Kaplanová, Natálie Hrabcová, Žaneta Vilčková, Pavel Piňos
  447. terciánky (Základní škola a gymnázium Vítkov, Vítkov)
    Členové: Eliška Halamíčková, Barbora Pavlů, Matylda Gintarová, Dorota Šostá
  448. Tercie (Gymnázium Dačice, Dačice)
    Členové: Alexandra Palánová, Kryštof Blažek
  449. The Best (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Lucie Šimáková, Eliška Čápová
  450. The Rebels (Gymnázium Moravský Krumlov, Moravský krumlov)
    Členové: Anežka Soukupová, Sandra Čadová, Alžběta Secová, Alžběta Nedopilová
  451. Ti Druzí (ZŠ a MŠ J.A.K Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Daniel Valchář, Daniel Toužimský, Filip Brezík, Jan Rohla
  452. Ti poslední (odzadu :-) (ZŠ Řehořova, Brno)
    Členové: Jiří Rybář, Kamila Kellerová, Petra Borkovcová, Šimon Šťasta
  453. Ti v Americe :) (Zš a Mš J.A.Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Klára Dolejší, Vojtěch Dolejší, Alena Dolejší, Tereza Dolejší
  454. TiHloupí (Zš Prušánky, Prušánky)
    Členové: Jan Bušek, David Hnátek
  455. Top BRO (zš Žďár nad Sázavou Komenského 2, Žďár nad Sázavou)
    Členové: Matěj Kaplan, Richard Bantianidis, Matyáš Kunstmüller, Marek Mach
  456. treezteem (gymnázium Křenová 36, Brno, Brno)
    Členové: Vojtěch Havlen, Nguyen Huu Vinh, Jiří Čaďa, Vojtěch Ondra
  457. Triumvirát (gymnázium jaroslava heyrovského, Praha)
    Členové: Michaela Válová, Tetyana Zaichenko, Anastasia Zaichenko
  458. Tryhard (J.A.Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Jonáš Ortmann
  459. Tři Čtvrtiny (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Martin Koňařík, Vít Ulehla, Amálie Dostalíková
  460. Tři kamarádi a Matyáš (Gymnázium PdC, Tábor)
    Členové: Daniel Červ, Stanislav Novák, Matyáš Stibal, Martin Voborský
  461. tukani (Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, Bruntál)
    Členové: Petr Volčík, Tadeáš Rožnovský, Tomáš Měrka, Jakub Vašíř
  462. turbo lenochodi (ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o., Lipník nad Bečvou)
    Členové: Lucie Stejskalová, Simona Šramová, Bára Lužová, Klára Olenočinová
  463. Tým Kiwi (Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice)
    Členové: Sofie Skleničková, Ondřej Žerníček, Vojtěch Šlosar
  464. TýmNetým (Jaroška, Brno)
    Členové: Alena Chvátilová
  465. Tyrkysové sovy (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Michaela Radoměřská, Tereza Pavelková, Karolína Vaňková, Karolína Hyská
  466. Übermensch (Gymnázium Brno Jaroška, Brno, Brno)
    Členové: Jan Ryšávka
  467. Unicorn (Základní škola Vsetín , Ohrada 1876, Vsetín)
    Členové: Sabina Ševčíková, Tereza Maryšková, Sofie Stříteská, Radmila Kachtíková
  468. unicorn princess (ZŠ Dr. J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Agáta Valentová, Barbora Kysilková, Stanislava Trojanová, Adam Paluka
  469. Unicorni123 (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Veronika Pánková, Markéta Šorfová, Eliška Mojteková, Tereza Seifrtová
  470. Unicorni7 (ZŠ a MŠ Deblín, Deblín)
    Členové: Markéta Weiglová, Markéta Halouzková, Lucie Dvořáčková, Sylvie Samsonová
  471. uprchlík.com (J. A. komenského nové strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Daniel Kalivoda
  472. V.I.P. Cg (Církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Tereza Vančurová, Kateřina Herdová, Klára Průchová, Anna Vodáková
  473. Vafláci (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Jan Alexandr Kopřiva, Jan Šrajbr, Filip Machač, František Hron
  474. Věc Makropulos (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 Vršovice)
    Členové: Petr Nohejl, Artur Nikulin, Martin Patočka, Kristýna Břeňová
  475. velkomozci (Nová škola Domažlice, Domažlice)
    Členové: Aleš Novosad, Tomáš Dofek, Dominik Špaček, Ondra Hůrka
  476. viadel (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, Ostrava-Poruba)
    Členové: Adéla Šelová, Vilma Nakládalová, Eliška Suderová
  477. VO&FA s.r.o (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Anna Pecháčková, Ondrej Dulanský, Vendula Onderková, Filip Vrťo
  478. Vodníci (Gymnázium Voděradská 2, Praha 10, Praha 10)
    Členové: Matěj Chvojka, Michal Beránek, František Veselý, Filip Kučera
  479. Vomice (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Marek Dostál, Malvína Andrová, Marek Berka, Markéta Protivánková
  480. Votovaha (ZŠ Jasanová 2, Brno)
    Členové: Vojtěch Frybert, Jan Hanuš, Václav Tesařík, Tomáš Pokorný
  481. Vteřina A (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Eva Jurčová, Kateřina Kovářová, Michaela Kovářová
  482. VydlaacyFans (ZŠ a MŠ Frýdecká, Havířov - Bludovice)
    Členové: Tomáš Cunda, Patrik Vokáč, Jakub Sapeta, Matěj Buron
  483. Vyhrajem to! (ZŠ, Komenského 15, Nové Město nad Metují)
    Členové: Tomáš Smíšek, Kryštof Ožďan, Aleš Kosař, Kristián Košteyn
  484. Wigymové (Wichterlovo gymnázium Ostrava-Poruba, Ostrava)
    Členové: Ondra Prokop, Honza Holuša, David Havrlant, Michal Kunh
  485. wild cats (zš žďár nad Sázavou, komenského 2, Žďár nad Sázavou)
    Členové: Šárka Moravcová, Sabina Cendelínová, Tereza Šustáková
  486. Winx Club (Zš a Mš J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Adéla Šipošová, Adéla Suková, Barbora Rendlová, Adéla Horáčková
  487. WoTkaři (ZŠaMŠ Bílá Třemešná 313, Bílá Třemešná)
    Členové: Patrik Chromý, Petr Šubr, Vojtěch Sehnoutka
  488. www.Rkhksíci.com (Gymnázium F.M. Pelcla, Rychnov nad kněžnou)
    Členové: Zuzana Černíková, Aneta Havranová, Sára Pípalová, Julie Janovcová
  489. www+m (zs kridlovicka, Brno)
    Členové: Vojtěch Kvoch, Martin Šťovíček, Vít Vlach, Vít Chovanec
  490. YDEME NA TO!! (Zakladni Skola, Skuteč, Smetanova)
    Členové: Adam Ludwig Kolinger, Tomas Vobejda, Ondra Sodomka, Matej Nechodom
  491. YoLo (ZŠ a MŠ J.A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Matěj Červenka, Lukáš Korf, Petr Lugar, Marek Bidšovský
  492. Z-Team (ZŠ a Mš Nové strašecí, Nové strašecí)
    Členové: Michal Hynek, Tomáš Kratochvíl, Matyáš kinkal, James Taylor
  493. Z.E.N. (ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Zuzana Vachkova, Zuzana Trachtová, Eliška Hégrová, Natálie Gengelová
  494. Zatím vlastně nevím. (ZŠ Vincence Junka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Daniela Filipová, Klára Vlčková, Aneta Mačátová, Václav Mareš
  495. zelí (ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Jan Zelenka
  496. Zkouška (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14, Brno)
    Členové: Klára Dvořáčková, Alena Večeřová, Viktorie Koksová, Natálie Farská
  497. Zlatonky (T.G.Masaryka, Milovice)
    Členové: Natálie Pišteková, Tereza Boušková, Jakub Jehlár, Adéla Bišická
  498. Znojemské okurky (GPOA Znojmo, Znojmo)
    Členové: Michaela Štanclová, Klaudie Kladníková, Renáta Viktorínová, Lucie Vávrová
  499. ZuDoŠiDo (ZŠ Kamenice, Kamenice)
    Členové: Dominik Schwab, Šimon Kolařík, Dominika Skořepová, Zuzana Hošková
  500. ZuTerAnnVer (Církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Anna Kylišová, Veronika Bendová, Zuzana Breuerová, Tereza Korčáoková
  501. zvířecí kníry (ZŠ.Dr.J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Iveta Spálenská, Eliška Proroková
  502. Žebráci (zš Žebrák, Žebrák)
    Členové: Vendula Molnárová, Adéla Biskupová, Jana Větrovcová
  503. Žlot (zs Žďár nad Sázavou Komenského 2, Žďár nad Sázavou)
    Členové: Tomáš Jeřábek, Vojtěch Burian, Lukáš Bukáček, Eduard Dítě
  504. žužu (Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov n. Kn., Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Pavel Kačírek, Michal Paštika, Petr Krassek, Daniel Šeps
  505. ΠΩΡΓ (PORG Libeň, Praha 8)
    Členové: Adam Kafka, Klára Jánošíková, Ludmila Procházková, Eliška Vystavělová
  506. шутници (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Bohuslav Líška, Jakub Mičko, Filip Baltovič, Michael Šedivý
  507. ਰਰਹਜਰ੍ਚਵੁੰ ਤਾਪੈਦਾਗ (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Lukáš Bartoš, Adam Říha, Teodor Duraković, Adam Votoček

Registruj se taky!

Web (C) Lukáš Rýdlo & Mojmír Vinkler, 2012 ve frameworku Nette

Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU
CZ.1.07/2.3.00/45.0018