BRLOHBrněnská Logická Hra

zaobleni

Registrované týmy

Celkový počet týmů je zatím 655.

  1. Oursons (Církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Kateřina Bočková, Eliška Dvořáková, Anna Melicharová, Barbora Adamcová
  2. Ourson (Církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Kateřina Bočková, Eliška Dvořáková, Anna Melicharová, Barbora Adamcová
  3. Samé nic (Církevní gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: František Hep, Ondřej Chmelík, Milena Šebková, Marie Kužvartová
  4. MRK-MRK (PORG, o.p.s., Praha)
    Členové: Eliška Brčáková, Eliška Bürgelová, Eliška Vystavělová, Václav Verner
  5. Červeno-fialová Princezna (tak skvělá že s velkým P) a její (vyfriendzonovaní) kamarádi (Open Gate school, Babice)
    Členové: Daniel Strnad, Jáchym Jakub Kulhánek, Karolína Mařincová, Rostislav Janovský
  6. Tigers (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Kryštof Borkovec, Tomáš Hrbáč, Eduard Grňa, Jonáš Dej
  7. Železnice (Gymnázium, Třída kapitána Jaroše 14, Brno)
    Členové: Linda Pezlarová, Klára Horná, Veronika Miškufová
  8. Žádný spol. (Gymnázium Nad Alejí, Praha)
    Členové: Johana Trejtnar, Anna Vařeková, Simona Majerechová, Marek Štorek
  9. Lentilky (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Eliška Bergmanová, Nela Šloufová, Alžběta Tymlová, Tereza Ridvanová
  10. Kamošky (ZŠ Ujezd u Brna, ÚJEZD U BRNA)
    Členové: Adriana Jarošová, Martina Pilová
  11. Hledači brambor v kukuřičném poli (Gymnázium PORG Ostrava, Ostrava)
    Členové: Šimon Durda, Natálie Tranová, Andrea Kempná, Nikola Phamová
  12. Krabíci v krabici (GYMNÁZIUM A JAZYKOVÁ ŠKOLA S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY BŘECLAV, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE, Břeclav)
    Členové: Hoang Anh Vu, Jakub Babič, Jana Fialková, Elisabet Truhlářová
  13. The Plodnic (PORG Libeň, Praha - Libeň)
    Členové: Benjamin Florián, Jan Vabroušek, Josef Bednář, Šimon Kobulej
  14. Pohůrky (Pohůrecká 16, České Budějovice)
    Členové: Žofie Podolková, Klaudie Duong, Mirek Muhlbock, Viktorie Součková
  15. error 404 (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Anna Fialová, Sofie Vévodová, Rebeka Zábranská, Markéta Zemanová
  16. MatematickáStoka (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Ana Rudić, Magdalena Dašková, Tatiana Vlčková, Štěpánka Kratochvílová
  17. Párek z bufetu 1% masa (Gymnázium,Žitavská 2969, Česká Lípa)
    Členové: Vomlela Tomáš, Moravík Jan, Zátka Jan, Mauser Tomáš
  18. Bagři (Gymnázium Jana Palacha Mělník, Mělník)
    Členové: Marian Šámal, Josef Havlík, Jakub Hampl
  19. Supergirls (Gymnázium Brno Třída kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Věra Marie Krejčí, Petra Poláková, Anna Sázavská, Svatava Šimečková
  20. AVC (ZŠ Újezd z Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Adéla Prachařová, Nicol Novotná, Petra Sekaninová, Aneta Novotná
  21. Kedlubny (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Honzíček Picmaus, Martínek Kaplánek, Lukášek Šimčík, Viktůrek Baloun
  22. Donutové (Církevní Gymnázium, Plzeň)
    Členové: Kristýna Hosnedlová, Zuzana Morková, Veronika Vollerová
  23. Pandičky (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4)
    Členové: Jitka Neužilová, Veronika Vlčková, Jana Štusáková, Andrea Emílie Kreppke
  24. kRYCHLOMOZCI (Gymnázium Brno, třída Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Hana Chvátilová, Olivie Matyasková, Eva Jelínková, Maxmilián Šimek
  25. Flekando (Gymnázium třídy Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Anh Linh Tran, Šimon Lopour, Lukáš Navrátil, Adam Flek
  26. NormálníJméno je zpět (Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Daniel Macalík, Jakub Frgal, Jakub Špendlík, Lukáš Zuzaník
  27. Brokolice (ZŠ Mikulčice, Mikulčice)
    Členové: Dominika Turzíková, Nicol Ševelová, Simona Bělohoubková, Markéta Iršová
  28. Rufíci (ZŠ Mikulčice, Mikulčice)
    Členové: Alexandr Fiala, Vít Bohunský, Daniel Kos
  29. Čmelaři (Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2, Praha)
    Členové: Lukáš Kudláček, Jiří Antoňů, Jakub Hřebíček, Ema Albína Bláhová
  30. mgrp.WELL (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Vendula Řihošková, Eliška Andrýsková, Lenka Poljaková, Linda Tomišová
  31. 200IQ (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Štěpán Šmíd, David Stráňava, Filip Studnička
  32. Tekamika (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Michaela Radoměřská, Karolína Hyská, Tereza Pavelková, Karolína Vaňková
  33. Retardi LGEK (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna 664 53)
    Členové: Eva Zahradníková, Kateřina Rybová, Gabriela Sadílková, Lukáš Ritter
  34. Velkomoravský Hřebík (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Matyáš Hřebík, Jiří Moravík, Vojtěch Bogar, Jonáš Kendík
  35. Mimo provoz (Gymnázium Hejčín, Olomouc)
    Členové: Kristýna Dejlová, Jana Kvapilová, Kristýna Nevrlá, Agáta Coufalová
  36. Bonbonci (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Zuzana Prusová, Veronika Doležalová, Tereza Ďurišová
  37. Stiflerova máma (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Jakub Houžvička, Adam Hucl, Adam Beránek, Tomáš Kolman
  38. Kïnder Bröthers (Gymnázium Žitavská 2969, Česká Lípa)
    Členové: Tomáš Sichrovský, Martin Kec, Vojtěch Kašpar, Štěpán Kašpar
  39. Braloh (Wichterlovo Gymnázium, Ostrava - Poruba)
    Členové: Radovan Szymik, Jan Martin Macháček, Honza Foltýn, Kuba Mršťák
  40. Braloh2 (Wichterlovo Gymnázium, Ostrava - Poruba)
    Členové: Radovan Szymik, Jan Martin Macháček, Honza Foltýn, Kuba Mršťák
  41. BRALOH 2 (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Jan Martin Macháček, Jakub Mršťák, Radovan Szymik, Jan Foltýn
  42. Dudes (Gekom, Praha 4)
    Členové: Sam Profeld, Jakub Žák, Filip Jakoubek, Tomáš Bártů
  43. Pražáci (Gekom, Praha 4)
    Členové: Ondřej Doležel, Tomáš Lazák, Adam Kříž
  44. Pomeranči (Gekom, Praha 4)
    Členové: Petr Suchánek, Šimon Vacek, Čeněk Potužník
  45. Berušky (Gekom, Praha 4)
    Členové: Jan Sochor, Ema Kyselicová, Anežka Cidlinová
  46. Moje nervy (Tř. kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Milan Hradil, Vojtěch Koča, Mojmír Houdek, Pavel Hyánek
  47. Řešitelky s.r.o. (gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Jandová Elena Sophie
  48. Příšerky s.r.o. (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Jandová Elena Sophie, Kateřina Hejcmanová, Adéla Zídková, Adéla Nerudová
  49. Železničky (Gymnázium, Třída kapitána Jaroše 14, Brno)
    Členové: Linda Pezlarová, Klára Horná, Veronika Miškufová
  50. BigD (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Matyáš Dundr, Robert Vlk, Jindřich Žalud, Štěpán Busch
  51. Sherlockové (Gymnázium Profesora Jana Patočky, Praha)
    Členové: Blanka Zajícová, Klára Kolářová, Antonín Šimůnek, Nela Smržová
  52. Zlomky Do Diplomky (Wichterlovo gymnázium, Ostrava- Poruba)
    Členové: Lucie Ohřálová, Karolína Javorská, Radim Ksenič, Jakub Vank
  53. las aceitunas (Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba)
    Členové: Kristýna Sýkorová, Kateřina Skálová, Anna Kodymová, Eliška Májková
  54. Tomiho “nakažené” opičky (Gymnázium p. Jana Patočky, Praha)
    Členové: Karolina Černá, Lída Pavelková, Eliška Hostáková, Anežka Vrbenská
  55. Best (Gymnázium Voděradská, Praha 10)
    Členové: Veronika Huclová, Ela Horadová, Lisa Hlostová, Kamila Zvolská
  56. TEKK (Gymnázium Voděradská, Praha 10)
    Členové: Kateřina Jakešová, Tereza Mikulcová, Karolína Kejzlarová, Eliška Jindráková
  57. Instict3cz (Gymnázium Dačice, Dačice)
    Členové: Petr Mašata, Matyáš Kadrnožka, Jakub Bartušek, Kryštof Lojka
  58. Kidner brother (Gymnázium Žitavská 2969, Česká Lípa)
    Členové: Sichrovský Tomáš, Kašpar Vojtěch, Kašpar Štěpán, Kec Martin
  59. v.o.j.š. (Gymnázium Brno, Třída kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Otakar Vítek, Tran Minh Duc, Martin Pytela, Tomáš Urbánek
  60. Nemůžu to přečíst (Gymnázium Nad Alejí, Praha)
    Členové: Ondřej Šverma, Adam Solar, Šimon Kolář, Martin Rehák
  61. TSUNA VLNAMI (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Olga Dvořáková, Kateřina Novotná, Chvátilová Alena, Konečná Barbora
  62. Medvíďata (Gymnázium Pierra de Coubert, Tábor)
    Členové: Zita Plachá, Pavla Joštová
  63. Angelic girls (ZŠ a MŠ J.A,Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Marie Němcová, Nikol Krejčí, Valerie Šímová, Anna Vrbová
  64. Herausvorderung (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p.o., Brno)
    Členové: Anna Hronová, Kateřina Dvořáková, Jakub Koňárek, Lukáš Kycl
  65. Queens of G4.A (GPOA Znojmo, Znojmo)
    Členové: Michaela Štanclová, Hana Durdová, Renáta Viktorínová, Lucie Vávrová
  66. Želvičky (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Kateřina Kovářová, Michaela Kovářová, Eva Jurčová, Trinh Phuong Kieu
  67. Otravní švábi (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Tereza Válková, Elena Laitochová, Ela Kocfeldová, Klára Chmelařová
  68. jELITA (ZS Vincence Junka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Jakub Kacálek, Tomáš Dolejš, Richard Kubec, Barbora Vlčková
  69. Vokotero (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Lucie Eichlerová, Magdalena Martinů, Lucie Hradilová, Karolína Boučková
  70. Jsme čtyři (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Viktorie Špringarová, Anežka Harvanová, Tereza Černá, Karla Vagnerová
  71. Medvíďátka (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Zita Plachá, Pavla Joštová, Petr Heřmánek, Eliška Náprstková
  72. Pandí žebírka (Gymnázium Brno, Křenová, Brno)
    Členové: Julie Kašpárková, Anna Koppová, Michaela Sedláčková, Iva Zahradníková
  73. Sovy z Athén (Základní škola Ohrada, Vsetín)
    Členové: Markéta Křivová, Veronika Žárská, Natálie Sawicki, Anna Rýznarová
  74. NouSkyni ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Základní škola Ohrada, Vsetín)
    Členové: Jiří Dančák, Petr Pagáč, Adam Švagera, David Jarošek
  75. Ok (GASOŠ Chodov, Chodov)
    Členové: Markéta Macánová, Matěj Brož, Jan Hencl, Barbora Rambousková
  76. GeniálníTomáš+Marek (GTM, Praha)
    Členové: Alena Nová, Marek Krtouš
  77. Davidův autobus (PORG, Praha)
    Členové: Adam Kafka, Adam Bakule, David Bajer
  78. Dřeváci (Za školskou zahradou, Praha)
    Členové: Petr Novák, Valerian Kolmanov
  79. Pošuci (Základní škola Ohrada, Vsetín)
    Členové: Lucie Rožnovjáková, Lukáš Tichý, Daniel Adámek, Martina Kašíková
  80. Pošuci0 (Základní škola Ohrada, Vsetín)
    Členové: Lucie Rožnovjáková, Lukáš Tichý, Daniel Adámek, Martina Kašíková
  81. MARVEL (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Lucie Slámová, Kamila Krátká, Nicol Arenbergerová, Magdalena Formánková
  82. TJDG (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ z Vsetín, Vsetín)
    Členové: Gabriela Volková, Denisa Mazáčová, Jana Olivová, Tereza Bourková
  83. HappyTeam (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ z Vsetín, Vsetín)
    Členové: Johana Tkočová, Žofie Fiľová, Julie Musilová
  84. Jardíci (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ z Vsetín, Vsetín)
    Členové: Vojtěch Duffek, Tobiáš Filgas, Josef Kovář, Jan Legát
  85. Matematikáři (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna 664 53)
    Členové: Eva Zahradníková, Kateřina Rybová, Gabriela Sadílková, Lukáš Ritter
  86. Ti lepší kaštánci (Gymnázuim Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Eliška Herinková, Barbora Hronková, Klára Tomčalová, Barbora Hronková
  87. makumašt (Gymnázium Brno, tř.Kpt Jaroše, Brno)
    Členové: Martin Bulant, Jakub Hlavenka, Maťej Boček, Šťepán Povolný
  88. UŠ ŇYKDI (Masarykovo gymnázium, Vsetín)
    Členové: Magdaléna Chromčáková, Justýna Střelecká, Klára Hurtová, Adam Fizek
  89. Super Dvojka (Základní škola s RvJ Magic Hill, s.r.o., Říčany u Prahy)
    Členové: Eliška Strouhalová, Anna Vodáková
  90. N.D.P. (Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace, Bruntál)
    Členové: Natalie Pavlicová, Daniela Polednová, Joseph Collins, Adam Belej
  91. Dva v jedné (Gymnázium Brno - Řečkovice, Brno)
    Členové: Petra Pauločáková, Ondřej Jahoda, Šimon Zabadal
  92. Jeden ve dvou (Gymnázium Brno - Řečkovice, Brno)
    Členové: Zora Strejčková, Alice Milotová, Alena Roblíčková
  93. VIS (DG Kralupy, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Kamila Štropová, Lucie Jůzová, Eliška Karvánková, Kamila Kovandová
  94. the girls (ZŠ a MŠ J.A Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Karolína Hajná, Marie Křížová, Anežka Stará, Tereza Müllerová
  95. ŠohajovéZeSlovanu (Slovanské gymnázium Olomouc, Olomouc)
    Členové: Štěpán Navrátil, Šimon Bláha, Jan Táborský, Vojtěch Kubala
  96. Kolodějáci (ZŠ a MŠ Koloděje, Praha)
    Členové: Amálka Bobáková, Karolína Havlová, Viktor Brůžek, Jakub Trojan
  97. UžNikdy (Masarykovo gymnázium, Vsetín)
    Členové: Klára Hurtová, Magdaléna Chromčáková, Adam Fizek, Justýna Střelecká
  98. IQ.007 (ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Šárka Bačkovská, Helena Mikešová, Natálie Gengelová, Eliška Hégrová
  99. Vydra (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Jáchym Kouba, Šimon Tesař, Daniel Hostášek, Vít Zbořil
  100. #nevim co s tím (Třída kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Jaromír Halamíček, Adam Kubíček, Ondřej Prokeš
  101. SAVO (ZŠ Doubrava, Doubrava)
    Členové: Vojtěch Hugáň, Martin Saran
  102. VOSA (ZŠ Doubrava, Doubrava)
    Členové: Vojtěch Hugáň, Martin Saran
  103. #já jsem taky popelář (Třída kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Jaromír Halamíček, Adam Kubíček, Ondřej Prokeš
  104. Ti co to neumí (Základní škola Ohrada, Vsetín)
    Členové: Filip Daněk, Ondřej Havran, David Pončík, Jakub Juchelka
  105. BTS ARMY (Zš. Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Viktorie Rulcová, Agáta Valentová, Ondřej Svoboda, Zuzana Kotrlová
  106. SBHGNA (Gymnázium Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Alžběta Štětková, Nela Štampachová, Veronika Petříčková, Christine Cianci
  107. Trautenberk (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Marek Chvojka, Tobiáš Svačina, Marek Jakeš, Karel Kalina
  108. Sebastianovy Rychlé Střely (Gymnázium Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Adam Šimáček, Pavel Mikulka, Jaromír Kolařík, Jan Kolář
  109. BMS (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Tomáš Lupták, Lukáš Patera, Sophie Ruedin, Martin Kučera
  110. KKAN (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Kristýna Pančišaková, Kateřina Leopoldová, Nela Dlouhá, Adéla Průchová
  111. BolzanoX (ZŠ B. Bolzana, Tábor)
    Členové: Jiří Rybák, Jan Kratochvíl, Ondřej Pecha, Samuel Sloup
  112. WaFl_Pussinky (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Ondřej Valouch
  113. WaFlove_Pussinky (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Ondřej Valouch, Adam Komárek, Radim Blatný, Benedikt Havlíček
  114. Nevím (Gymnázium Josefa Ressla, Chrudim)
    Členové: Šimon Tefr, Jindřich Pilař, Kryštof Lorenčík, Tomáš Steinmetz
  115. NEPODSTATNÍ chtějí veteránskou kategorii (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Jakub Devát, Drahomír Malota, Vojtěch Obořil, Zdeněk Pezlar
  116. Mamašama (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Markéta Jurečková, Magdaléna Treterová, Šárka Králová, Michaela Kalvodová
  117. NoBrainers (GPOA Znojmo, Znojmo)
    Členové: Oldřich Grois, Štěpán Blažek, Jan Pluhař, Martin Dvořák
  118. Quadrantix (SZŠ pre deti so všeobecným intelektovým nadaním Bajkalská 20, Bratislava)
    Členové: Matúš Jonaštík, Šimon Linczényi, Oliver Murcín, Viktória Vargicová
  119. Kekelka (Gymnázium Thomase Manna, Praha)
    Členové: Alain Eminger, Vladimír Svoboda, Kristián Hloušek, Filip Troníček
  120. Pole (Gymnázium Thomase Manna, Praha)
    Členové: Marie Skalová, Zuzana Halousková, Nikola Holmanová, Magdaléna Dvořáková
  121. Baletky (Gymnázium Thomase Manna, Praha)
    Členové: Kristýna Daenhardtová, Ella Sternberg
  122. Alfasamice (Zš Ohrada, Vsetín)
    Členové: Sabina Ledvinková, Veronika Vašutová
  123. Alfasamičky (Zš Ohrada, Vsetín)
    Členové: Sabina Ledvinková, Veronika Vašutová, Eliška Vaculíková, Hana Orságová
  124. kjukambr (Gymnázium Thomase Manna, Praha)
    Členové: Kateřina Nekvasilová, Klára Pečená, Karolína Zatloukalová, Mariana Meierová
  125. Čičiny (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Klára Havlíčková, Ema Koukolová, Lucie Pokorná, Kateřina Sůvová
  126. Hercynské vrásnění (Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Lukáš Kapinus, Jakub Sochor, Ondřej Buňka, Oskar Klíma
  127. Ťy co neumý cěšťynu (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Petr Němec, Tobiáš Pajdla, Filip Jarolím, Adam Kyjovský
  128. chlapciMT (Gymnázium Jozefa Lettricha, ul. Lettricha 2, 03601 Martin, Martin)
    Členové: Adam Bojnický, Adrián Fašianok, Filip Fučela, Tomáš Dubovec
  129. Syslové (ZŠ Ostrožská Lhota, Ostrožská Lhota)
    Členové: Petra Hensirovská, Anna Pavlíčková, Tomáš Mazurek, Štěpán Bahula
  130. Americans boys (Zs Dr. J. Malika, Chrudim)
    Členové: Nick Svoboda, Filip Vašek, Jan Rulík
  131. Pitíčka (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Barbora Čejková, Matyáš Vykoupil, Petr Kolman, Sára Orálková
  132. Tomáš a spol (Wichterlovo gymnázyum, Ostrava)
    Členové: František Skořupa, David Stryk, Denis Štěpán, Tomáš Stehlík
  133. Revenge_for_Revenge_for_cookyes (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Karel Hynek, Štěpán Nejtek, Hynek Lukeš, Marek Hnuta
  134. Houbičky (ZŠ T. G. Masaryka, Opava)
    Členové: Monika Pustková, Alžběta Solnická
  135. Dytrichovci (6.ZŠ Větrná 54 Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec)
    Členové: Dominik Žilinský, Matěj Tichý, Adam Boček, Šimon Roubíček
  136. Cappy (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Ema Rotterová, Michaela Frendlová, Hana Krajtlová, Barbora Gazdová
  137. Gytool Logic 2 (Gymnázium, Olomuc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Jan Flajšar, Radovan Šolle, Alexander Jukl, David Alois Bureš
  138. Elixírové vidle (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Eliška Vránová, Alexandra Svobodová, Ivana Novotná, Ema Kachyňová
  139. FOCUS (Gymnázium Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Karin Hájková, Emma Holoubeková
  140. Burgantulníci (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Petr Svoboda, Adam Sýkora, Vítězslav Polach
  141. Bojovníci (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Pavlína Osičková, Eliška Osičková, Alena Svobodová, Pavlína Průdková
  142. Kočky na tahu (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Tadeáš Pinkas, (Jana) Thi Mai Phuong Nguyenová, Vanessa Perugini, Denis Tihlařík
  143. Kostíci (ZŠ a MŠ Kostomlaty pod Milešovkou, Kostomlaty pod Milešovkou)
    Členové: Viktorie Nováková, Kristýna Kadlecová, Ondřej Vavřička, Andrea Robeová
  144. Baja team (Zš Bulharská, Ostrava-Poruba)
    Členové: Bára Jnaošková, Natálie Kubečková, Kateřina Kubánková
  145. Nugetky (ZŠ Bulharská, Ostrava-Poruba)
    Členové: Stela Kotásková, Tereza Stratilová, Adéla Štenclová
  146. Ovoce_útočí (ZŠ Bulharská 1532/23, Ostrava - Poruba)
    Členové: Matěj Skulina, Daniel Franek, David Hyvnar, Petr Hruška
  147. blind young (ZŠ Bulharska 1532/23, Ostrava-Poruba)
    Členové: Nela Gaidadzisová, Vanesa Honajzrová, Ema Holušová
  148. Rektoři (ZŠ Bulharská, Ostrava)
    Členové: Přemysl Neuwirth, Ondra Pupík, Ondra Lichý
  149. Unicorns (ZS Bulharská, Ostrava-Poruba)
    Členové: Marek Plura, Anna Dofková, Alexandra Brigandová
  150. Medvídci (Jungmannova ZŠ, Beroun)
    Členové: Erik Hylas, Lukáš Burian, Vojtěch Laštovička, Matěj Kratochvíl
  151. Kočičáci (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Aneta Šilberská, Anička Gerlichová, Adéla Knápková, Matěj Vykydal
  152. (ne)umíme matiku (Wichterleho Gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Jakub Vašut, Michal Matoušek, Marek Neuvirt, Marco Nicolas Kormaník
  153. Bobrcrew (ZŠ Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Vojtěch Studený, Jiří Mašek, Miroslav Kubeš, Jan Korber
  154. Retardi a Káťa (ZŠ Na Šutce 28, Praha 8)
    Členové: Kateřina Kolářová, Karolína Slavíková, Kamila Vondrová, Kateřina Adámková
  155. e-blázni (ZŠ Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem)
    Členové: Nelly Pashayanová, Tereza Jenčíková, Kateřina Tirpáková, Anežka Galačová
  156. Florbalky ze Strága (Zš a mš J.A Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Kateřina Bünterová, Natálie Stuchlá, Nela Pravdová, Matěj Jakoubek
  157. 9a3/4 (ZŠ Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem)
    Členové: Albert Vonka, Anna Sofie Medunová, Viktorie Urbánková, Viola Zajícová
  158. random_team (ZŠ Elišky Krásnohorské, Ústí nad Labem)
    Členové: Matouš Zeman, Martin Zeman, Patrik Kraus, Mia Ruiz
  159. ŠAVA (25. ZŠ Chválenická, Plzeň)
    Členové: Štěpán Petrík, Vojtěch Černý, Aneta Vonásková, Andrea Mírková
  160. KJKJ (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Klára Lysáčková, Jitka Nováková, Klára Měšťánková, Jan Ovesný
  161. TonyGang (ZŠ Bílovice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou)
    Členové: Petr Holánek, Jan Skoupý, Jakub Toman, Josef Heršálek
  162. Skupina pro ochranu přírody (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Filip Bažant, Kuba Hadrbolec, Adam Špindler
  163. Sexsoušci (ZŠ a MŠ Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Tereza Schořálková, Anna Koudelková, Honza Neugebauer
  164. LUSTR (ZŠ T.G.Masaryka, Opava)
    Členové: Hana Kremserová, Filip Tůma, Lukáš Tůma, Adam Hlávka
  165. PSI NA PAPRICE (ZŠ Kneslova 28, Brno)
    Členové: Antonín Kolman, Jiří Vítek, Lili Šimková, David Bui
  166. Tervíkovci (ZŠ a MŠ J .A .Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Tereza Dolejší, Veronika Adltová, Tereza Peková, Kateřina Suchopárková
  167. Lepší Debílci (zš mš Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Radim Soukup, Matyáš Sáček, SAf
  168. NEWBUBU123 (Zš a Mš Jana Amose Komenskěho Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Vít Ševčík, Šimon Jadlovský, Dominik Lucký
  169. caps lock (Zš a Mš Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Nguyen Khac Tung, Bárt Ilkiv, Tobias Bouška
  170. Marcipánci (zš mš Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Radim Soukup, Matyáš Sáček, Matouš Muller
  171. Koťátka (Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1)
    Členové: Albert Jilg, Dominik William Nessmith, Pavel Krauz, Tomáš Vopravil
  172. GangDalfs (Gymnázium Jana Nerudy, Paha 1)
    Členové: Petr Jeřábek, Tomáš Kalous, Filip Pelíšek, Antonín Dittrich
  173. Honza (ZŠ a MŠ Prušánky, Prušánky)
    Členové: Jan Mráka, Denis Kovačič, Sebastian Maděryč, Tadeáš Rataj
  174. Dream Team (ZŠ T. G. Masaryka, Opava)
    Členové: Matyáš Svrček, Patrik Štencel, Klára Zavadilová, Dominik Toška
  175. Benanizky (Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin)
    Členové: Lukáš Zumrik, Daniel Šupolík, Benjamín Novanský, Lukáš Wiesenganger
  176. (Od)mocnináři (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Vít Kaděra, Tomáš Wróbel, Josef Schotli, Lukáš Hruška
  177. Ajnštajni (Zš a Mš J.A.Komentského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Tereza Šilarová, Anna Adeltová, Kateřina Sláničková, Marie Babíčková
  178. Lerchováci (ZŠ Lerchova, Sušice)
    Členové: Jan Valík, Ondřej Koryťák, Matěj Kyrál, Vojtěch Beníšek
  179. Lerchovačky 1 (ZŠ Lerchova, Sušice)
    Členové: Tereza Zikmundová, Barbora Černíková, Kateřina Smetanová, Zuzana Havránková
  180. Lerchovačky ze 7.A (ZŠ Lerchova, Sušice)
    Členové: Maruška Hrubcová, Amča Lískovcová, Áďa Hromádková, Emča Pokorná
  181. Slime-áci (ZŠ Lerchova, Sušice)
    Členové: Petr Bláha, Natálie Hachová, Karolína Hromádková, Adéla Mužíková
  182. limli (Biskupské Gymnázium, Brno)
    Členové: Věra Staňková, Anežka Vojtová, Zuzana Hofmanová, Marie Niedobová
  183. Baierlováci (ZŠ Lerchova, Sušice)
    Členové: Tomáš Bílek, Matěj Janoušek, Ondřej Kubal, Vojtěch Suk
  184. Vítězové (ZŠ, Karolíny Světlé 386, Sadská, Sadská)
    Členové: Pavel Skála, Václav Chalupa, Jaroslav Truhlář, Berenika Antošová
  185. supertrojka (ZŠ Gajdošova 3, Brno)
    Členové: Kateřina Juračkova, Žofie Marie Holubová, Kristýna Horáková
  186. Neviňátka (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Radovan Šupolík, Markéta Kopřivová, Jindřich Šebesta, Lucie Cagášková
  187. Koťata (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Markéta Janstová, Zuzana Leblochová, Nikola Martincová, Veronika Spěváková
  188. Pepřenky (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Kristýna Floriánová, David Jochman, Adéla Knápková, Marek Zapletal
  189. Salámisti (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: David Frolich, Karolína Lachetová, Martin Osička, Veronika Slámová
  190. Gjniální Shadok (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Karolina Šedová, Jiří Gebauer, Jana Maršálková, Kateřina Kuthanová
  191. Šohaji z Bílovic (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Tomáš Frolich, Rostislav Mach, Robin Tetur, Viktor Valenta
  192. MFHtym01 (Jaroška, Brno)
    Členové: Jan Věchet, Matěj Bauer, Jiří Weit, Alfred Svrčina
  193. KLMN a.s. (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Klára Hubenková, Martina Hejcmanová, Lucie Arnold, Nikola Zemanová
  194. Kocourci (ŽŠ Hroznová 1, Brno)
    Členové: Michal Sedláček, Kristian Major, Jindřich Janečka, Eva Haklová
  195. Úsvit (Gymnázium Na Sadech, Třebon)
    Členové: Lukáš Záviš, František Josef Kindl, Nikola Jůzková, Šťepána Krynická
  196. Raketa (Malostranské gymnázium, Praha)
    Členové: Agáta Slováčková, Johana Vaňková, Lucie Zemanová
  197. Tři a půl mravence v Antarktidě (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Michaela Zadražilová, Klára Vondráčková, Monika Vlčková, Kateřina Heřmanová
  198. gaváci (Gymnázium Andreja vrábla, Levice)
    Členové: Peter Beňo, Tobias Borsík, Tomáš Béreš, Adam Dubský
  199. cuagvukdar (ZŠ Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Miroslav Sopoušek, Radek Drahonský, Lukáš Böhm, Matěj Hřebíček
  200. Borci z 6 ZŠ (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Šimon Sova, Sára Friedlová, Lukáš Vicherek, Vojtěch Janota
  201. Gejm ouvr (GJR Chrudim, Chrudim)
    Členové: Filip Tůma, Adam Píša, Václav Kachlík, Vojtěch Jirout
  202. Unicorni (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Ondřej Dzik, Eliška Sližová, Marek Cichý, Matouš Cieslar
  203. Špindlerovy masové nudličky (Gymnázium Žitavská, Česká Lípa)
    Členové: Adam Špindler, Alena Cenknerová, Jan Měrka, Dagmar Suchá
  204. LoLan 12 (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Anna K. Šamánková, Lucie Janíčková, Natálie Koksová, Nela Hodečková
  205. YOUNG FLEXERS (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Filip Klim, Adam Zelenka, Šimon Makyča, Adam Kučerňák
  206. 200IQclub (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Sára Mlčochová, Eliška Rientová, Dominika Křížová, Eliška Sázavská
  207. 300IQclub (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Sára Mlčochová, Eliška Rientová, Eliška Sázavská, Dominika Křížová
  208. Ajnštajnky (ZŠ a MŠ J.A.Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Tereza Šilarová, Kateřina Sláničková, Marie Babíčková, Anna Adeltová
  209. tojejedno (ZŠ a MŠ J.A.Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Veronika Švarcová, Adéla Skořepová, Marcela Kašparová, Kristýna Fejtková
  210. Runíci (Gymnázium a SOŠPG, Nová Paka)
    Členové: Kvido Sekot, František Paulus, Matěj Kracík, Filip Šulc
  211. Kuřátka útočí (Gymnázium a SOŠPG, Nová Paka)
    Členové: Šárka Havelková, Lucie Nezbedová, Veronia Janků, Nicol Suchardová
  212. Novopacké dračice (Gymnázium a SOŠPG, Nová Paka)
    Členové: Amálie Stuchlíková, Michaela Janoušková, Tereza Dyntrová, Anna Říhová
  213. Shnilé ovoce (Gymnázium a SOŠPG, Nová Paka)
    Členové: Michaela Šimůnková, Nikola Holubová, Hana Vajglová, Kristýna Savčuková
  214. Temní Baroni (ZŠ a MŠ Prosetín, Prosetín)
    Členové: Benjamín Král, Radim Tomášek
  215. Brloháři (ZŠ a MŠ Prosetín, Prosetín)
    Členové: Benjamín Král, Radim Tomášek, Patrik Tomášek, Radim Kopiště
  216. Coolgirls (ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves, Pečovská Nová Ves)
    Členové: Tamara Girašková, Kristína Prevužňáková, Patrícia Nalevanková, Hyacinta Novická
  217. Cool girls (ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves, Pečovská Nová Ves)
    Členové: Tamara Girašková, Kristína Prevužňáková, Patrícia Nalevanková, Hyacinta Novická
  218. Lucka a spol. (ZŠ H. Benešové a MŠ Bory, příspěvková organizace, Bory)
    Členové: Lucie Hezinová, Dana Hezinová, Magdaléna Vávrová, Natálie Kadlecová
  219. Jones Ianto Jones (Biskupské gymnázium, Ostrava)
    Členové: Eliška Nyklová, Magdalena Charvát
  220. PRIMÁtky (Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Olomouc)
    Členové: Edita Sikorová, Linda Šrotová, Julie Coufalová, Anna Klimčáková
  221. MEDI Z PEKAŘE (Gymnázium Dr.J.Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Kateřina Horáková, Aneta Jansíková, Adéla Šafránková, Michaela Bruchová
  222. MonkaS (Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, Kremnica)
    Členové: Jakub Mutňanský, Adam Páchnik, Martin Fodor, Marek Svitok
  223. PEPEGA (Základná škola, Angyalova ulica 401/26, Kremnica, Kremnica)
    Členové: Jakub Mutňanský, Adam Páchnik, Martin Fodor, Marek Svitok
  224. Super holky ze sedmičky (ZŠ a MŠ Deblín, Deblín)
    Členové: Žaneta Konvalinová, Natálie Slaninová, Karolína Skořepová, Sára Borovičková
  225. Méďové (ZŠ svaté Zdislavy, Kopřivnice)
    Členové: Veronika Boháčová, Matouš Boháč, Eliška Caloňová, Benedikt Přádka
  226. Já Nevím (ZŠ sv. Zdislavy, Kopřivnice)
    Členové: Tomáš Harabiš, Václav Sopuch, Anna Sochová, Markéta Buzková
  227. Nematematici (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Kamila Mandová, Sára Dvořáková
  228. チュパカブラ (ZŠ Sv. Zdislavy, Kopřivnice)
    Členové: Viola Staníková, Vojtěch Lošák, Jana Benešová
  229. ZASe-TUPCI (ZŠ Sirotkova, Brno)
    Členové: Jan Vojta, Matěj Tajovský, Oliver Okleštěk, Tomáš Halámek
  230. Plus+Minus- (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Kristián Doležal, Štěpán Linhart, Benjamin Hudec, Ádám Sátor
  231. Milky (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Adéla Čerkasova, Monika Blažková
  232. 4králíčci (Domácí škola, Brno)
    Členové: Pavel Chvátil, Elen Bačovská
  233. Po čtvrté a naposled (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Jan Rohla, Matěj Červenka, Josef Bureš, Michal Horák
  234. Omega (1.ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Lukáš Lorenc, Anna Harantová, Martin Poslední, Filip Brůha
  235. Holky 2.8 (Gymnázium Jindřicha Šimona Baara, Domažlice)
    Členové: Tereza Kouříková, Tereza Vokounová, Eliška Vokounová
  236. Skřeti (Církevní Gymnázium, Plzeň)
    Členové: Jan Poupa, Lukáš Kučerka, Jan Kodera, Jiří Brouček
  237. Svatoušci (ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice)
    Členové: Tereza Janíková, Emílie Kachyňová, Klára Koubová, Kristýna Osičková
  238. PaToMiAd (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Tomáš Peňás, Milan Novák, Adam Krčmář, Patrik Plechatý
  239. VoHoFiOl (Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952, Praha 17)
    Členové: Jan Škopek, Filip Zídek, Vojta Sušický, Oliver Zumr
  240. Lopaty z Havru (ZŠ a MŠ Frýdecká, Havířov)
    Členové: Matyáš Volný, Tereza Tichá, Ondřej Čeleda, Vendula Drastichová
  241. eMka (ZŠ Gajdošova, Brno)
    Členové: Katka Marková, Tadeáš Doležel, Klára Loučková, Štěpán Zink
  242. KINGové (Wichterlovo gymnázium, Ostrava- Poruba)
    Členové: Marie Galbová, Veronika Hrbáčová, Marie Svršková
  243. Ez Victory (Zš. Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Eda Supuka, Radim Meduna, Jáchym Chvojka, Karel Prokeš
  244. Team Rocket (ZŠ Brumov Bylnice, Brumov Bylnice)
    Členové: Štěpán Střelec, Vojtěch Raja, Bořivoj Naňák, Adéla Vilímková
  245. Elita (Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziríčí, Valašské Meziříčí)
    Členové: Jan Svozil, Radovan Lev, Jindřich Vrána, Marek Matyska
  246. Planetky (Gymnázium Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Tereza Picková, Alexandra Chytrá, Ema Raiterová, Lucie Dreslerová
  247. Ccicek (ZŠ, Komenská, Odry)
    Členové: Vojtěch Hendrych, Jan Matěja, Radim Babinec, Jakub Hrachovec
  248. Králíci (Gymnázium Brno, Křenová 36, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Kateřina Klinkovská, Kamila Chrástová, Martina Koldovská, Zuzana Bednářová
  249. Kamýčtí sumci (ZŠ a MŠ Kamýk nad Vltavou, Kamýk nad Vltavou, okres Příbram)
    Členové: Kryštof Milanovský, Vladimír Švastal, Marek Vršecký
  250. Radioaktivní odpad (Masarykovo gymnázium, Plzeň)
    Členové: David Němec, Šimon Stehlík, Marek Krčál, Adam Bělík
  251. Žirafy (Základní škola Ohrada, Vsetín)
    Členové: Amálie Šipulová, Romana Papšíková, Zuzana Juřičková, Ondřej Zbranek
  252. BFF (zsvin, Uherský brod)
    Členové: ŽANETA HADŽEGOVÁ, ZUZANA HADŽEGOVÁ, VERONIKA MAHDALOVÁ, ANIČKA RYBNÍKÁŘOVÁ
  253. (S/pyrit) (ZŠ a MŠ Dolní Kralovice, Dolní Kralovice)
    Členové: Libor Malina, Matěj Veselý, Ondřej Dědič, Václav Moravec
  254. NASSAU (Jiráskovo gymnázium, Náchod)
    Členové: Tomáš Cvejn, Pavel Dědek, Tereza Koukolová, Jan Krčmář
  255. Já nevím - MV (ZŠ Tasovice, Hodonice)
    Členové: Marie Votavová, Vít Němec
  256. Oranžová vesta taky cesta (ZŠ Tasovice, Hodonice)
    Členové: Radovan Viktorin, Šimon Svoboda, Petr Jelének
  257. Surikatky (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Amélie Benková, Martina Smejkalová, Andrea Ziembová, Anna Tomalová
  258. 50 Odstínů žížaly Julie (Oprn Gate, Praha)
    Členové: Vojtěch Pavrovský, Jitka Burianová, Zuzana Horská, Sandra Bánhidai
  259. pandacorni (Pierra de Couberteina, Tábor)
    Členové: Tomáš Padrtka, Jakub Kvasnička, Marika Steinke, Andrea Rypáčková
  260. Niečo husté (Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin)
    Členové: Vratko Pravňan, Rastislav Čečotka, Monika Ševčíková, Linda Palenčiková
  261. Pandičky15 (církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Jana Čabradová, Daniela Sutnarová
  262. Primáti (Gymnázium Benešov, Benešov)
    Členové: Kolbabová Klaudie, Kmotrasová Sarah, Bednář Vilém, Mairich Robert
  263. OstravaPORG-Tercie (PORG Ostrava, Ostrava)
    Členové: Tomáš Loskot
  264. SuprČuprGrls (6 zš Šumavská 21, Šumperk)
    Členové: Adéla Koupilová, Johana Seidenglanzová, Viktorie Švábová, Ellen Saglam
  265. 9.B team (ŽŠ Hroznová 1, Brno)
    Členové: Michal Sedláček, Kristian Major, Jindřich Janečka, Eva Haklová
  266. SuprČuprDuprGrls (6 zš Šumavská 21, Šumperk)
    Členové: Adéla Koupilová, Johana Seidenglanzová, Viktorie Švábová, Ellen Saglam
  267. JAVE (6 zš Šumavská 21, Šumperk)
    Členové: Adéla Koupilová, Johana Seidenglanzová, Viktorie Švábová, Ellen Saglam
  268. Excelenti z excelsiouru co neumí excel (Wichterleho gymnázium, Ostrava)
    Členové: Tomáš Janoušek, Matyáš Hrbáč, Mikuláš Novotný, Petr Szymik
  269. Omegy (Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno, Brno)
    Členové: Natália Budjačová, Anna Maxová, Jakub Peňás, Matěj Standara
  270. MANDR (Gymnázium J. Škody, Přerov)
    Členové: Anna Navrátilová, Magdalena Číhalová, Dagmar Rudolfská
  271. Období skillů (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Adam Janeček, Massimiliano Veronese, Štěpán Čechovský, Jan Trutnovský
  272. mgv tým (Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín, Vsetín)
    Členové: Štěpán Řezníček, Vladimír Kincl, Jakub Zálešák, Matyáš Karel Sypták
  273. WyGiM222 (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Dalibor Večeřa, Marco Velan, Jaroslav Balhar, Matěj Manczal
  274. Einsteinovi děti (Gymnázium Břeclav, Břeclav)
    Členové: Jan Bartoš, Matěj Mikitka, Michael Kremr, Zita Adámková
  275. heslo (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Martin Mareček, David Cholasta, Tereza Zicháčková, Nela Boušková
  276. Kastróly a vařečka (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Barbora Zdrahalová, Veronika Smekalova, Martin Rektořík, Tadeáš Srovnal
  277. princezny (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Karolína Půčková, Lucie Folknerová, Patrik Nekarda, Adam Závrbský
  278. Dukla (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Lukáš Chaloupek, Jakub Svoboda, Lena Navrátilová
  279. Pálky (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Pavlína Kindlová, Alena Sanitrníková, Kristina Opálková
  280. budu bojovat (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Susan Macurová, Adéla Jonáková, Karolína Jurčová, Veronika Sedlářová
  281. lamy (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Zuzana Popelková, Lenka Doleželová, Tomáš Kurcik, Petr Houdek
  282. Sova Bubo (ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava)
    Členové: Michael Kroupa, Jirka Nguyen, Veronika Luňáčková, Dominik Folvarčný
  283. AvocadoSquad (Gymnázium Zlín- Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Tereza Hubáčková, Kateřina Kovalčíková, Ludmila Heraltová, Dominika Eslerová
  284. Cookies (Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice)
    Členové: Tereza Písková, Magdaléna Kosová, Martin Cajthaml, Kateřina Hakenová
  285. Fazule (Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov)
    Členové: Karolína Hamplová, Aneta Ullmannová, Emma Kišová, Petra Ohnutková
  286. Wotkáči (Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov)
    Členové: Jakub Hataš, Vít Křepinský, Jiří Křepinský, Daniel Mlýnek
  287. Woťáci (Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov)
    Členové: Jakub Hataš, Vít Křepinský, Jiří Křepinský, Daniel Mlýnek
  288. NONSTOP Řízek (ZŠ Na Šutce 28, Praha)
    Členové: Šimon Šťastný, Matěj Lebruška, Adam Krása, Bartoloměj Vaníček
  289. Loseři ze Šlupky (ZŠ Na Šutce 28, Praha)
    Členové: Šimon Tofel, Adam Golda, Václav Blahunek, Vojtěch Peňák
  290. DOTA Boys (Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov)
    Členové: Adam Pluhovský, Tomáš Orava, Ondřej Nosál, David Hubený
  291. Šťastní lachtani (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Nela Opravilová, Tereza Mertová, Kristýna Krumniklová
  292. Veselá skupina (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Vendula Škůrková, Tereza Tallová, Tereza Holásková, Monika Pavláková
  293. LOGIK (Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Olomouc)
    Členové: Nikolas Pippal, Florian Koupil, Josef Procházka, Anežka Procházková
  294. Apokalypsa (Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Olomouc)
    Členové: Adam Kurfürst, Karel Vaněk, Adam Brozda, Jakub Vortel
  295. Krvaví Kočkorožci (Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Olomouc)
    Členové: Filip Canibal, Anežka Pospíšilová, Vít Kareš
  296. Neylepší (Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Olomouc)
    Členové: Marek Bouchal, Tomáš Mohapl, Vojtěch Kovařík
  297. superPRIMÁtky (Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Olomouc)
    Členové: Edita Sikorová, Linda Šrotová, Anna Klimčáková, Judita Coufalová
  298. Hote Gangebange (2. Základní škola Český Brod, Český Brod)
    Členové: Marek Hladík, Tomáš Mrázek, Jaroslav Boháč, Michael Borovský
  299. HoteGangebange (2. Základní škola Český Brod, Český Brod)
    Členové: Marek Hladík, Tomáš Mrázek, Jaroslav Boháč, Michael Borovský
  300. Srandistky (Masarykovo gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: Nikola Egrová, Kateřina Šauli, Daniela Karpíšková, Jana Kňourková
  301. Dothraci (Gymnázium Angely Merici, Trnava)
    Členové: Juraj Heriban, Martin Ušák, Žofia Chrvalová, Diana Mária Cáková
  302. "chytrouši" (Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí)
    Členové: Lenka Dolečková, Antonie Rousová, Karolína Málková, Nikola Málková
  303. Odčítání 2. stupně (ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava)
    Členové: Ondřej Sedlář, Martina Poláková, Barbora Žurková, Tomáš Nguyen
  304. MATHSTERS (SNP 6, Ustí nad Labem)
    Členové: Jan Divíšek, Sam Tran, Matěj Bureš, David Jirsák
  305. Pop's grills (Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov)
    Členové: Melisa Janíková, Ella Žahourová, Veronika Kurková, Ela Pšeničková
  306. Pakalogic (Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka)
    Členové: Andrea Černá, Tomáš Dyntr, Adéla Podlipná, Jan Kiec
  307. One without glasses group (Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice, České Budějovice)
    Členové: Ema Porkristlová, Kristýna Divišová, Evelyna Anežka Semrádová, Radim Guichen
  308. Debilní géniové (První České Gymnázium, Karlovy Vary)
    Členové: Jiří Nedvěd, Adam Šmída, Hanka Burešová, David Pohl
  309. Pythagorky (Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha)
    Členové: Lenka Mazáčová, Sofie Zavaliani, Hana Šilerová, Eliška Gemperlová
  310. Medvědi (Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim)
    Členové: Šimon Varhaník, Vojtěch Hajšínek, Štěpán Varhaník, Ondřej Havlík
  311. Krakatit (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice)
    Členové: Hana Vuong, Julie Fabelová, Radek Šťastný
  312. Makropulos (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice)
    Členové: Ondřej Malý, Miroslav Šťastný, Tomáš Rendla, David Tran
  313. Věc Makropulos (ZŠ Karla Čapka, Praha 10 - Vršovice)
    Členové: Ondřej Malý, Miroslav Šťastný, Tomáš Rendla, David Tran
  314. klamstvo (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Petr Paril, Tomáš Dvořák, Karel Plhal
  315. Bobři (ZŠ a MŠ J.A. Komenského Komňa, 687 71 Bojkovice)
    Členové: Alois Mikeš, Julie Míčová, Klára Juřeníková,, Daniel Marek
  316. Bananašňup (Gimnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Jiřina Kolací, Zdeněk Čítek, Karel Voborník, Matěj Kadlec
  317. Bananašňupáci (Gimnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Jiřina Kolací, Zdeněk Čítek, Karel Voborník, Matěj Kadlec
  318. Samotář (Základní škola Kladno, Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Adam Šafanda
  319. Poustevník (Základní škola Kladno, Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Adam Šafanda
  320. chytrý sovy (6.ZŠ Větrná 54, Jindřichův Hradec)
    Členové: Sofie Nachtigalová, Tereza Dobešová, Dominik Hofmann, Adéla Kaštovská
  321. Egoistky (Gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Daniela Beníšková, Lenka Prokešová, Ema Trsová, Štěpánka Kněžínkova
  322. ZíZí (Gymnázium J.Š.Bára, Dommažlice)
    Členové: Jakub Krutina, Jan Švígler, Jiří Jandečka, Jakub Hejhal
  323. Hořlavé kapaliny (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Nikola Kryzanová, Aneta Neubauerová, Matěj Vokatý, Alena Karásková
  324. Solitér (Základní škola Kladno, Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Adam Šafanda
  325. Nej.tým.z.tercie (Masarykovo gymnázium, Plzeň)
    Členové: Anna Vondráčková, Lucie Hejnalová, Helena Hadrbolcová, Marie Nevečeřalová
  326. NaCl (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Filip Skřivan, Johan de Korver, Jáchym Skřivan, Matyáš Kasalý
  327. Válec V4.G (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Eliška Čápová, Julie Faflíková, Lucie Šimáková
  328. Prázdná množina (CMG a SOŠPg, Brno)
    Členové: Lukáš Kos, Eliška Mrázková, Jan Klapetek, Ondřej Hanák
  329. Římané ze Slovaňáku (Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, Brno)
    Členové: Pavel Kučera, Ondřej Kuba, Lea Romanová, Elen Pumprlová
  330. Žížalky (Gymnázium J.Š.B. Pivovarská 323, Domažlice)
    Členové: Alena Popovská, Míša Nguyen, Kristina Vokounová, Anna Marie Cook
  331. KÁMEN (Gymnázium Kladno, Kladno)
    Členové: Ondřej Nevoral, Jakub Včela, David Herman, Matěj Štěpán
  332. Mašinky (Gymnázium Kladno, Kladno)
    Členové: Julie Zahrádková, Michaela Voitco, Mikuláš Chaloupka, Jakub Herman
  333. AMS (Gymnázium Kladno, Kladno)
    Členové: Ondřej Štorkán, Nguyen Tung Anh, Ondřej Maxa, Jiří Hanzl
  334. P na druhou (Gymnázium Kladno, Kladno)
    Členové: Kristýna Kováčová, Eliška Rumlová, Zdeňka Kohoutová, Lucie Hadravová
  335. JFTKs (Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka)
    Členové: Kryštof Vitvar, Jindřich Horák, Tereza Jirásková, Filip Linhart
  336. MTKL2018 (Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka)
    Členové: Tomáš Typlt, Matěj Choutka, Jakub Svoboda, Lukáš Kraus
  337. PLEBS (ZŠ s MŠ Krajné, Krajné)
    Členové: Adam Ragan, Andrej Malek, Dominik Vydarený, Matúš Egreši
  338. Fríkulíni (Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Natálie Šindelářová, Jana Linhartová, Anabela Vaňková, Lucie Utscheková
  339. Prostě Melouni (ZŠ Gajdošova, Brno)
    Členové: David Kolář, Filip Beránek, Mikuláš Novotný, Matěj Sochor
  340. AVMK (Gymnázium Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Martin Týfa, Václav Toufar, Adam Větrovský, Jakub Prchal
  341. Kokosy (Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice)
    Členové: Linda Vaňková, Tereza Fořstová
  342. NerdRage (Gymnázium J.Š.B., Domažlice)
    Členové: Matyáš Mlnařík, Jan Tran, Šimon Weber, David Gerber
  343. Idioti (Gymnázium GJŠB, Domažlice)
    Členové: Eliška Vašková, Tereza Skaláková
  344. Nulová šance (Gymnazium J.Š.Baara, Domažlice)
    Členové: Anička Dang, Majda Märzová, Vanessa Kocková, Klára Maříková
  345. AJNŠTAJN z PAŘEZOVA (G.J.Š.Baara Domažlice, Domažlice)
    Členové: Marie Sklenářová, Štěpánka Kroová
  346. BobrArmy (Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice)
    Členové: Adéla Burešová, Helena Andrlíková, Natálie Hlavatá, Šárka Ježdíková
  347. Kostlivci (Gymnázium, Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Ladislav Proc, Martin Šimunský, Michael Magyar, Peter Varga
  348. Růžové duhové kachny s účesem trpící hippopotomonstrosesquipedaliofobií, anatidenfobií a hexaminokosioihexakontahexafobií (Buskupské Gymnázium v Ostravě, Ostrava)
    Členové: Anna Klimková, Jakub Jurišica, Lenka Fojtíková
  349. KlaTerVaMa (Gymnazium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Klára Chobotová, Tereza Tvrdá, Václav Tichý, Matyáš Frossard
  350. Totaly retarded idiots (mdmdmxmmdmdmxmxm, Dmdmdmm)
    Členové: Ksskks
  351. Holinky (Gymnasium Třeboň Na Sadech 308, Třeboň)
    Členové: Anna Navrátilová, Viola Tlačilová, Tereza Tíkalová, Marie Danělišynová
  352. JMJM (ZŠ a MŠ Suchdol, příspěvková organizace, Suchdol)
    Členové: Jindřich Mareš, Jiří Houdek, Milan Kučo, Martin Králík
  353. Ti hloupý 1234 (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Lucie Janďourková, Natálie Poučová, Eva Janďourková, Tereza Skřečková
  354. Liliputi (Základní škola Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Hana Míšková, Nicol Jindrová, Barbora Jelínková
  355. Šialené prasce 2.0 (Gymnázium, Alejová 1, Košice)
    Členové: Zuzana Kudláčová, Hana Lučanská, Erika Gregová
  356. Megamozgy (ZŠ s MŠ Krajné, Krajné)
    Členové: Svetlana Oružinská, Nina Martinkovičová, Juraj Oružinský, Samuel Halaš
  357. AJAJ (ZŠ s MŠ Demänovská ulica 408\4a, Liptovský Mikuláš)
    Členové: Andrej Hollý, Adrian Laco, Jakub Hromádka, Jano Berník
  358. EXTRÉMĚ VTIPNÉ (ZŠ a MŠ Dolní Kralovice, Dolní Kralovice)
    Členové: Alexandra Nováková, Denisa Blažková, Lenka Simonicsová, Nela Bártová
  359. Košišty (GJR Chrudim, Chrudim)
    Členové: Michal Smetana, Julie Kučerová, Pavlína Jišová, Jiří Ježek
  360. simply_the_BEST (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Karolina Filasová, Kristýna Košťálová, Maya Losová, Veronika Kovářová
  361. Shrek Is life (Gymnázium PORG Ostrava, Ostrava-Vítkovice)
    Členové: Alexandra Obracajová, Elen Zemanová, Adriana Goňo, Thea Sabovčíková
  362. Loseři (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Ondřej Havlásek, Vojtěch Ptáčník, Ivan Boruta, David Miko
  363. Unambitious (ZŠ a MŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Sabina Urbánková, Eva Brtníková, Jarek Kalina, Radek Fiala
  364. Raxacoricofallapatorius (ZŠ a MŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Martin Kavalec, Libuše Sajvaldová, Václav Novotný, Vojtěch Švestka
  365. Rohlíčci (ZŠ a MŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Eliška Zadáková, Safia Hassani, Aneta Doležalová, Laura Vianaová
  366. kastrolovavarecka (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Barbora Zdráhalová, Veronika Smékalová, Tadeáš Srovnal, Martin Rektořík
  367. 4 statečné (ZŠ Sadská, Sadská)
    Členové: Viktorie Hurychová, Adéla Žižková, Markéta Colová, Eliška Urbanová
  368. heslovani (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Martin Mareček, David Cholasta, Tereza Zicháčková, Nela Boušková
  369. lamyzjednicky (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Zuzana Popelková, Lenka Doleželová, Tomáš Kurcik, Petr Houdek
  370. princeznicky (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Karolína Pučková, Lucie Folknerová, Patrik Nekarda, Adam Závrbský
  371. duklaci (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Jakub Svoboda, Lukáš Chaloupek, Lena Navrátilová
  372. Ti lepší loseri (Zš Gajdošova 3, Brno)
    Členové: Markéta Tišnovská, Michaela Pagáčová
  373. PTM (ZŠ Gajdošova 3, Brno)
    Členové: Pavel Horváth, Tomáš Benčík, Matěj Školák
  374. Apollo3 (ZŠ, Komkenského 15, Nové Město nad Metují)
    Členové: Tereza Uherová, Michaela Krejcarová, Agáta Fričová
  375. Brunetky (Gymnázium Jírovcova, České Budějovice)
    Členové: Ester Vaňo, Markéta Kunclová, Markéta Holbová, Natálie Candrová
  376. bojovnice (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Susan Macurová, Adéla Jonáková, Karolína Jurčová, Veronika Sedlářová
  377. amazonky (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Susan Macurová, Adéla Jonáková, Karolína Jurčová, Veronika Sedlářová
  378. nebojsa (1.ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Susan Macurová, Adéla Jonáková, Karolína Jurčová, Veronika Sedlářová
  379. devítka (ZŠ a MŠ Suchdol, příspěvková organizace, Suchdol)
    Členové: Daniel Šmejkal, Aleš Koldinský, Sofie Davídková, Adéla Melcerová
  380. Mozgolamy (ZŠ s MŠ Krajné, Krajné)
    Členové: Adela Babincová, katarína Kubišová
  381. Něco normálního (ZŠ, Komenského 15, Nové Město nad Metují)
    Členové: Tomáš Tymel, Jindra Houštěk, Jan Asszonyi, Magda Hanušová
  382. HLISK (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Petr Libscher, Magdaléna Hrbáčová, Julie Skleničková
  383. ODVÁŽNE UHORKY (Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin)
    Členové: Barbora Nosáľová, Karin Bobčeková, Ema Miskolciova, Martina Pšenková
  384. Polský Trysky YAAU (Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí)
    Členové: Šimon Dragonides, Vojtěch Faltus, Josef Kulhánek, Ondřej Nečas
  385. Jednorožci (Gymnázium Luďka Pika, Plzeň)
    Členové: Martina Vítovcová, Kateřina Mašková, Markéta Hacková, Karolína Holá
  386. kamakama (Gymnázium Luďka Pika, Plzeň)
    Členové: Martina Vítovcová, Markéta Hacková, Kateřina Mašková, Karolína Holá
  387. Kameníci 5 (mzš Kamenačky, Brno)
    Členové: Vaňáčková Veronika, Pavlíková Vanda, Komosná Karolína, Schneiderová Karin
  388. REBELS (ZŠ s MŠ J.Murgaša, Šaľa)
    Členové: Olivia Valová, Nella Némethova, Natália Pinková, Zoja Rábeková
  389. Mozkodlabáčci (Gymnázium Dr.J.Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Daniel Wolf, Ondřej Málek, Pavel Kleandr, Ondřej Zapletal
  390. Pupíkovi piškoti (Gymnázium F.M.Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Adéla Mikulecká, Jiřina Perglerová, Tereza Dusilová, Lucie Kovářová
  391. JAsné hvězdy (Bymnázium a JŠ Břeclav, Břeclav)
    Členové: Apolena Žďárská, Jana Čapková
  392. Javoraci (ZŠ Javornického, Vysoké Mýto)
    Členové: Matěj Pospíšil, Stanislav Doubravský, Jindřich Morávek
  393. cca vadný tým (PORG Libeň, Praha 8 - Libeň)
    Členové: Viktorie Poláková, Jůlie Kozmíková, Andrea Kubcová, Nikol Bystrovová
  394. KRVORION (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Ondrej Králik, Richard Vodička, Veronika Vodičková, Katka Farbulová
  395. Prefíkané líšky (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Michal Liško, Peter Nedbálek, Patrik Sobotka, Veronika Nemjová
  396. Spacann (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Adam Póša, Andrej Nguyen, Samuel Janták
  397. SULTÁNISTÁN (Biskupské gymnázium Brno, Brno)
    Členové: Vojtěch Marek, Lukáš Lejdar, Petr Piňos, Filip Fenkart
  398. Poutník (Základní škola Kladno, Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Adam Šafanda
  399. Hlubočka (ZŠ Hluboká 150, Ústí nad Labem)
    Členové: Marek Plachý, Lucie Šperlová, František Salava, Zahradník Tomáš
  400. Psí Kšíry (Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Kateřina Holečková, Zuzana Černíková, Jana Červinková, František Brandejs
  401. Autíci (Gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Vít Zadražil, Ondra Tetík, Martin Matějček, Tomáš Janeček
  402. Chytrolíni (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Ondřej Šelong, Tobiáš Tichý, Vojtěch Ožana, Samuel Neděla
  403. Trdla z Evropy (Pěnčín 22, Jablonec nad Nisou)
    Členové: Emma Dubská, Anna Halamova, Daniela Mastníková
  404. Matějovi loupáčci (Pěnčín 22, Jablonec nad Nisou)
    Členové: Filip Šenk, Matěj Flíger, Štěpán Dubský, Václav Kurfiřt
  405. Matějovi koníci (ZŠ Pěnčín 22, Jabloénec nad nisou)
    Členové: Filip Šenk, matěj Fliger, Štěpán Dubský, Václav Kurfiřt
  406. Stehýnka s.r.o (ZŠ Pěnčín 22, Jablonec nad Nisou)
    Členové: Jan kobylka, Sára Neoralová, Linda Šašková, Tereza Němcová
  407. Salámky (ZŠ Krymská 5, Michalovce)
    Členové: Tomáš Bödi, Martin Macko, Sofia Straková, Tímea Jakubíková
  408. Líný kočičky a Špek (Gymnázium T. G.Masaryka Zastávka, příspěvková organizace, Zastávka u Brna)
    Členové: Zdeněk Kříž, Kristýna Pexová, Anna Oswaldová, Adéla Poláková
  409. Modrý rajčata (Gymnázium Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Markéta Lindáková, Milana Vanovich, Anna Králiková, Anna Zeibrdlichová
  410. Pampelišky (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Michaela Měřínská, Adéla Páterová
  411. Slunečnice (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Michaela Měřínská, Adéla Páterová
  412. Přejetí ježci (ZŠ Horní Čermná, Horní Čermná)
    Členové: Daniela Černohorská, Vendula Kroulíková, Markéta Dušková, Viktor Borek
  413. Hakamo (ZŠ a MŠ Frýdecká, Havířov - Bludovice)
    Členové: Monika Konečná, Hana Slivková, Kateřina Garová
  414. Ženy činu (ZŠ Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Eliška Skúpá, Pavlína Málková, Anna Komendová, Polina Semenova
  415. (ZŠ Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Martin Plášek, Tomáš Plášek, Vojtěch Kunz, Tadeáš Bobek
  416. Bagříci :3 (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Adam Gerža, Lukáš Hrdý, Marek Navrátil, Štěpán Jaroš
  417. Donutci (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Barbora Velenova, Klára Zejdová, Hana Obdržálková, Eliška Pivoňková
  418. Morse (ZŠ a MŠ A. Štěpánka, Dolany, Dolany)
    Členové: Karolína Tošovská, Ellen Grossertová, Veronika Zdařilová
  419. Brlohoborci (Gymnazium Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Vincent Vorlíček, Matěj Pěnička, Petr Laškevič, Filip Černý
  420. pomeranče (ZŠ sv. Zdislavy, Kopřivnice)
    Členové: Matěj Raška, Ondřej Neuwirth, Jan Műller, Josef Monsport
  421. DESTROYERS (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Radek Havlát, Jan Vrzala, Jan Škrob, Vít Vlach
  422. Dáváme parádu (ZŠ Litomyšl Zámecká, Litomyšl)
    Členové: Agáta Dušková, Lucie Pávková, Jiří Bárta, Jan Beneš
  423. Cesta na sever (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Jan Synek, Matyáš Zedek, Tereza Kopecká, Berta Krejbichová
  424. Čtverec kréťanů (Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, České Budějovice)
    Členové: Klára Norková, Barbora Ulbrichtová, Dorota Pirošuková, Anna Doležalová
  425. Křemeni (Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Petřvald)
    Členové: David Santarius, Aneta Bartošová, Vít Gargulák, Kateřina Klimecká
  426. Chytračky (Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Petřvald)
    Členové: Natálie Hrdinová, Zuzana Böhmová, Tereza Ivanovičová
  427. Žrouti (Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Petřvald)
    Členové: Pavlína Cibová, Klára Robenková, Natálie Visnarová, Adéla Zientková
  428. Rubikovci (Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Petřvald)
    Členové: Matěj Hanke, Tomáš Dudko, Ondřej Milian, Michal Harviš
  429. PTWTRIHARDI (Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Petřvald)
    Členové: Lukáš Dvořáček, Marek Kaniok, Ondřej Kijonka, Jakub Černošek
  430. Zářivé hlubiny (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Natálie Hajná, Elisabeth Tausingerová, Natálie Flajzarová, Daniela Smrčková
  431. Trapné povídky (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Lucie Procházková, Anežka Veselá, Filip Dvořák, Pepa Postolka
  432. Boží muka (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Martina Stojanová, Štěpánka Drtinová, Valentin Nazaryanc
  433. #Lachtan (Gymnázium České Budějovice, Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Lukáš Tauchman, Daniel Bago
  434. Slaninová Závora (Gymnázium Česká 64, České Budějovice)
    Členové: František Doško, Tomáš Eliášek
  435. Babeťáci (Gymnázium Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Benedikt Pánek, Daniel Dvořák, Zdeněk Volf, Matouš Vobruba
  436. Rozbité Brýle (Gymnázium Česká 64, České Budějovice)
    Členové: František Doško, Tomáš Eliášek
  437. Šneci (Gymnázium Česká, České Budějovice)
    Členové: Petra Skříšovská, Šárka Zíková, Zuzana Vrážková, Dominika Šišková
  438. Tučňáci na ledu (Jírovcova 8, České Budějovice)
    Členové: Johana Pirošuková, Magdaléna Náhlíková, Kateřina Finková, Linda Rybářová
  439. Duhová morčata (ZŠ Brno, Kneslova 28, Brno)
    Členové: Michaela Sbotková, Veronika Škrdová, Erik Blažek, Maxim Harmandžulov
  440. Laura a její tygři (ZŠ Letohrad, Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Laura Stejskalová, Ondřej Ludka, Tomáš Fajt, Jakub Řehák
  441. zas-Tupci (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Radan Čech, Jonáš Ptáček, Martin Smítka, Jakub Sepši
  442. Rakeťáci (ZŠ Letohrad, Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Denisa Vágnerová, Tomáš Lux, Šimon Škabraha, Tobiáš Hrdina
  443. Slaný cukr (Masarykova ZŠ a MŠ, Železnice)
    Členové: Filip Burgert, Jakub Tuček, Jenda Rybensk7, Vojtěch Šťastný
  444. Slaný_cukr (Masarykova ZŠ a MŠ, Železnice)
    Členové: Filip Burgert, Jakub Tuček, Jenda Rybenský, Vojta Šťastný
  445. Osvíceni...Sluncem (Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace Jubilejní 3, pracoviště Dlouhá 56, Nový Jičín)
    Členové: Tomáš Dreiseitl, Petr Kašuba, Roman Lubij, Sára Pietrzalová
  446. MÜSLI (ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec, Velký Týnec)
    Členové: Andrea Vašíčková, Karolína Smělá, Kristýna Smělá, Natálie Olexová
  447. Jarošandy (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, p.o. 14, Brno)
    Členové: Veronika Hartmannová, Ráchel Uma Hrnčířová, Tereza Krejčí, Nguyen Mai Thanh Tu
  448. Kafe v dýni (gymnázium Česká, České Budějovice)
    Členové: Vlastimil Hošek, Richard Konzal
  449. Kafe v okurce (gymnázium Česká, České Budějovice)
    Členové: Vlastimil Hošek, Richard Konzal
  450. Masaráci (ZŠ Masarova, Brno)
    Členové: Miroslav Neumann, Jan Tupec, Matěj Vrba, Tomáš Křivánek
  451. Double Trouble (1.ZŠ Amálská, Kladno, Kladno)
    Členové: Adam Šafanda, Jan Urban
  452. Bagr v Čelákovicích (Gymnázium Česká 64, České Budějovice)
    Členové: František Doško, Tomáš Eliášek, Ondřej Klečka
  453. vnučky Alberta Einsteina (Církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Šárka Beránková, Barbora Černá, Monika Soudková, Klára Dvořáková
  454. Myšpulíni (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Eliška Nevěřilová, Eliška Poláčková, Anna Trnková, Adéla Trnková
  455. Zkusímeto (Gymnázium Řečkovice, Brno)
    Členové: Lenka, Pepa
  456. Květinky (gymnázium Česká, Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Lucie Prášková, Adéla Bínová, Klára Kafková, Barbora Knetlová
  457. Hydrokoumáci (Gymnasium dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Ondřej Malý, Richard Schnábel, Adam Pospíšil, Klára Kulinová
  458. Nevime (ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec, Velký Týnec)
    Členové: Zdenek Šilhán, Jakub Strejček, Filip Prečan, Adam Hodinář
  459. Šhrekovo kámoši (Gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Ondřej Šikr, Josef Bürger, Vašek Kučera, Jakub Bohoněk
  460. Matleti z Prahy (ZŠ Praha 3 nám. Jiřího z Poděbrad, Praha)
    Členové: Alžběta Oplová, Nola Bednárová, Rebeka Ponertová, Vilém Vodička
  461. IQ Tučňáci (ZŠ Praha 3 nám. Jiřího z Poděbrad, Praha)
    Členové: Liliana Rozsypalová, Matěj Josef Trejtnar, Ema Hana Kučerová, Lucie Hořejšová
  462. Garfield Squad (ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec, Velký Týnec)
    Členové: Aneta Polášková, Michaela Drábková, Romana Khýrová, Tereza Koudelková
  463. HoRoPet (Gymnázium Brno, Třída Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Petr Klieštík, Robert Sadílek, Jan Tollar
  464. VEKK (ZŠ Černošín, Černošín)
    Členové: Veronika Šnejdarová, Eliška Merglová, Karolína Hebíková, Kristýna Bursová
  465. #mysevratime (ZŠ Růžďka, Růžďka)
    Členové: Petr Novosad, David Bartoň, Vojtěch Šrámek, Kryštof Ptáček
  466. Antisedláci z Chlumce (ZŠ Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou)
    Členové: Gabriela Homolová, Anna Valentová, Roman Plokhyy, Lukáš Tyller
  467. Boháčko (Gymnázium Brno, Křenová 36, Brno)
    Členové: Andrea Pagáčová, Julie Mertová, Lukáš Zaduban, Matyáš Šikl
  468. Chudeřicko-novoměstská tlupa (ZŠ Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou)
    Členové: Anna Matysová, Jakub Petrovický, Denisa Smutná, Lucie Příhonská
  469. bohAcko (Gymnázium Brno, Křenová 36, Brno)
    Členové: Andrea Pagáčová, Julie Mertová, Lukáš Zaduban, Matyáš Šikl
  470. team knuckles (Dg a SOŠE Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: František Juda, Matěj Karnet, Vojtěch Louša, Ondřej Čížek
  471. Mrožáci (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Ondřej Ambróš, Tomáš Janečka, Martin Stejskal, Pavel Zdráhal
  472. Gucci gang (Gymnázium České Budějovice, Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Anna Myšáková, Timotea Najbrtová, Rozálie Malá, Veronika Piskořová
  473. Megamozky (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Jiří Novák, Petr Bárta, Matěj Pumprla, David Skýpala
  474. Gucci hang (Gymnázium České Budějovice, Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Anna Myšáková, Timotea Najbrtová, Rozálie Malá, Veronika Piskořová
  475. Čtyřikudly (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Matěj Půček, Dominik Konečný, Julie Krušoftová, Tereza Úlehlová
  476. Retromakovice (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Darja Koževnikova, Anežka Humhejová, Petra Jandová, Klára Pejchalová
  477. Boriny (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Nikol Přívarová, Marie Matyášová, Kateřina Nedbalová, Veronika Spáčilová
  478. Dvěkudvoum (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Nela Sehnalová, Viktorie Kocfeldová, Ivona Navrátilová, Nela Pumprlová
  479. Špageťáci (1. ZŠ Holešov, Holešov)
    Členové: Daniela Bláhová, Markéta Nedbalová
  480. Logická taška (ZŠ Chlumec n. C., Chlumec n. C.)
    Členové: Lukáš Haltuf, Aneta Cabanová, Martina Ettelová, Eliška Klozová
  481. Top4 (Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Petřvald)
    Členové: Adam Přeček, Laura Starcková, Karolína Stankušová, Natalia Vozňáková
  482. Logická aktovka (ZŠ Chlumec n. C., Chlumec n. C.)
    Členové: Eliška Hanušová, Alena Srdínková, Jakub Šaroun, Ondřej Sýkora
  483. Hordubal (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Nikola Adámková, Tereza Rakušanová, Robin Ruis, Jakub Kohoutek
  484. Avengers (Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Petřvald)
    Členové: Zdeněk Zahnaš, Patrik Borak, Jakub Smieško, Dominik Szymanski
  485. Otravní pomeranči (PORG-Libeň, Praha 8)
    Členové: Justína Dingová, Julie Nádaská, Rebeka Mayerová, Veronika Mašíčková
  486. 200 IQ (ZS Žebrák, Žebrák)
    Členové: Michal Müller, Vojtěch Kohout, Josef Křemen, Vojta Drobný
  487. Kytička (Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Dorota Poláková, Eliška Vondrušková, Barbora Kosourová, Tomáš Vetter
  488. Kaki (ZŠ Pouchov, Praha)
    Členové: Jan Šedivý, Jakub Krejčí, Zdeněk Pospíšil
  489. 3+1 Zdarma (DG Kralupy a SOŠE, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Petra Langrová, Alžběta Vosáhlová, Michael Hošek, Anežka Majerová
  490. WellMar (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Vojtěch Břečka, Vladimír Brož, Matěj Paštěka, Matěj Knotek
  491. Ledňáčci (Gymnázium Brno Křenová, Brno)
    Členové: Eliška Mazancová, Anna Huňařová, Lada Vyorálková
  492. 6.B (ZŠ-Smetanova, Skuteč)
    Členové: Jirka Čáp, Petr Brychta, Tereza Doležálková, Tomas hlusa
  493. Kašpárci (ZŠ Na Daliborce, Hořice)
    Členové: Dana Šašková, Igor Vašát, '
  494. Bulbasaur (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Michal Babák, David Pečenka, Vojtěch Podlipský, Miroslav Kadavý
  495. Strašilky s.r.o. (ZŠ Liteň, Korno)
    Členové: Matěj Smrčina, Matěj Šinágl, Tereza Nosková, Sabina Volfová
  496. Gibíčci (ZŠ Liteň, Liteň)
    Členové: David Nosek, Ondřej Procházka, Jan Kurenda, Josef Šebek
  497. bingoni (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: David Žoudlík, Tomáš Vomlel, Adam Votava
  498. Chytráci (ZŠ Liteň, Liteň)
    Členové: Tereza Vinšová, Lucie Šlégrová, Karel Šafner, Vojtěch Soukup
  499. Battle Cats (ZŠ Liteň, Liteň)
    Členové: Kateřina Frühaufová, Tobias Betyár, Oliver Beaufort
  500. Zakrslíci (Gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Petr Kocourek, Václav Rangl, Jan Bartoloměj Chytil, Matyáš Kostelník
  501. Kosmodějové (ZŠ Liteň, Liteň)
    Členové: Josef Blecha, Marek Hrozek, Václav Vrba, Karel Rychtařík
  502. [Od]mocnináři (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Tomáš Wróbel, Vít Kaděra, Josef Schotli, Lukáš Hruška
  503. Šikulkové (Gymnázium J. A. K. a JŠ s právem SJZ Uherský Brod, Uherský Brod)
    Členové: Petr Kroča, Jáchym Vrba, Eliška Kopuncová, Jan Theodor Hrdý
  504. Sestry v akci (Gymnázium Šumperk, Šumperk)
    Členové: Pavla Šimová, Lenka Šimová, Alena Kubíčková, Julie Kubíčková
  505. hamapajan (Základná škola Haličská cesta 7, Lučenec)
    Členové: Marianna Melichercikova, Patrik Pavlik, Jan Doval, Hana Haláková
  506. Bystrušky (Základná škola Haličská cesta 7, Lučenec)
    Členové: Martina Miklošová, Norbert Vass, Gabriel Adamy, Viktoria Michalkova
  507. Lachtani (zš Špičák 28.října 2733, Česká Lípa)
    Členové: Veronika Čmugrová, Daniel Plachý, Ivan Turek, Nela Chmelařová
  508. Osmáci degu (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Markéta Pašavová, Nick Vondryska, Zdeněk Vítovec, Šimon Kovářík
  509. NIQES team Ohrada (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Štěpán Pavlovič, Barbora Hodošková, Jakub Fojtík, Nela Otáhalová
  510. Nuthic (ZŠ a MŠ Frýdecká, Havířov - Bludovice)
    Členové: Adam Kubiczek, Jaroslav Adam, Vojtěch Karásek, Martin Kosiec
  511. MaMaLu (ZŠ Prachatice, Zlatá stezka 240, Prachatice)
    Členové: Markéta Buchlovská, Magdaléna Fučíková, Lucie Schonbauerová
  512. Technobejci (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Matěj Bureš, Daniel Lettl, Tomáš Petrás, Lukáš Dvořáček
  513. KazooBand (ZŠ Litomyšl Zámecká, Litomyšl)
    Členové: Tadeáš Kleiner, Jan Broulík, Jan Slepička, Soňa Novotná
  514. TOMIVEEL (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Tomáš Vacek, Eliška Novotná, Veronika Uchytilová, Michaela Burešová
  515. 6.B Skuteč (ZŠ-Smetanova, Skuteč)
    Členové: Tereza Doležálková, Tomáš Hlušička, Jiří Čáp, Petr Brychta
  516. Kafe (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Pavla Humlíčková, Kristýna Švestková, Anh Phuong Tran
  517. Kafíčko (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Pavla Humlíčková, Kristýna Švestková, Anh Phuong Tran
  518. Coffee (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Pavla Humlíčková, Kristýna Švestková, Anh Phuong Tran
  519. Terezky (ZŠ Sedmikráska, Rožnov pod Radhoštěm)
    Členové: Petr Báča, Ema Gojtková, Eliška Petřvalská, Matyáš Halamíček
  520. Borská 4 (ZŠ H. Benešové a MŠ Bory, přísp. org., Bory)
    Členové: Zuzana Ambrožová, Aneta Vaňková, Zuzana Hažmuková, Tomáš Trnka
  521. Superteam (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Roman Musil, Josef Benda, Michael Schreiber, Ondřej Kuba
  522. Prostě ti lepšejšý (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Dominik Ritz, Filip Rada, Adam Zezulka, Mirek Slezák
  523. Disk Gei (ZŠ Gajdošova 3, Brno)
    Členové: Anna Dufková, Anna Josefína Weberová
  524. ElVeRo (Klasické a Španělské gymnázium Brno - Bystrc, Brno)
    Členové: Petra Elederová, Markéta Vetchá, Bára Sofie Rozehnalová
  525. elevero (Klasické a Španělské gymnázium Brno - Bystrc, Brno)
    Členové: Petra Elederová, Markéta Vetchá, Bára Sofie Rozehnalová
  526. Kritika slov (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Černá Nella, Natálie Husková, Tomáš Hynek Jan Balling, Ondřej Flieger
  527. lachtani na ledu (gajdošova 3, Brno)
    Členové: Tereza Grimmová, Radim Tvarůžek, Tomáš Bednařík, Sára Unucková
  528. buldoci (ZŠ Gajdošova, brno)
    Členové: Ela Škubalová, Vítěslav Štěpán
  529. Putinova vodka (ZŠ Dukelská Strakonice, Strakonice)
    Členové: Karel Kloud, Filip Kozjura, Marek Sokol, Jindřich Skalák
  530. Královny bičky (ZŠ Gajdošova 3, Brno)
    Členové: +
  531. Logick boys (zš Gajdošova 3, brno)
    Členové: Alexandr Pham, Matěj Svoboda, Patrik Benčík
  532. buldočci (ZŠ Gajdošova, brno)
    Členové: Ela Škubalová, Vítěslav Štěpán, Nicola Bevilacqua
  533. No Logic Team (ZŠ gajdošova, Brno)
    Členové: Vojta Tišnovský, Martin Starý, Pavel Novotný
  534. Mozkožrouti (zš gajdošova 3, Brno)
    Členové: Michaela Procházková, Kateřina Navrátilová, Anna Nováková
  535. Princezny Bičky (ZŠ Gajdošova 3, Brno)
    Členové: Amálie Anna Holešovská, Eva Bartušková, Michaela Prášková, Klára Chyťová
  536. Youtubeři (Zš. Dr. Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Dita Josková, Sára Stárková, Tereza Zavřelová, Karolína Procházková
  537. Pečená kuřata (ZŠ Dukelská Strakonice, Strakonice)
    Členové: Adam Pikl, Teodor Káles, Adam Rataj, Žaneta Rozhonová
  538. Zedníci (DG a SOŠE Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Adam Winkelhofer, Filip Krejza, Milan Marsa, Kryštof Vendl
  539. Emčáci jsou paličáci (ZŠ Dukelská Strakonice, Strakonice)
    Členové: Natálie Rajtmajerová, Anna Dordainová, Nela Kálalová, Silvie Chadová
  540. Jak chceš (Gymnázium Porg Ostrava, Ostrava)
    Členové: Szkandera Ondřej, Adam Rajchl, Vojtěch Panáč, Michal Matečka
  541. Bitch Lasagne (ZŠ Dukelská Strakonice, Strakonice)
    Členové: Richard Polanka, Mikuláš Smetana, Jakub Krahulec, Kryštof Brand
  542. poldináčci (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Václav Šebek, Eliška Huňáčková, Vojta Kyncl, Nela Bahrijová
  543. DELTA (Základní škola, Kladno)
    Členové: Adam Šafanda, Jan Urban
  544. SQVJELE (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Tereza Veselá, Alžběta Doležalová, Andrea Sejkorová, Kateřina Burešová
  545. Kabelové (ZŠ Sadská, Sadská)
    Členové: Filip Skála, Tomáš Vopěnka, Vít Holešovský
  546. Chlebouni (ZŠ B. Dvorského 1, Ostrava)
    Členové: Michal Uhrák, Jakub Stach, Pavel Brázda, Jeroným Polášek
  547. Rorýsi (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Jan Čepil, Dominik Buček, Vojtěch Kafka, Tobiáš Broža
  548. Konvalinky (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Martina Krbůšková, Linda Drlíková, Ema Škorničková, Ema Blahová
  549. Andulky (ZŠ a MŠ Domamil, Domamil)
    Členové: Nela Bajerová, Radka Ferdnová, Josefa Švecová, Kristýna Kantová
  550. Kafčo (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Pavla Humlíčková, Kristýna Švestková, Anh Phuong Tran
  551. GTNV Sekunda (Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13, Týn nad Vltavou)
    Členové: Adriana Leštinová, Tereza Žižková, Pavel Černý, Richard Hájek
  552. Bananci (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Klára Havlíčková, Natálie Blatná, Nikol Karasová
  553. Tercie (Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13, Týn nad Vltavou)
    Členové: Kateřina Porodová, Kateřina Žižková, Klára Kofroňová, Kateřina Vandová
  554. Kvarta (Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13, Týn nad Vltavou)
    Členové: Tadeáš Dudek, Tomáš Kneslík, Martin Haikl, Martin Bříza
  555. Okmura kebab (ZŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Miroslav Soldán, Neo Pracný, Patrik Paszkowski, Filip Vávra
  556. FAKT (ZŠ Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Tadeáš Kulhavý, Jakub Jirásek
  557. FAKTicky dobrý tým (ZŠ Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Tadeáš Kulhavý, Jakub Jirásek, Aleš Jansa, Filip Málek
  558. maniaci (ZŠ Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Tobiáš Ptáček
  559. modem:) (ZŠ Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Tobiáš Ptáček, Josef Maixner
  560. studentiDMD (ZŠ Masarova Brno, Brno)
    Členové: maty růžička, Dan Nikodým, Dan Vyparina
  561. Šafíci (ZŠ Šafaříkova, Valašské Meziříčí)
    Členové: Vojtěch Bobek, Tereza Lieblová, Lucie Konvičná, Karolína Církvová
  562. žaludi09 (ZŠ Doloní Čermná Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Marešová Kristýna, Aneta Žerníčková, Lucie Smetanová, Marie Pecháčková
  563. sexy osmačky (ZŠ Doloní Čermná Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Karolína Maixnerová, Michaela Malcová, Martina Macháčková, Eliška Stříbrná
  564. Hackeři (ZŠ Vicence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Milan Křivohlávek, Pavel Simandl, Filip Prokopec, Vojtěch Horský
  565. Vypečené brambory (ZŠ Dukelská Strakonice, Strakonice)
    Členové: Barbora Helmová, Adéla Vurbsová
  566. Byli jsme donuceni paní soudružkou učitelkou informatiky dělat tuto nesmyslnou a naprosto hloupuo soutěž a děláme jí proti našemu dobrému vědomí a svědomí a morálce, zároveň je vidět, jak jsme dobromyslní a obětaví. (Gymnázium, Písek)
    Členové: Radim Sobotka, Jan Trkovský, Kryštof Moroz, Alex Wojdyla
  567. A.J.A (1 ZŠ Říčany, Říčany)
    Členové: Adéla Hobzíková, Johana Litvínová, |Anika Hrnčířová
  568. no name (Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Jan Doboš, Jan Bubeníček, Petr Beran, Tomáš Folwarczny
  569. Gumídci (Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1)
    Členové: Jiří Brázdil, Inna Svobodová, Zuzana Kotová, Anežka Vančurová
  570. Sloučeniny (ZŠ a ZUŠ Petřvald, Školní 246, Petřvald u Karviné)
    Členové: Kateřina Michalková, Kateřina Šlosarová, Richard Milata, Barbora Janáčková
  571. Cyřiňáci (ZŠ a ZUŠ Petřvald, Petřvald u Karviné)
    Členové: David Santarius, Aneta Bartošová, Vít Gargulák, Kateřina Klimecká
  572. Chytračky2 (ZŠ a ZUŠ Petřvald, Petřvald u Karviné)
    Členové: Natálie Hrdinová, Zuzana Bohmová, Tereza Ivanovičová
  573. Třešničky (Gymnázium Brno, Křenová 36, Brno)
    Členové: Andrea Pagáčová, Julie Mertová, Lukáš Zaduban, Matyáš Šikl
  574. Rakeťáci!! (ZŠ a MŠ A. Štěpánka, Dolany, Dolany)
    Členové: Štěpán Masařík, Jakub Marchovský, Jan Dlabaja, Karel Frömel
  575. 4Top (ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, Petřvald)
    Členové: Adam Přeček, Laura Starcková, Karolína Stankušová, Natalia Vozňáková
  576. KiDi (ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, Petřvald)
    Členové: Patrik Borak, Jakub Smieško, Dominik Szymanski, Zdeněk Zahnaš
  577. Tečka (Gpjp, Praha)
    Členové: Vojtěch Horáček, René Hruzík
  578. TATEA (Gymnázium Nad Alejí, Praha)
    Členové: Anna Sakalová, Tereza Podpierová, Eliška Libuše Palečková
  579. Holky z 3.E (Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Nicol Beranová, Karolína Lásková, Viktorie Kurešová
  580. (Ne)vydařený experiment (ZŠ a MŠ Dolní Břežany, Dolní Břežany)
    Členové: Anna Nádvorníková, Václav Nádvorník, Michal Taufer, Denis Vopasek
  581. MIPEMACHI (Základná škola Haličská cesta 7, Lučenec)
    Členové: Martin Bobal, Miloš Harasti, Peter Kalmar, Joachim Jashari
  582. 9.B (ŽŠ Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Martin Plášek, Tomáš Plášek, Vojtěch Kunz, Tadeáš Bobek
  583. LEVEMANI (Základná škola Haličská cesta 7, Lučenec)
    Členové: Lenka Molnarova, Nina Kulichova, Martina Karpelova, Veronika Tuschlova
  584. SAJAMITI (Základná škola Haličská cesta 7, Lučenec)
    Členové: Samuel Tkáč, Jan Greč, Austin Lacko, Michal Huraj
  585. E=m.c (Základná škola Haličská cesta 7, Lučenec)
    Členové: Stanka Urbanova, Laura Gaberova, Bianka Ivaničová, Kristína Kamenská
  586. GAKOPAGA (Základná škola Haličská cesta 7, Lučenec)
    Členové: Kornel Oravec, Gabriel Csomo, Gabriela Farkašová, Patrik Očovan
  587. Gpjp Pandas ? (Gpjp, Praha 1)
    Členové: Magdaléna Synovcová, Eliška Křížová, Anna Marie Hrušková, Sára Gawliková
  588. Gpjp Pandas (Gpjp, Praha 1)
    Členové: Magdaléna Synovcová, Eliška Křížová, Anna Marie Hrušková, Sára Gawliková
  589. Vořezávátka (GPJP, Praha)
    Členové: Kryštof Vejmola, Tobiaš Urbánek, Vojtěch Novotný, Antonín Šubrt
  590. Guccigang (Gymnázium České Budějovice, České budějovice)
    Členové: Anna Myšáková, Rozálie Malá, Timotea Najbrtová, Veronika Piskořová
  591. avangers (Školní 246, petřvald)
    Členové: patrik borak
  592. ELFIAteam (ZŠ Ohrada, Vsetín, Vsetín)
    Členové: Viktor Gola, Martin Nerodil, Jakub Zádrapa
  593. Andrea1236 (Gymnázium Jindřicha Šimona Baara, Domažlice)
    Členové: Andrea Štěpánková
  594. Esa (ZŠ U Lesa, Nový Bor)
    Členové: Dan Štichhauer, Jáchym Krčmář, Nicol Lainerová, Anna Elisabeth Grosserová
  595. iíčka (Masarykovo gymnázium, Příbor)
    Členové: Jáchym Kohout, Ladislav Peš, Daniel Koleček, Jiří Rendl
  596. jana bulantová (Gymnázium Brno, tř.Kpt Jaroše, Brno)
    Členové: Martin Bulant, Jakub Hlavenka, Maťej Boček, Šťepán Povolný
  597. Okurky PSVM (ZŠ Šutka, Praha)
    Členové: Matouš Mrázek, Ondřej Pazdera, Michal Stránský, Tomáš Vašíček
  598. Týmařky (Masarykova základní školla, Brno)
    Členové: Adéla Volejníčková, Adriana Daňková, Kateřina Hejzlarová, Anna Zelenková
  599. Prima cool (Mensa gymnázium, Praha 6)
    Členové: Adam Dedek, Max Jarský
  600. hrošík (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Nela Vykouřilová
  601. hroši (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Nelinka Vykouřilová
  602. hrošíci (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Nelinka Vykouřilová, Lada Vykouřilová, Tereza Prachařová
  603. Poškoláci (ZŠ Broumovská, Liberec)
    Členové: Peter Čurha, Jan Fejgl, Vojtěch Kašpar, Nikola Votická
  604. Broublbáci (ZŠ Broumovská, Liberec)
    Členové: David Zmatlík, Václav Rozkovec, Anna Samšiňáková, Miroslav Kučera
  605. Máslo z Kaufu (ZŠ Broumovská, Liberec)
    Členové: Sára Hladíková, Adam Řezník, Vojtěch Vaníček, Lukáš Lachman
  606. (Ar)tur domácí (ZŠ Broumovská, Liberec)
    Členové: Artur Komarnytskyi, Adéla Tomášová, Žaneta Kuntová, Michal Fotr
  607. Broumáci (ZŠ Broumovská, Liberec)
    Členové: Michaela Maršíková, Jana Pásková, Natálie Klapková, Dan Mochal
  608. Sardele (ZŠ Broumovská, Liberec)
    Členové: Ester Soukupová, Sára Selingerová, Nikola Němcová, Tomáš Halama
  609. Gucci (Gymnázium České Budějovice, Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Timotea Najbrtová, Anna Myšáková, Veronika Piskořová, Rozálie Malá
  610. MaMaKuŠt (Gymnázium Brno, tř. kpt. Jaroše 14, Brno)
    Členové: Martin Bulant, Jakub Hlavenka, Štěpán Povolný, Matěj Boček
  611. Poloostrov (Gymnázium Benešov, Benešov)
    Členové: Jakub Švarc, Tomáš Láznička, Jáchym Crhán, Michal Flekač
  612. Klub zábavné logiky (ZŠ Dukelská Strakonice, Strakonice)
    Členové: Ondřej Lukeš, Petr Šmerda, Jiří Jáchym, Filip Filipčík
  613. KK (ZŠ Dambořice, Dambořice)
    Členové: Karolína Hasalová, Klára Malíková
  614. Loading... (Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Marta Coufalová, Anežka Coufalová, Aneta Haichlová
  615. Blateňáci (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Zuzana Malíková, Ondřej Faust, Kateřina Kohoutová, Lukáš Poskočil
  616. Tři Einsteini (Dambořice, Uhřice)
    Členové: David Bělohoubek, Martin Kratochvíl, Martin Bělohoubek
  617. Kokrhel (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Bára Baslová, Veronika Gažáková, Nikola Matoušková, Štěpán Červenka
  618. Jídlo je nejlepší (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Jakub Staněk, Petr Orel, Jakub Navrátil
  619. Tým samotáře Slávka (Mensa gymnázium, Praha)
    Členové: Viacheslav Nikiforov
  620. A DOST!! (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Rynt Šimon, Buksa Jan, Seidl Jan, Kebrle Jindřich
  621. Dalmatíni (Mensa gymnázium, Praha)
    Členové: Jan Strmiska, Adam Celecký, Petr Mach, Viacheslav Nikiforov
  622. Duhoví jednorožci (ZŠ Gajdošova, Brno)
    Členové: Tomáš Plecenda, Matěj Plecenda
  623. Sedmikrásky (Biskupské gymnázium, Ostrava)
    Členové: Markéta Weissmannová, Anna Polochová, Magdaléna Košárková
  624. Top8A (ZŠ Železničná 14, Bratislava)
    Členové: Tomáš Zajíc, Dalibor Maslo, Alexander Bako, Timea Topoľovská
  625. Machri (ZŠ Železničná 14, Bratislava)
    Členové: Lukáš Makky, Martin Mikita, Marián Horváth, Tomáš Lovás
  626. Strong minds (ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta Skalité, Skalité)
    Členové: Soňa Brázdová, Laura Kolejáková, Natália Petráková, Juraj Sedliačik
  627. Polena (Komunitní škola, Sušice)
    Členové: Josef Novotný, Jan Ledvina, Josef Satorie, Lukáš Novák
  628. Special squad (ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta Skalité, Skalité)
    Členové: Sára Buryová, Veronika Truchlíková, Natália Mikulová, Boris Chlebek
  629. Think tank (ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta Skalité, Skalité)
    Členové: Adam Truchlík, Slavomír Kaňa, Matúš Urban, Samuel Martiniak
  630. Smart Brains (ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta Skalité, Skalité)
    Členové: Michal Fuchs, Matúš Tabačár, Marek Časnocha, Sebastián Frollo
  631. Avocado crew (ZŠ Železničná 14, Bratislava)
    Členové: Ján Dzuríček, Macanga Patrik, Lucia Smatanová, Natália Bugárová
  632. M4tikáři (ZŠ Kamenáčky, Brno)
    Členové: Dominik Lochmann, Vojta Wisz, Lukáš Mudra, Jakub Zralý
  633. BONAQUA (ZŠ Železničná 14, Bratislava)
    Členové: Marek Mancal, Adam Zubek, Peter Izrael, Tomáš Pápay
  634. Bramboráci (Open Gate, Říčany)
    Členové: Andrea Pokorná, Vojtěch Pokorný, Matyáš Šupka, M. Matěj Marek
  635. Príma Alfa (Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen)
    Členové: Rastislav Španiel, Alica Švecová, Ivan Šabata, Ondrej Koška
  636. Topovky (Zs dr. J. Malika, Chrudim)
    Členové: Adéla Michalčáková, Marti a plišková, Linda Zítková, Viktorije Linda Švejdová
  637. Omega Zvolen (Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen)
    Členové: Adrián Bradáč, Leonard Vasil, Šimon Rapčan, Ján Krahulec
  638. MIMONI 6 (ZŠ Vincence Janka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Veronika Stříbrná, Natálie Fabiánková
  639. Spojenci (ZŠ Železničná 14, Bratislava)
    Členové: Laura Bolemanová, Natália Setnická, Petronela Černická, Šimon Gajdošík
  640. Mensa 4ever (Mensa gymnázium, Praha 17 - Řepy)
    Členové: Benjamin Swart, Vojtěch Tvrdík, David Černík
  641. Listi 6 (ZŠ Vincence Janka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Veronika Stříbrná, Natálie Fabiánková
  642. konzervy6 (ZŠ Vincence Janka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Veronika Stříbrná, Natálie Fabiánková
  643. kajzerky (ZŠ Vincence Janka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Veronika Stříbrná, Natálie Fabiánková
  644. drby (ZŠ Vincence Janka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Veronika Stříbrná, Natálie Fabiánková
  645. Chleba (Biskupské gymnázium v Ostravě, Ostrava)
    Členové: Viktorie Jurišicová, Kateřina Stuchlá, Hana Stuchlá
  646. Bégévé (Gymnázium Varnsdorf, Varnsdorf)
    Členové: Zuzana Benešová, Natálie Hrabětová
  647. K (ZŠ Matice školské, České Budějovice)
    Členové: Jiří Reindl, Michal Kysela, Vít Vopálka, Petr Kuthan
  648. Jitřenka (ZŠ Matice školské, České Budějovice)
    Členové: Hanousková Lucie, Kloudová Andrea, Bromová Martina, Kuželová Barbora
  649. Baobabíni (ZŠ Matice školské, České Budějovice)
    Členové: Sysel Ondřej, Collier Alex, Rolínek Jakub, Humpál Jakub
  650. Lowpaty (8. ZŠ Kladno, Kladno)
    Členové: Jiří Blaňár, Jan Vlasák
  651. Poníci (ZŠ Hamry, Brno)
    Členové: Eliška Kopecká, Adéla Julínková, Kristýna Oršulíkavá
  652. Hvězda (ZŠ Hamry, Brno)
    Členové: Ecaterina Gitu, Kessnerová Karolína
  653. Housky (Lauderovy školy, Praha)
    Členové: Antonín Polák, Samuel Gerczak, Oskar Feuerstein, David Rollfs
  654. Růžoví papiňáci (Lauderovy školy, Praha)
    Členové: Žofie Strunecká, Elizabeth Zoubková, Lea Králová, Johana Weberová
  655. Zelené kameny (Lauderovy školy, Praha)
    Členové: Eliáš Szántó, Jonáš Primas

Registruj se taky!

Web (C) Lukáš Rýdlo & Mojmír Vinkler, 2012 ve frameworku Nette

Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU
CZ.1.07/2.3.00/45.0018