B R L O H

Brněnská logická hra

Celkový počet týmů je zatím 321.

  1. BISTRÉlišťyčki (Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Stanislav Patočka, Denis Machač, Michaela Bližňáková, Adéla Jírová
  2. Eat the rich (Gymnázium Zlín Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Elena Müllerová, Lucie Kubíčková, Adam Batěk
  3. Obnovitelé (ZŠ TGM Riegrova 13, Opava)
    Členové: Tomáš Kudela, Vojtěch Tesař, Michaela Štroblová, Eliška Cholevová
  4. MEDÍCI (Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť, Zlín)
    Členové: Beáta Nedvědová, Daniela Samsonková, Eliška Drongová, Stella Genžová
  5. Honza Mráček (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Samuel Liška, Patrik Semotan, Samuel Furinda, Vojtěch Uher
  6. Elita národa 123 (PORG Libeň, Praha 8)
    Členové: Noel Probst, Šimon Pelák, Vojtěch Kadlec, Daniela Ďurovcová
  7. SKAS crew (2.ZŠ Rakovník, Rakovník)
    Členové: Sára Smetáková, Sára Dupačová, Kristýna Vaňková, Anna Kriegerová
  8. 3 dámy + 1 král (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Petr Matějka, Ema Kubátová, Běta Kubátová, Julie Skoupá
  9. Small snub distetracontoctablendic distetracontoctachoron (PORG Liben, Praha)
    Členové: Lukas Stanovsky, Michal Vecera, Martin Malac, Marek Bures
  10. Kachny z PORGu (Porg, Praha 8)
    Členové: Veronika Medková, Ronja Chlupáčová, Josefína Svatušková, Kristýna Gudevová
  11. BRána do LOgického Hyperprostoru (Zš dědina waldorf, Praha 6)
    Členové: Jura Semerád, Hynek Krejčí, Attila Sziranyi, Alžběta Plachá
  12. Řepařský institut (Mensa gymnázium, Praha)
    Členové: Jonáš Etrych, Jana Schmidová, Jakub Soukeník, Václav Budil
  13. Magnum celebrum (Gymnázium Komenského Vyškov, Vyškov)
    Členové: Ella Zabloudilová, Kateřina Fleissigová, Terezie Ryšávková, Barbora Anna Jílková
  14. Známé potížistky (Gymnázium Brno-Řeckovice, Brno)
    Členové: Sofie Hana Klímová, Kateřina Nespěšná, Jasmína Sedláková, Natálie Honzíková
  15. BlockadeTeam (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Antonín Horák, Vilém Doušek, Jakub Večeřa, Šimon Pavelka
  16. Nejdevětadevadesátinásobitelnější matematici (Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Tereza Ondroušková, Ella Konečná, Tomáš Zavadil, Daniel Zdařil
  17. Gumové Medvědice (ZŠ Dolní Břežany, Dolní Břežany)
    Členové: Ema Schlehuberova, Sofie Lupínková, Kateřina Kopalová, Anna Halbichová
  18. Tuleny (Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec)
    Členové: Filip Fleško, Richard Feherpataky
  19. Laštovky (Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693/2, Žďár nad Sázavou)
    Členové: Ondřej Laštovička, Lukáš Laštovička
  20. Mrkvičky (Gymnázium, Brno Řečkovice, Brno)
    Členové: Sabina Doležalová, Matylda Šmikmátorová, Veronika Juračková, Karla Jenčeková
  21. Solkesdul (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Jitka, Pepa, Míša, Víťa
  22. AT-Gang (ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec)
    Členové: Vilém Smola, Dorian Kašpar, Jakub Kulda, Dominik Matyska
  23. Šneci (ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec)
    Členové: Tadeáš Kubeček, Pavel Kejzlar, Patrik Teichman, Natálie Fajfrová
  24. Tajný kancelářský polibek (Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, Brno)
    Členové: Alena Poláchová, Adéla Vytásková, Natálie Spáčilová, Adéla Přibylová
  25. Smažení Pražští Orangutani (Nový Porg, Praha)
    Členové: Jan Němeček, Daniel Janecký, Matěj Prokop, Viktor Novák
  26. Delegace Omyl (Nový Porg, Praha)
    Členové: Beata Wantulok, Natálie Brzobohatá, Adéla Pavlíková, Klára Eva Běhounková
  27. Drým Tým (Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk, Vimperk)
    Členové: Ondra Švarc, Vojta Zoch, Patrik Vocelka, Honza Musálek
  28. Poslední prvočíslo (ZŠ Karla Pokorného 1382/56, Ostrava-Poruba)
    Členové: Nikola Mistríková, Dominik Egyed, Martin Vavrečka
  29. Znaven tím vším, já chci jen smrt a klid, jen nevidět, jak žebrá poctivec, jak pýchou dme se pouhý parazit, jak pokřiví se každá čistá věc, jak trapně září pozlátko všech poct, jak dívčí cudnost brutálně rve chtíč, jak sprostota se sápe na slušnost, jak.. (Církevní Gymnázium, Plzeň)
    Členové: Jonáš Rajdl, Antonín Dašek, Benjamin Uriča, Aleš Pruner
  30. InTerVal (Gymnázium Hejčín, Olomouc)
    Členové: Ingrid Heřmanová, Tereza Růžičková, Valentýna Sochorová
  31. To bude ještě těžký (Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, Brno)
    Členové: Nikola Homolová, Lucie Jahodová, Barbora Vodáková, Lea Špačková
  32. Jirsíku, pro tebe! (Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice)
    Členové: Vladimír Štěpka, Vilém Mrázek, Šimon Matouš, Michael Kajnar
  33. Ajnštajňy z VSG (Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk, Vimperk)
    Členové: Vojtěch Černý, Michal Marie Kleine hail Hitler, Adam Procházka, Tom Ulč
  34. FAKT NEVIEM (Gymnázium B. S. Timravy, Lučenec)
    Členové: Jakub Dzúr, Filip Lóška, Sofia Dandová, Patrick Dominic Malček
  35. Schornsteinfegerlehrlinge (Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Samuel Zubák ඞ, Jaromír Šašinka, Vojtěch Protivánek, Stella Černá
  36. Hellokitty (Gymnázium Zlín Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Adéla Plačková, Bára Ovčáčková
  37. Čtyřlístek (Gymnázium Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Květa Bouchalová, Dana Saskia Štěrbová, Vendula Chmelová, Johana Benešová
  38. Jan František Kovařík (ZŠ Dolní Břežany, Dolních Břežany)
    Členové: Jan František Kovařík, Antonín Rapant, Jan Škrob, Jakub Vysoký
  39. KaŠe z VoSy (Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, Brno)
    Členové: Klára Loučková, Štěpán Zink, Vojtěch Strašák, Stanislava Piňosová
  40. Telata (Škola Břežany, Dolní Břežany)
    Členové: Tereza Sládečková, Vendula Vonášková, Sára Maxová, Lucie Dykastová
  41. Borky z Čermné (ZŠ. Vincence Junka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Nikola Hrdinová, Karolína Zalužanská, Alžběta Hašková, Anežka Kyšperková
  42. Královny všech princezen (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Aneta Kropáčková, Michaela Hauptmannová, Sarah Malinská, Veronika Šiklová
  43. Palačinky (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Kateřina Salášková, Michaela Ptáčková, Markéta Šinkorová, Kateřina Šiklová
  44. Lost Ice (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Marie Konečná, Šárka Mazalová, Zuzana Oháňková, Lilien Tolnai
  45. Grills (Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Zuzana Oklešťková, Anna Čablíková, Anna Pospíšilová, Michaela Dupalová
  46. Fousatej knedlík (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Anežka Límanová, Linda Naxerová, Mikuláš Rychetský, Lucian Bird
  47. hráči2023 (ZŠ Donovalská, Praha 4)
    Členové: Konrád Veselý, Jan Rumánek, Martin Nebus, Kristýna Hanáková
  48. Název týmu (ZŠ Otická 18, Opava)
    Členové: Katka Bártová, Valérie Kropáčová, Anna Křížová, Eliška Jűstelová
  49. Růžové kopretinky (ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Lucie Rezková, Emma Chalupecká, Viktorie Kinštová, Zlata Matějovičová
  50. Odvrácená Strana Pacičky (ZŠ Opava Otická, Opava)
    Členové: Vojtěch Matula, Jakub Grambal, Tobiáš Hečko, Sebastián Havel
  51. ATA (, Čebín)
    Členové: Terka Hanáková, Anička Pham, Anička Klemmová
  52. T.A.L.K. (Gymnazium Jaroslava Heyrovského, Praha 13)
    Členové: Amálie Dagmar Daňhelka, Lucie Hozáková, Klára Žačková, Tereza Slavíková
  53. Kvarta UNO karta (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Jakub Sekal, Jan Vitoň, Alexandra Nagyová, Kristýna Čapková
  54. Houdečkův institut (DG Kralupy, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Jakub Houdek, Jan Koukal, Jaroslava Svoboda, Jonáš Vrzáček
  55. Honzu bolí mozek (ZŠ Opava,Otická 18, Opava)
    Členové: Adina Wenzelová, Lucie Bachová, Petr Kramář, Jan Frenzel
  56. Nkv (Gymnázium Mnichovo Hradiště, Mnichovo Hradiště)
    Členové: Veronika Umáčená, Kateřina Umáčená
  57. Jen Lucka (Gymnázium T. G. Masaryka Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí)
    Členové: Lucie Novotná
  58. (j)elita národa (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Adéla Zdvořáčková, Václav Mála, Michal Pešek, Lukáš Musil
  59. Labužníci z Moravy (Zš T.G.M., Havlíčkova, Rajhrad)
    Členové: Matyáš Knötig, Jan Kubát, Adam Šalovský, Gabriela Marková
  60. Ťapík (Gymnázium Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Pavel Oprchal, Marek Suchán, Radim Suchán, Marcel Špelda
  61. Mentolky⁴ (ZŠ Sirotkova 36, Brno)
    Členové: Klára Machotková, Tereza Janáková, Tereza Dušková, Lucie Chladilová
  62. Keplerovy brambůrky (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Matouš Kubíček, Filip Dřevínek, Matúš Štefánik, Kryštof Kasík
  63. There.is.nothing.we.can.do (Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Tomáš ŽIDLÍK, Tobiáš Vacek
  64. killbot.exe (Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Matěj Kmínek, Jakub Kluzák
  65. Kameny (Gymnázium Brno, Vídeňská, Brno)
    Členové: Jana Čapková, Veronika Fitzová, Viktorie Pelková, Anna Procházková
  66. Plná taška hulení (Gymnázium Brno třída kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Karolína Raabová, Anna Řondiková, Blanka Lacinová
  67. Orienteering run (Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273, Příbran)
    Členové: Amálie Rebeka Petriláková
  68. Butter fly (Česko-anglické gymnázium, České Budějovice)
    Členové: Laura Abramčuková, Šárka Beránková, Helena Knötigová, Klára Helešicová
  69. Kačerov FC (Gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Fedor Sagatelian, Vojtěch Cetkovský, Tomáš Hlinecký, Johana Kapralčíková
  70. Smažený Šñupík (Mensa Gymnázium, Praha)
    Členové: František Tvrdík, Martin Kužela, Alex Fexa, Albert Kejla
  71. Méďa Béďa (Biskupské gymnázium, Hradec Králové)
    Členové: Bára Koutová, Eliška Horáková, Monika Ballonová, Gabriela Peterová
  72. ryšaví ludia (Základní škola Vsetín, Ohrada 1876, příspěvková organizace, Vsetín)
    Členové: Zuzana Růžičková, Sofie Bardasová, Anna Sawicki
  73. Vepřoví řízci (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14, Brno)
    Členové: Marie Prokešová, Valerie Němcová, Běla Karkošková
  74. LOST2023 (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Tereza Otýpková, Sofie Topinková, Oyuna Berdnikova, Eleftheria Tripsianes
  75. Pandičky (ZŠ Brno, Sirotkova 36, Brno)
    Členové: Daniela Janská, Zuzana Gajdová, Aneta Sedláčková, Klára Smetanová
  76. Primánci (Gymnázium Matýáše Lercha, Brno)
    Členové: Eva Bayerová, Jiří Zvara, Tomáš Lukáš, Magdalena Maršálková
  77. Květinová DÁMA (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Agáta Ferianc, Daniela Dobíšková, Alexandr Pecherek, Matyáš Brázda
  78. Kardiovaskularnaotorinolaringologia (Gymnázium Alejová, Košice)
    Členové: Daniel Ryan Takáč, Nina Hudakova, Filip Hotový, Lukáš Hudek
  79. Děs Běs (ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6)
    Členové: Adam Engel, Vladimír Kuráň, Eliška Rendlová, Anna Škrdlantová
  80. Medvídci (Kneslova, Brno-Černovice)
    Členové: Ema Volfová, Nina Ordeltová, Honza Kocián
  81. Výbušní kulometi (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Matyáš Salva, Jakub Teiml, Jan Tlustý, Matěj Čech
  82. Jeď ve velkým nebo jeď domů (Gymnázium Luďka Pika, Plzeň)
    Členové: Natálie Kvapilová, Elisabeth Pelechová, Barbora Chaloupková, Tereza Drábková
  83. děti paní Voráčkové (Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník)
    Členové: Václav Hadrbolec, To Hoai Duc, Matouš Kopřiva, Helena Frydrychová
  84. Kozy z LSG (Letohradské soukromé gymnázium, Letohrad)
    Členové: Karolína Bartošová, Karolína Kudláčková, Adéla Macháčková, Anežka Koditková
  85. skibidy toileťáci (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Matěj Vendolský, Tobiáš Mana, Daniel Mičutka, Albert Grepl
  86. Kokosy na sněhu (Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Filip Dufek, Ondřej Laštovka, Filip Točev, Vojtěch Ingr
  87. Realitní makléři (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrt, Zlín)
    Členové: Jan Vaněk, Max Steiner, Šimon Vendolský
  88. Going4Win (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Antonín Los, Martin Michael Mikulka, Agáta Herrmannová, Eliška Marvanová
  89. Brlooohhh (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha)
    Členové: Vojtěch Neužil, Adam Kučera, Filip Lorenz, Antonín Ptáček
  90. dušíci ze skříně (ZŠ a MŠ J.A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Nela Vošická, Kristýna Frecerová, Magdaléna Vurbsová, Lucie Pittnerová
  91. Chleba11 (ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Václav Špalek, Jan Petřík, Jan Ševčík, Alena Zelenková
  92. Mentosky (ZS J. A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Natálie Kulhánková, Pavla Fousková, Anna Suchopárková, Anežka Slapničková
  93. amogus_sus (ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Svatopluk Štekl, Radim Štekl, Matyáš Habeš, Jakub Černý
  94. Gucci (ZŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Karolína Eva Roubíčková, Justýna Chládková, Vojtěch Huml, Vojtěch Schořálek
  95. Autistické opice (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Anna Balkó, Tomáš Loučka, Ženčák Tomáš, Richard Šulc
  96. Vorliňáci (ZŠ Vorlina Vlašim, p. o., Vlašim)
    Členové: Anna Neuhauserová, Anna Roedlová, Daniel Kamarýt, Eliška Reková
  97. K.A.T.E. (Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové, Hradec Králové)
    Členové: Eliška Korbelová, Tereza Korbelová, Anežka Ježková, Kateřina
  98. Tousty (CMG a SOŠPg Brno, Brno)
    Členové: Markéta Klangová, Eva Marková, Marika Pelánková, Magdaléna Veselá
  99. Únia vzdelaných (Gymnázium, Alejová 1, Košice, Košice)
    Členové: Martin Fedoročko, Hoang Long Jakub Nguyen Huu, Alex Raček, Richard Krajničák
  100. Palasinky (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Ondřej Hitka, Eliška Berková, Rui Rui Wang, Ivona Filasová
  101. Lopaty nám nevezmou (ZŠ Smetanova, Skuteč, Skuteč)
    Členové: Aneta Pešková, Tereza Henychová, Veronika Jelínková, Matyáš Tvrzník
  102. Vezmeme jim lopaty (ZŠ Smetanova, Skuteč, Skuteč)
    Členové: Viktorie Henychová, David Krčil, Monika Sodomková, Aleš Adamec
  103. pomerance (ZŠ Smetanova, Skuteč, Skuteč)
    Členové: Kristýna Kunhartová, Claudia Malinská, Matěj Vtípil, Natálie Fuchsová
  104. DKTK (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha)
    Členové: Lukáš Hanzlíček, Michael Kejkula, Zuzana Kučerová, Veronika Hušáková
  105. 6 milimetrů (PORG, Praha)
    Členové: Kristýna Procházková, Terezie Duchková, Viktorie Kubíková, Adéla Horová
  106. VysoceEfektivníŠkolníTým (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Vojtěch Krčál, Eduard Janků, Šimon Boček, Tomáš Kvapil
  107. ALE (ZŠ Hulín, Nábřeží 938, 76824 Hulín, Hulín)
    Členové: Lukáš Křenovský, Aneta Pospíšilíková, Eliška Kolomárová
  108. Topinky s marmeládou (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Sofie Derflová, Anna Kobzova, Viktorie Brožová, Adéla Bauerová
  109. Mathři (ZŠ Chrudim, Dr. J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Jakub Odstrčil, Jan Jukl, Johana Doudová, Tomáš Doucha
  110. Nerdíci (ZŠ Chrudim, Dr. Malíka, Chrudim)
    Členové: Tereza Trojanová, Barbora Chroustovská, David Kosť, Jonáš Junek
  111. Brambory z Lípy (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Milan Nefedov, Jíří Petr, Adam Kirschner, Iveel Ganbat
  112. Celebration (Biskupské gymnázium Hradec Králové, Hradec Králové)
    Členové: Jan Chrtek, Jan Jenčovský
  113. lostondos (Porg - Libeň, Lindnerova 3, Praha)
    Členové: Klára Peroutková, Julie Trčková, Anežka Procházková, Jakub Pešl
  114. 4 lopaty (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Marek Nechvátal, Jonáš Dinga, Max Körber, Antonín Šolc
  115. Kama Kuam 4 (FZŠ Hálkova Olomouc, Olomouc)
    Členové: Matouš Ambros, Rebeka Anna Kalinová, David Kubeš, Veronika Mádrová
  116. Teletakr9 (ZŠ a MŠ J.A.Komenského Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí)
    Členové: Leontýna Buchtelová, Tamara Černá, Tereza Mrštná, Kryštof Robenek
  117. Sýr (ZŠ a MŠ J.A.Komenského Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí)
    Členové: Jiří Glac, František Cabalka, Daniel Jánský, Adéla Kubištová
  118. Zásaditá kyselina (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Eliška Daňhová, Ema Šinfeldová, Linda Josková, Elena Vurmová
  119. 4LÍVANCE (Gymnázium Jateční, Ústí nad labem)
    Členové: Kaplanová Štěpánka, Kubíčková Johana, Povolný Vojtěch, Balejová Anna
  120. Limbo (Gymnázium a SOŠPg, Nová Paka)
    Členové: Martin Kalenský, Jan Kapucián, Antonín Šolc, Vít Daníček
  121. Einsteini z Broumovska a Policka (Gymnázium Broumov, Broumov)
    Členové: Eda Szymanská, Jan Bouček, Jan Gruner, Edmund Hartwich
  122. Sekundáni (Gymnázium Šumperk, Šumperk)
    Členové: Veronika Vaculíková, Zuzana Schupplerová, Jan Kulhánek
  123. Cibulové kroužky s majolkou (Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha)
    Členové: Nela Černošková, Eliška Blažková, Karolína Viková, Lada Stěpánková
  124. GOJA (Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, Moravské Budějovice)
    Členové: Ondřej Šplíchal, Gábina Marečková, Amálie Růžičková, Jakub Křivánek
  125. Lopaty (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Zuzana Hlaváčková, Justýna Šmatová, Anežka Kafková
  126. brejláci (Gymnázium Broumov, Broumov)
    Členové: Kateřina Klímová, Nora Harbichová, Jan Hamáček, Petr Jirman
  127. Pyškoti (ZŠ, Dolní Čermna)
    Členové: Filip Šebrle, Pavel Okrouhlický, Jan Kot, Kuba Tlapák
  128. Marťani (ZŠ Otická 18, Opava)
    Členové: Anna Marie Kuhnová, Barbora Hadámková, Jan Dubový, Michal Groda
  129. My (Gymnázium Teplice, Teplice)
    Členové: Vojtěch Kolenatý, Arina Gerasymenko, Linda Slívová, Emma Sokolová
  130. Kluci z Křídlovické (Gymnázium Tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Sami Yasin, Daniel Čech, Václav Španihel
  131. HOAO! (třída kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Honza Kapoun, Anton Bartovič, Ondřej Weiter, Ondřej Vodák
  132. 2. patro (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Michal Šlais, Adéla Šlaisová
  133. There Is nothing we can solve... (Gymnázium Brno třída kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Petr Vokřínek, Michal tollar, Vašek Kreidl, Arne Štoudek
  134. Jupíci (LABYRINTH – gymnázium a základní škola, s.r.o., Brno)
    Členové: Soňa Bartošíková, Cilka Pupišíková, Václav Suchý, Anežka Pohořelická
  135. 4 avokáda (Nový PORG, Praha)
    Členové: Lea Karakolevová, Kateřina Tesař, Alice Šindlarová, Veronika Lindová
  136. Bleskoví lenochodi (Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Zuzana Sajdlová, Kristina Perglerová, Dinh Kim Chi, Tatiana Vošvrdová
  137. Dej si pepsi (ZŠ Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Ondřej Marek, Jiří Stříbrný, Daniel Krsek
  138. Pravítka (1. ZŠ Říčany Masarykovo náměstí 71, Říčany)
    Členové: Anna Neduchalová, Laura Nováková, Šimon Daněk, Klára Gazdová
  139. Kružidla (1.ZŠ Říčany Masarykovo naměstí 71, Říčany u prahy)
    Členové: Václav Novák, Antonín Čadil, Patrik Řehák, Matouš Najmon
  140. Knihtiskátka (Gymnázium Brno třída Kpt Jaroše, Brno)
    Členové: Anna Hliněná, Veronika Halvová, Gabriela Filipská
  141. Cukrová třtina (Gymnázium Budějovická, Praha)
    Členové: Filip Valo, Junning Wang, Michal Ocásek
  142. Wafle (ZŠ Masarova, Brno)
    Členové: Adéla Bradáčová, Vanda Opluštilová, Eliška Říčková
  143. ANKA (ZŠ Amálská, Kladno)
    Členové: Karolina Česká, Nela Hynková, Anna Marie Beroušková, Adéla Rousová
  144. Anglická slanina s cheddarem (CG Plzeň, Plzeň)
    Členové: Ema Hrbková, Klára Bradová, Jan Bláha, Vít Frontz
  145. Magdonovci a Halfarové (Gymnázium Budějovická, Praha 4)
    Členové: Anna Hrdinová, Nguyen Hai Dang, Veronika Bielčíková, Vojtěch Čepička
  146. Kulatí salámci (Kneslova 28, Brno)
    Členové: Ema Procházková, Emma Černá
  147. Debílci z Brna (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Mia Miklodová, Kristýna Čejková, Melanie Slavíková, Martin Kolman
  148. matematikáči (ZŠKneslova, Brno)
    Členové: Dominik Nováček, kostja hurin
  149. Kečupáčci gymlitačky pražské tatarabuelas (Gymnázium Litoměřická, Praha)
    Členové: Nela Bukovská, Anna Bernatová, Nella Peabody, Eliška Beránková
  150. Tortilly (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Myroslava Glushko, Stella Stecklová, Emma Mens, Klaudie Neugebauerová
  151. Lidi z LSG (Letohradské soukromé gymnázium o.p.s., Letohrad)
    Členové: Veronika Malínková, Petr Stejskal, Jakub Skalický, Anežka Skalická
  152. SJETÍ HRABOŠI (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Baruch Houska, Michal Kalina, Daniela Naxerová, Luisa Strnadová
  153. Cigánsky diably Senec (ZŠ J.G.Tajovského Senec, Senec)
    Členové: Thomas James Bailey, Jaroslav Jančula, Tomáš Badín, Oliver Kiss
  154. Bílí šmoulové (MGSZŠVOŠZ Vsetín, Vsetín)
    Členové: Marek Petřek, Patrik Mikulík, Jakub Heryán
  155. blonďatí krtínci (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora)
    Členové: Anna Růžičková, Anna Pajerová, Eliška Olivová, Gabriela Vargová
  156. ChrisianoRonaldo<3 (ZŠ Červené Pečky, Červené Pečky)
    Členové: Vojta Pokorný, Jakub Zinzer, Adéla Bednářová, Nikol Kalabisová
  157. Křenové Tuštičky (Gymnázium Brno, Křenová, Brno)
    Členové: Agáta Krčková, Sofie Talandová, Josef Eliáš Formánek, Eliška Cholastová
  158. Martinovi Marťánci (ZŠ M.Choceňského, Choceň, Choceň)
    Členové: Denis Nedvěd, Martin Petruželka, Lukáš Putnar
  159. Anime lovers (ZŠ Nové Veselí, Nové Veselí)
    Členové: Monika Šlancarová, Zuzana Šlancarová, Marie Hemzová, Jolana Hemzová
  160. Nefkuzné lafyčki (Gymnázium Brno Řečkovice, Brno)
    Členové: Valerie Jakubcová, Tobiáš Chocholatý, Anna Mejzlíková, Kristýna Vlčková
  161. Bělásci (Zš Nové Veselí, Nové Veselí)
    Členové: Linda Krupičková, Kristýna Vaculíková, Elen Hladíková, Anna Kotačková
  162. Mufloni (ZŠ, Újezd u Brna)
    Členové: Kristýna Hladíková, Adéla Šťulíková, Ella Pehalová, Lucie Vaverková
  163. Tomie (ZŠ a MŠ J.A.Komenského Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí)
    Členové: Alena Hyksová, Melany Nesochukwu Igbokwe, Vanessa Václavíková, Bao Tran Nguyen
  164. matematičky (ZŠ Červený vrch, Praha 6)
    Členové: Laura Čapková, Olivia Burešová
  165. K&M (Gymnázium Voděradská, Praha 10)
    Členové: Kateřina Hujová, Magdalena Nováková
  166. Bez Froga (Gymnázium a střední odborná škola, Moravské Budějovice)
    Členové: Matěj Křivánek, Lukáš Janíček, Dominic Michael Wurm, Daniel Horník
  167. GeNiUSeS z NeRuDy (Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1)
    Členové: Vít Krejčí, Patrik Řehořík, Jan Veselý, David Martirosyan
  168. Lišáci (Gymnázium Litoměřická, Praha 9 - Prosek)
    Členové: Jakub Hes, Matěj Kubín, Ondřej Hujer, Martin Suchomel
  169. Einsteini z Malíka (ZŠ Chrudim Dr. J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Lukáš Kopecký, Nela Suchomelová, Filip Tarkay, Tobiáš Kopčáni
  170. Almaklalusa (Základní škola, náměstí 28. října, Tišnov)
    Členové: Klára Kněžínková, Sára Dvořáková, Alena Bartoňková, Lucie Chaloupková
  171. Blázni do matiky (Gymnázium Rájec Jestřebí, Rájec Jestřebí)
    Členové: Justýna Surinčaková, Julie Blahová, Lenka Štrajtová, Marie Bartošová
  172. Blažkovi Bobíšci (ZŠ M.Choceňského, Choceň, Choceň)
    Členové: Alžběta Holingerová, Adéla Kopecká, Ondřej Skalický, Matěj Šalý
  173. Bystré sovy (Masarykovo gymnázium, Vsetín)
    Členové: Adéla Sawicki, Kryštof Sívek, Metod Fiľo, Adéla Pilko
  174. Růžoví Autisti (Základní škola Vsetín, Rokytnice 436, příspěvková organizace, Vsetín)
    Členové: Martin Stuchlík, Václav Mikač, Lukáš Vyškovský
  175. Fyzici (Základní škola Chomutov, Písečná 5144, Chomutov)
    Členové: Tomáš Vondruška, Vojtěch Schmidt, David Volf, Valerie Feiglová
  176. Koblížci_007 (6 ZŠ Slezská, Třinec)
    Členové: Tereza Micklerová, Tereza Chmielová, Ondřej Turoň, Vojtěch Sikora
  177. TTM (6 ZŠ Slezská, Třinec)
    Členové: Matyáš Macura, Tomáš Kupka, Antonín Šiška
  178. Kriminalita Mládežeé (Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Dominik Štěpán, Jonáš Lhota, Daniel Klučka
  179. Okousaní citróni (Mensa Gymnázium, Praha)
    Členové: Eduard Mikulec, Kryštof Jandáček, Jakub Šmejkal, Lukáš Briet
  180. Smurfíci (ZŠ Opava, Otická 18, Opava)
    Členové: Albert Hadámek, Kryštof Krekáň, Filip Grambal, Chinonso Jakub Ugochukwu
  181. Béďové (Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 13)
    Členové: Kateřina Kučerová, Agáta Matějů, Nella Zamouřilová, Johana Kudláčová
  182. nezbedné kozičky (Gymnázium B. S. Timravy, Lučenec)
    Členové: Nela Kuricová, Alexandra Koristeková, Emília Schedlingová, Mária Póchová
  183. Chytrolíni a vyjíčko (ZŠ TGM Havlíčkova 452, Rajhrad)
    Členové: Martin Huňka, Klára Fuchsová, Mikuláš Křivánek, Jiří Sedláček
  184. Schrödingerovi kocouři (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Veronika Ritterová, Hynek Korous, Jan Boř, Miroslav Končal
  185. Okatí lemuři (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Václav Dryje, Jan Kopal, Viktor Návrat, Filip Levý
  186. Pekaři (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Kryštof Sobotka, Adam Bartoš, Filip Volf, Marek Pešek
  187. Piškůtci (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Michaela Pojslová, Jiřina Krásová, Nela Pešková
  188. Klobásy pod kořenem (ZŠ Velké Opatovice, Velké Opatovice)
    Členové: Kryštof Klíč, Jiří Špaček, Nikolas Bourdais, Robin Řehoř
  189. Roboti (ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 16, Praha 10)
    Členové: Maxmilian Saidl, Chenan Zhou, Klaudie Ulrychová, Anežka Slezáková
  190. ? nevim? (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Vítek Lamač, Šimon Kunca, Michal Hřebík, Lubomír Jan Bárta
  191. Ti kteří ani nedokážou vymyslet jméno (Open Gate, Babice)
    Členové: Rozálie Dlouhá, Viktorie Mikulášová, Klára Doležalová, Jakub Sikora
  192. Imagine Prohrávat (ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756, Kladno)
    Členové: Šimon Odlas, Ondřej Marek, Štěpán Souček, Vojtěch Lintymer
  193. E(q/kv)us somaliensis (ZŠ Liberecká 26, Jablonec nad Nisou)
    Členové: Bára Grolmusová, Natálie Anna Fuková, Antonín Brodský, Alžběta Foglová
  194. Fe-železo (Gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Michal Holub, Matias Hardekopf, Jaroslav Motlík
  195. SIROTCI boys (ZŠ Sirotkova 36, Brno, Brno)
    Členové: Richard Saturka, Dominik Tlustoš, Oliver Čák, Jakub Meluzín
  196. Investice do Ptakoještěrů se vyplácí ? (Mensa gymnázium, Praha 6)
    Členové: Kristýna Janečková, Anna Červenková, Michal Štefaňák, Thien Thanh Luong
  197. Chňapíci1 (Gymnázium O. Havlové, Marie Majerové 1691, Ostrava - Poruba)
    Členové: Eliška Šebestová, Sára Konštacká, Kateřina Endlová, Hana Kaletová
  198. Error 404 (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Lukáš Kocman, Vojtěch Dvořák, Ondřej Urban, Václav Viktor Rejnart
  199. Pavel Pro Max (ZŠ Sirotkova 36, Brno)
    Členové: Šimon Lidman, Jan Ždímal, David Vydržal, Matyáš Bárta
  200. Největší nejlepší nejhezčí nejchytřejší KOČANDY (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Adéla Dostálová, Františka Cindrová, Viola Filipová, Anežka Müllerová
  201. Scarabeus (ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 16, Praha 10)
    Členové: Ali Karavarakis, Niki Karavarakis, Ida Corbet, Danny Gabriel
  202. Krakatit (ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 16, Praha 10)
    Členové: Alžběta Smrčková, Tomáš Kulík, Luka Leipniker, Adam Polanecký
  203. Medvídek Pú (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Karolína Čvančarová, Eliška Šimůnková, Nina Buzková, Julie Škorpilová
  204. Alfasamkyně3 (Gymnázium Zlín Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Aneta Milko, Anna Jurajdová, Barbora Brázdilová
  205. Rechtsschutzversicherungsgesellschaften (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Sofie Foretová, Filip Sokol, Sofie Kyloušková, Martin Novotný
  206. Holčiny (ZŠ Vincence Junka, Dolní Čermná)
    Členové: Kristýna Stříbrná, Nela Jirásková, Karolína Stříbrná, Aneta Pacholíková
  207. Chuck Norris (Základní škola a mateřská škola Ptení, Ptení)
    Členové: Jakub Šperka, Jáchym Pospíšil, Radek Růžička, Jasmína Lužná
  208. Sigma Sokol (ZŠ P. Bezruče, Třinec)
    Členové: Tobiáš Chlup, Štěpán Lysek, Lukáš Nový, Lukáš Carba
  209. Neumíme matiku110 (Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk, Vimperk)
    Členové: Tomáš Roučka, Anna Černá, Anna Smolíková, Nataly Chvalová
  210. Rubikovky (Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava Poruba)
    Členové: Jitka Gabrhelíková, Pavel Repaň, Tobias Špringer, Isabel Václavíková
  211. q²p (Gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Kristýna Blahová, Adéla Slanařová, Kateřina Košťálová
  212. Romančiny želvušky (Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Ondřej Pech, Pöselová Daniela, Hofman Eliáš, Bárta Filip
  213. Luckeri (Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace, Česká Lípa)
    Členové: Veselý Jakub, Frantsev Iegor, Minařík Lukáš, Lesage David
  214. Máme rádi matematiku (Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Jan Prusenovský, Lukáš Polcer, Pavel Javora
  215. Nachcípandy (Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace, Česká Lípa)
    Členové: Jan Kmínek, David Herbst, Damián Kehler
  216. gg zdena (Gymnázium Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Václav Eliáš, František Koča, Tomáš Vokřínek, Jakub Mahovský
  217. Maffie (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Gabriel Zápeca, David Bartoníček, Stanislav Šimeček, Šimon Huspek
  218. Kytka bez květináče (MŠ a ZŠ Masarykova, Zemědělská 29, Brno)
    Členové: Hana Kačurová, Dominik Cetl, Natálie Kreuzigerová, Daniel Kabeláč
  219. Pterodaktyl(grrr) (Základní škola a mateřská škola Ptení, Ptení)
    Členové: Nikola Francová, Dominika Šišmová, Veronika Lízalová, Anna Pírková
  220. Dobří Bobři (ZŠ Litomyšl Zámecká, Litomyšl)
    Členové: Krištof Buben, Matej Chadima, Tomáš Krejčí, Mia Řezníčková
  221. Wienerové Schnitzerové (Třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Nela Navrkalova, Alžběta Milotová, Anežka Kadlecová
  222. Doslova nevým (Mensa gymnazium, Praha)
    Členové: David Briet, Alexander Nalimov, Lukáš Caithanl, Matěj Peš
  223. Irregular džungaráci (Základní škola, Most, Okružní 1235, Most)
    Členové: Matěj Bada, Richard Schwarzinger, Vojtěch Jánoš
  224. Konečně Sekunda (VaSG Bruntál, Bruntál)
    Členové: Petr Zavadil, Maxim Pleský, Štěpán Hrnčíř, Filip Dluhoš
  225. esa z pralesa (ZŠ 28 října, Tišnov)
    Členové: Jiří Polák, Václav Křupala, Jakub Šibor, Oliver Janouch
  226. Bagr s Peškem v šachovém krmelci (Biskupské gymnázium, Hradec Králové)
    Členové: Vojtěch Michalec, Lukáš Zelba, Martina Chvojková, Anna Bílková
  227. TOME ZASTAV (Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína, Hradec Králové)
    Členové: Vojtěch Tlusťák, Hana Flašarová, Antonín Kočí, Jan Hruška
  228. Pole (Gymnázium Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: David Hajzler, Filip Wertheimer, Adam Bachtík
  229. Anonymové (Gymnázium Dr. J. Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Matěj Bořkovec, Adam Kenneth Crookston, Yevhenii Sliusar, Marta Garmatii
  230. Stamblovatí kluci (Gymnázium Jana Keplera, Praha 6)
    Členové: Lukáš Kruták, Vojtěch Kotrbáček, Karel Keil, Jáchym Zachariáš Zach
  231. Hlavičky (Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Anna Mikulková, Kateřina Vošická, Natálie Maiová, Martin Andrášek
  232. Člobrďata (Základní Škola Vojtěcha Jasného Kelč, Příspěvková Organizace, Kelč)
    Členové: Lukáš Fabík, Vojtěch Stříteský, Šimon Perutka, Adam Syryčanský
  233. 6KAlkulačka1238 (Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Tereza Řádová, Emma Maříková, Jakub Taraba, Marie Zelenková
  234. Špunti (Základní škola Vojtěcha Jasného Kelč, příspěvková organizace, Kelč)
    Členové: Aneta Jiříčková, Agáta Strnadlová, Alice Tichánková, Jiří Kundrátek
  235. Mícháte krupicovou kaši? (Zš a Mš Libouchec, Libouchec)
    Členové: Michaela Borutová, Johana Altnerová, Michaela Špatenková, Bára Paichlová
  236. Š.M.A.R. (Nový Porg, Praha)
    Členové: Šimon Novák, Adam Zavadil, Robert Ševela, Matyáš Koudelka
  237. Nepotřebujeme vyhrát (Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Elen Kaňová, Ladislava Jurásková
  238. Ponožky (Hálkova, Olomouc)
    Členové: Anna Martinaková, Nela Sekaninová, Kateřina Matušková, Veronika Kelnarová
  239. Iguana (ZŠ Opava, Otická 18 - příspěvková organizace, Opava)
    Členové: Patrik Cabadaj, Radim Antala, Jakub Jedlička, Jakub Frank
  240. Tygřice (ZŠ Opava, Otická 18 - příspěvková organizace, Opava)
    Členové: Bára Hejátková, Adéla Staňková, Adriana Křížová, Olivia Pytelová
  241. Chábři z Kelča (ZŠ Vojtěcha Jasného Kelč, Kelč)
    Členové: Vojtěch Blažek, Ondřej Neužil, Jakub Chramosta, Antonín Kundrátek
  242. Kokosáci z vesnice (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Filip Jančík, Šimon Bezděk, Jakub Čelechovký, Jan Jehlář
  243. Slovanky (Slovanské gymnázium Olomouc, Olomouc)
    Členové: Amálie Křížová, Magdaléna Prvá, Terezie Lýsková, Tereza Běhalová
  244. gymbos (Gymnázium Boskovice, Boskovice)
    Členové: Jan bradáč, Miriam Pospíšilová, Martin Sedláček, Richard Menšík
  245. (J)Elita z devítky (Základní škola Frýdecká, Havířov)
    Členové: Kryštof Hanousek, Tomáš Hejkal, Stanislav Grygar, Dominik Juniec
  246. Samotářka (Gymnázium Nad Alejí, Praha)
    Členové: Martina Všetičková
  247. Hadice (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Anička Kubínová, Bára Hušková, Pavlína Krausová, Mercedes Malá
  248. Vášky (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Verča Bobková, Štěpánka Krausová, Adriana Židková, KristýnaŠtěpánková
  249. ZuVoAn (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Vojta Halama, Anička Štrynclová, Zuzka Nagyová
  250. Ti jenž se dali velmi na čas (Církevní Gymnázium a Sportovní Gymnázium, Plzeň)
    Členové: Karpíšek Jáchym, Hošťálek Maxmilián, Černý Matyáš, Hosnedl Filip
  251. Wafle v důchodu (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Jolča Bartlová, Kristýna Chmelíková, Miki Hladík
  252. LSG želvy (Letohradské soukromé gymnázium, Letohrad)
    Členové: Marie Červinková, Klára Stejskalová, Magdalena Novotná, Bára Dolečková
  253. Béčáci (Gymnázium Brno, Třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Vít Vraštil, Matěj Sladký
  254. "velcí inteligenti" (Masarykova ZŠ a MŠ, Železnice)
    Členové: Káťa, Michal, Týna, Alex
  255. 3Nanuky (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Natka Čípková, Natka Mifková, Kája Lindnerová
  256. Vymačkaný pomeranče (ZŠ Bratří Čapků 279, Příbram, Příbram)
    Členové: David Suchopár, Barbora Štěrbáková, Natálie Brožíková
  257. www.nerdi.cz (FZŠ Hálkova, Olomouc)
    Členové: Nikol Camfrlová, Ela Tůmová, David Rajhel, Filip Arbeit
  258. Legendy (Všeobecné a sportovní gymnázium Vimperk, Vimperk)
    Členové: Barbora Musálková, Michaela Tomanová, Rozárie Szabová, Adam Boroš
  259. Hype Svačinka (ZŠ Zlín, Kvítková 4338, Zlín)
    Členové: Matěj Sýkora, Viktor Šafář, Oliver Mucha, Filip Sušila
  260. kytka (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Olivia Vamberská, Šimon Kazmíř, Václav Bureš, Ondřej Čejka
  261. Ižy Kámoši (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Ema Boudná, Magdaléna Bryjová, Marcela Bryjová, Helena Voňavková
  262. jiné kruhy (ZŠ Gajdošova 3, Brno)
    Členové: Zuzana Běhalová, Ema Burgerová, Markéta Granátová, Daniela Havířová
  263. Traktoristi a géniové (ZŠ Montessori, Kladno)
    Členové: Vít Lukavský, Lucie Gutmanová, Kryštof Hanák, Petr Špiler
  264. Tým7 (ZŠ Zlín, Kvítková 4338, Zlín)
    Členové: Tomáš Neuwirth, Kryštof Zádrapa
  265. Brložské povstání (ZŠ Kunice, Kunice)
    Členové: Matěj Jůza, Václav Barták, Tobiáš Cejpek, František Kubice
  266. DKSK (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: David Ritter, Kateřina Tálská, Soňa Mácová, Kristýna Hrbková
  267. Šlégroidi (ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto, Vysoké Mýto)
    Členové: Matyáš Šlégr, Michal Kyndl, Matěj Špatenka, Sebastián Lang
  268. Hottie maminky (ZŠ Dukelska Strakonice, Strakonice)
    Členové: Richard Kozák, Jiří Čáslavský, Anna Řeřichová, Alžběta Holá
  269. Einsteinky 2.0 (Zš Na Šutce, Praha)
    Členové: Eliška Juříková, Emma Bořkovcová, Františka Pomrová
  270. Bramboráčci (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Daniel Burger, Josef Veselý, Viliam Štoudek, Olaf Plíšek
  271. Bába pod kořenem (ZŠ J.A.Komenského, Nové strašecí)
    Členové: Karolína Baslíková, Johana Šandová, Sofie Maříková, Anna Fröhlichová
  272. Krevetky (ŽŠ Jablonné nad Orlicí, Jablonné nad Orlicí)
    Členové: Ilja Jevsjukov, Tomáš Moravčík, Matěj Trejtnar, Týna Moravčíková
  273. Bedýnka (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Antonín Mikulka, Radim Sedláček, Ondra Froněk, Adam Šaroch
  274. Bolest Opavy (ZŠ Otická, Opava)
    Členové: Eliška Švarcová, Anna Maretková, Viktorie Trubková, Laura Růžičková
  275. Elita Brlohu (ZŠ Hudcova 35, Brno)
    Členové: Lukáš Skoták, Dominik Fasora, Lucie Forstová, Ester Kolbábková
  276. Kaktusáci (Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava)
    Členové: Markéta Životská, Natálie Holuschová, Eva Needle, Marek Životský
  277. Na poslední chvíli (Gymnázium Brno, Křenová, Brno)
    Členové: Nikki Makki, Adéla Švecová, Barbora Lužná, Lucie Nováková
  278. Bleskové žabičky (Podkrušnohorské gymnázium, Most, Most)
    Členové: Emma Černá, Anna Korcová, Nela Šidlichovská
  279. Růžová Kuřata (ZŠ Sirotkova, Brno)
    Členové: Jáchym Garčic, Tomáš Fitz, Teodor Košťál
  280. Vajamora (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Václav Motl, Jakub Rázek, Adam Bielonovič
  281. Kaprálovci (ZŠ Šlapanice, Šlapanice)
    Členové: Šimon Petráš, Tomáš Tihelka, Kryštof Nesvadba, Adam Bednář
  282. Průvodci Stopařem (Nový PORG, Praha 4)
    Členové: Jan Řepka, Šimon Hanák, Adam Sedláček
  283. GG (Základní škola Černošice, Černošice)
    Členové: Nikol Votočková, Kryštof Tošer, Kryštof Kára, Šimon Havelka
  284. Pražští vesničani (Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha)
    Členové: Jaromír Fuks, Matěj Sochor, Hana Fuksová, Tomáš Novotný
  285. LAMA (GYMNÁZIUM BRNO‑BYSTRC, Brno)
    Členové: Martina Moravcová, Adéla Hutařová, Lucie Drápelová, Aneta Pluhařová
  286. pookies (Nový PORG, Praha 4)
    Členové: Filip Vopravil, Martin Dolejší, Eva Kačenová, Anna Rühle
  287. Jednorožcové (ZŠ Mníšek pod Brdy, Mníšek pod Brdy)
    Členové: Matěj Etrych, Jindřich Tomeček, Tobiáš Etrych
  288. Sporťáci (ZŠ Opava, Otická, Opava)
    Členové: Natálie Bortlíková, Ondřej Kožiál, Tomáš Havel, Magda Ondrášková
  289. Ti v první lavici (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Rafael Novák, Viktor Matysík
  290. MAKO (Gymnázium Jana Palacha, Mělník)
    Členové: Oldřich Kopecký, Alžběta Hradecká, Matěj Dočekal, Kryštof Pavelka
  291. Harém Krishna (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Břetislav Vrba, Matviy Drul, Radovan Galuška, Samuel Šváb
  292. Qíkavé opatství (Gymnázium Opatov, Praha 4)
    Členové: Rebeka Poddaná, Maxmilián Mrázek, Daniel Mojžíš, Jan Kužniar
  293. Mysli jako medvěd (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Jakub Janda, Jáchym Adamec, Vojtěch Novotný
  294. Jedna a jedna je tři (Gymnázium Jana Keplera, Praha 6)
    Členové: Magdaléna Beranová, Róza Dvořáková, Mariana Kasíková, Alžběta Charousová
  295. π (Biskupské gymnázium Brno, Brno)
    Členové: Michal Klapetek, Mikuláš Vašek, Václav Caha, Ondřej Komorník
  296. Párkokočky (Gymnázium Žitavská, Česká Lípa)
    Členové: Ondřej Kmínek, Artur Kuc, Yanik Kehler, Alena Hlaváčková
  297. Orlice (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Alena Jurková, Johana Čechová, Linda Jurošová, Barbora Šišková
  298. Tukani jsou fajn (ZŠ a MŠ Brno Křídlovická, Brno)
    Členové: Tomáš Kopták, Daniel Kopták
  299. Medvídci PÚ (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Václav Lácha, Jan Rybáček
  300. Nevyhrajeme (ZŠ Dolní Brěžany, Dolní Brěžany)
    Členové: Vojtech Vrňata, Jan Louša, Adam Černý, Jakub Bušek
  301. MILF (Masarykovo gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: František Němec, Vojtěch Krůs, Dominik Knížek, Anna Uhlířová
  302. Prague4Life (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Eliška Blašková, Sofie Belko
  303. Partyzani (ZŠ Partyzánská, Česká Lípa)
    Členové: Lukáš Chomanič, Klára Jansová, Vojtěch Motyčka, Natálie Husáková
  304. přátelkyně (Masarykovo gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: Tereza Stehlíková, Valerie Hadrbolcová, Lucie Plíhalová, Pavlína Víšková
  305. Bramboráci (Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, Brno)
    Členové: František Henc, Vojtěch Koukal, Michael Vojíř, Daniel Vyzibla
  306. SHLuk (Gzmnázium Jana Keplera, Praha 6)
    Členové: Henim Filipová, Lucie Ptáčková, Sofia Vondruška
  307. SLMT (Nový PORG Praha 4, Praha)
    Členové: Maria Rozok, Linda Švarcová, Simona Skopalová, Kristyna Ouřadová
  308. Posedlí Filosofové (Nový PORG, Praha)
    Členové: Katarína Uhríková, Alexey Slabucho, Tereza Adamcová, Amelia Runushkina
  309. Kapybary na grillu (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Filip Krogman, David Kohl, Petr Vojtěch, Viktorie Blahová
  310. Patrik Na Stropě 2 (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Denisa Tesařová, Jitka Kotková, David Pohlreich, Petr Sobol
  311. Osmani (ZŠ a MŠ Ptení, Ptení)
    Členové: Dominik Dvořák, Patrik Doseděl, Vojtěch Truhlář, Jakub Zapletal
  312. Osmanky (ZŠ a MŠ Ptení, Ptení)
    Členové: Amálie Bábková, Adéla Sedláčková, Michaela Hrubanová, Karolína Hanáková
  313. Vlašimáci (ZŠ Vorlina Vlašim, Vlašim)
    Členové: Pavel Svoboda, Tomáš Halama, Marek Korenda
  314. Káďův fanclub (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Markéta Lisá, Jiřina Kotková, Martina Vojteková, Lada Karásková
  315. Broďáci (ZŠ Žitomířská, Český Brod)
    Členové: Oliver Jan Pohl, Ondřej Czadek, Denys Reshchuk, Petr Talacko
  316. Limonáda (CMGaSOŠPg Brno, Brno)
    Členové: Klára Doležalová, Timotej Klang, Klára Pompová, Rozálie Slavíková
  317. IDK (Gymnázium Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Eliška Gerhardová, Zuzana Binková, Romana Klimešová
  318. KOUBA TEAM (ZŠ Sv. Čecha, Choceň, Choceň)
    Členové: Václav Kubíček
  319. Gekoni 1 (Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha Michle, Praha 4)
    Členové: Ina Lanzendörferová, Natálie Šteflová, Nela Kračmarová, Lada Chumová
  320. European Journal of Taxonomy (Gymnázium Filipa Grznára Plzeň, Plzeň)
    Členové: Filip Grznár, Johan oběd, Skibidi toilet, Jiří Paleta
  321. Honebala (Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, Bučovice)
    Členové: Svetlana Bakošová, Nikol Horáková, Lilian Langrová, Zuzana Nebojsová

...a kdo bude další? Registruj se zde! 

© 2021, B R L O H