BRLOHBrněnská Logická Hra

zaobleni

Registrované týmy

Celkový počet týmů je zatím 690.

  1. Bolí mě hlava (Gymnázium Dačice, Dačice)
    Členové: Viktor Martinů, Lukáš Rella, Dominik Novák
  2. Lentilky (Gymnázium Voděrdská, Praha)
    Členové: Eliška Bergmanová, Tereza Ridvanová, Nela Šloufová, Alžběta Tymlová
  3. BobrArmy18 (Třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Jaromír Halamíček, Pavel Hyánek, Ondřej Prokeš, Adam Kubíček
  4. Super Girls (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Věra Marie Krejčí, Svatava Šimečková, Petra Poláková, Petra Belušová
  5. Kulíšci (Jaroška, Brno)
    Členové: Robert Sadílek, Milan Hradil, Jan Věchet
  6. Tatranky (PORG Ostrava, Ostrava)
    Členové: Andrea Kempná, Lea Loucka
  7. Instinct4cz (Gymnázium Dačice, Dačice)
    Členové: Petr Mašata, Matyáš Kadrnožka, Jakub Bartušek, Kryštof Lojka
  8. Knedlazaně (Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice, České Budějovice)
    Členové: Ema Porkristlová, Kristýna Divišová, René Čakan, Karel Šustr
  9. WELL (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Vendula Řihošková, Lenka Poljaková, Eliška Andrýsková, Linda Tomišová
  10. Ťuťky ňuťky (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Klára Kočová, Kristýna Finstrlová, Anna Janíková, Zuzana Pejchlová
  11. vesmírné veRLyby (Gymnázium Jírovcova 8, České budějovice)
    Členové: Dorota Pirošuková, Radim Guichen, Petr Starý, Karolina Kučerová
  12. Rangers (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Klárka Havlíčková, Anna Gerlichová, Adéla Knápková, Petra Zelinková
  13. KNEDLA GANG (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Radan Čech, Jonáš Ptáček, Ondřej Lukáš, Martin Smítka
  14. Mimoni (ZŠ Loštice, Loštice)
    Členové: Štěpán Šípek, Bruno Bojkovský, Jan Konečný, Vojtěch Pur
  15. Tennantovy kotlety (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Jáchym Kouba, Šimon Tesař, Daniel Hostášek, Vít Zbořil
  16. Mimo provoz (Gymnázium Hejčín, Olomouc)
    Členové: Kristýna Dejlová, Jana Kvapilová, Agáta Coufalová, Kristýna Nevrlá
  17. ZLOMENÉ ZLOMKY (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Alžběta Kaplanová, Ema Stanková, Veronika Fuchsigova, Vanda Zimová
  18. La plej bona (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Rostislav Pejša, Ondřej Komín, Magdalena Kubecová, Adéla Malá
  19. four fazoles (PORG-Libeň, Praha)
    Členové: Viktorie Poláková, Berta Bašta, Ivan Tran, Julie Kozmíková
  20. TonyTheBest (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Petr Jeřábek, Filip Pelíšek, Antonín Dittrich, Tomáš Kalous
  21. Vnučky Alberta Einsteina (Církevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Barbora Černá, Šárka Beránková, Monika Soudková, Klára Dvořáková
  22. Retardíci (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Anna Kellová, Kristýna Pecáková, Anna Marie Kozáková
  23. Červánky (Gimnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Michaela Jirčíková, Sofie Shihatová, Atina Shihatová, Monika Nováková
  24. Maršmelouni (Gymnázium České Budějovice Jírovcova 8, České Budějovice)
    Členové: Evelyna Anežka Semrádová, Beáta Havelková, Helena Fojtíková, Marie Slapničková
  25. Máťa jede do Brna (Gymnázium Voděradská, Praha 10)
    Členové: Matouš Jindřich, Michaela Radoměřská, Martin Reichl, Tomáš Pobořil
  26. Svarta je ti něco? (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Jakub Houžvička, Adam Beránek, Tomáš Kolman, Adam Hucl
  27. Pluto (PORG - Libeň o.p.s., Praha)
    Členové: Andrea Kubcová, Anežka Peimer, Rebeka Mayerová, Justína Dingová
  28. Michalka 11 (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Ela Kocfeldová, Elena Laitochová, Tereza Válková, Klára Chmelařová
  29. Lampičky (Gymnázium Šumperk, Šumperk)
    Členové: Alena Kubíčková, Lukáš Uher, Markéta Nedomová, Pavla Šimová
  30. Rakeťáci!! (ZŠ a MŠ A. Štěpánka, Dolany, Dolany)
    Členové: Jan Dlabaja, Jakub Marchovský, Jakub Křižan, Štěpán Masařík
  31. TTTB (Gymnazium Jana Nerudy, Praha 1)
    Členové: Klára Chobotová, Filip Hanzlík, Václav Tichý, Matěj Zámečník
  32. 5. géniů (Základní škola Dr. Jana Malíka 958, Chrudim)
    Členové: Václav Ardelt, Tomáš Dobruský, Adam Juliš, Ondřej Vašek
  33. Jméno jsme nevymysleli (Zš. dr. J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Nick Svoboda, Jan Rulík, Filip Vašek
  34. taube (Zš dr Jana Malíka, Chrudim)
    Členové: Emma Szumowská, Anna Hejlová, Bára Vrabcová, Nikola Schlingerová
  35. error 404 (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Sofie Vévodova, Markéta Zemanová, Rebeka Zabranská, Anna Fialová
  36. Kyrgyzstán (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Štěpánka Kratochvílová, Karolína Fojtíková, Kateřina Hrubá, Milena Sergejeva
  37. KLMN a.s. (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Klára Hubenková, Martina Hejcmanová, Lucie Arnold, Nikola Zemanová
  38. Báječná 3 (Zš Dr. Jana Malíka 958, Chrudim)
    Členové: Michael Moučka, Elen Kavalírová, Barbora Formánková
  39. Já Ty a On (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Mojmír Houdek, Petr Klieštík, Vojtěch Koča
  40. Mimoňi TELK (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna 664 53)
    Členové: Eva Zahradníková, Kateřina Rybová, Tomáš Vyoral, Lukáš Ritter
  41. Krtčí hlídka (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, př. o., Brno)
    Členové: Anh Linh Tran, Šimon Lopour, Adam Flek
  42. Třeboňský mrňata (Gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Ema Trsová, Lenka Prokešová, Štěpánka Kněžínková, Daniela Beníšková
  43. Vsco girls (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Adéla Šafránková, Kateřina Horáková, Michaela Bruchová, Milana Vanovich
  44. ZASe-TUPCI (ZŠ Sirotkova, Brno)
    Členové: Matěj Tajovský, Oliver Okleštěk, Jan Vojta, Tomáš Halámek
  45. Himl hergot donrvetr krucajs element! (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Marek Chvojka, Ondřej Hák, Tobiáš Svačina, Karel Kalina
  46. Aladeen (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Anežka Harvanová, Karla Vagnerová, Viktorie Špringarová
  47. Palačinki (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Adam Beyer, Vít Juřík, Dominik Lukáš Vaněk, Marek Jakeš
  48. Jezevci (Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem)
    Členové: Pavla Kastnerova, Kateřina Kopecká, Kateřina Chocholoušová, Amálie Landovská
  49. Chlumecké trio (Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem)
    Členové: Anna Lopraisová, Anežka Strnadová, Adéla Slejšková
  50. Lahvisti (Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem)
    Členové: Daniela Strnadová, Nella Čvančarová, Kamila Slezáková, Magdalena Hybnerova
  51. Kokosnuss (Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem)
    Členové: Nela Zimová, Alena Vlasáková, Barbora Volejníková, Kateřina Vondráčková
  52. Wolfiho Krů (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Daniel Wolf, Markéta Lindáková, Anička Zeibrdlichová, Ondřej Zapletal
  53. One erection (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Hana Poloha, Anežka Majerová, Edita Fricová, Anna Georgina Glatterová
  54. Gorky (Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem)
    Členové: Lukáš Trojan, Timothy D. Granát, Tobiáš Zvonek, Jan Petr
  55. FlusOdLamyXD (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Jiřina Kolací, Karel Voborník, Zdeněk Čítek, Matěj Kadlec
  56. Holky (1. základní škola Říčany, Říčany)
    Členové: Anika Hrnčířová, Adéla Hobzíková, Adriana Voborníková, Sylvie Fürstová
  57. A SAkrA! (1. základní škola Říčany, Říčany)
    Členové: Anika Hrnčířová, Adéla Hobzíková, Adriana Voborníková, Sylvie Fürstová
  58. deváťáci OMYLEM (ZŠ Vincence Junka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Martina Macháčková, Karolína Maixnerová, Eliška Stříbrná, Michaela Malcová
  59. abcde (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Viktorie Baštecká, Lenka Juranová, Anastasia Bredikhina, Aino Heřmanová
  60. třídní odpad (ZŠ Vincence Junka Dolní Čermná, Dolní Čermná)
    Členové: Kristýna Marešová, Lucie Smetanová, Lucie Hlavsová, Marie Pecháčková
  61. PRVOCI V LEDNIČCE (Gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Viola Humlová, Viktorie Spirovová, Lenka Hurníková, Alžběta Venclová
  62. Umčača (Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem)
    Členové: Nela Zarcká, Kateřina Smržová, Natálie Tesařová, Kristina Štréblová
  63. Koumáci (ZŠ Všehrdova 1, Lovosice)
    Členové: Honza Dryje, Filip Černý, Martin Ondruš, Ondra Focke
  64. Holky s.r.o. (ZŠ Všehrdova1, Lovosice)
    Členové: Amálie Murňáková, Denisa Malá, Barbora Kubínová, Amálie Chmelíková
  65. Moonlight earrapes (DG a SOŠE, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Ondřej Čížek, Vojtěch Louša, Matěj Karnet, František Juda
  66. JO Hoši (Mensa gymnázium, Praha)
    Členové: Petr Hataš, Jan Hataš, Matouš Vondráček, Tomáš Harry Payne
  67. Hraboši (Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Vyškov)
    Členové: Gabriel Provazník, Jakub Števko, Mikuláš Jiří Poul, David Pospíšil
  68. *Weeeee* (Gymnázium Benešov, Benešov u Prahy)
    Členové: Kolbabová Klaudie, Kmotrasová Sarah
  69. Brunetky (Gymnázium Jírovcova, České Budějovice)
    Členové: Markéta Kunclová, Ester Vaňo, Natálie Candrová, Markéta Holbová
  70. GPJP GIRLS (Gymnázium Profesora Jana Patočky, Praha)
    Členové: Němcová Petra, Trojáčková Kateřina, Tomanová Mariana
  71. Ošklivá Káčátka (Gymnázium Brno, Třída Kapitána Jaroše 14, příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Otakar Vítek, Tomáš Urbánek, Martin Pytela, Duc Minh Tran
  72. Forever Best (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Karolina Filasová, Maya Losová, Kristýna Košťálová, Veronika Kovářová
  73. Somári6 (ZŠ Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou)
    Členové: Oliver Maczkó, Roman Rozsnyo, Patrik Benkó, Štefánia Kurdiová
  74. TBHGNA (Gymnázium Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Alžběta Štětková, Veronika Petříčková, Nela Štampachová, Christine Cianci
  75. JASné hvězdy (Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, Břeclav)
    Členové: Apolena Žďárská, Jana Čapková, Silvie Spěváková
  76. Kameňáci (Gymnasium Kladno, Kladno)
    Členové: Ondřej Maxa, Ondřej Nevoral, Ondřej Štorkán, Tung Anh Nguyen
  77. Plenitelé (ZŠ Donovalská, Praha)
    Členové: Magdalena Soudková, Adam Veselý, Patrik Marinov, Michal Rozehnal
  78. NeŠebci (Gymnazium Jateční, Ústí nad Labem)
    Členové: Matěka Adam, Šimon Rokůsek, Martin Černý, Šimon Vlach
  79. Kytičky a květináček (zš T.G.Masaryka, Suchdol nad Lužnicí)
    Členové: Adéla Šejvlová, Barbora Toulová, Jakub Křivánek, Eliška Šťastná
  80. TýmG3 (ZŠ Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou)
    Členové: Štefan Gašparík, Richard Galla, Richard Geró, Marco Garai
  81. Vačice8 (ZŠ Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou)
    Členové: Laura Kontová, Sandra Farkašová, Lea Dragúňová, Romana Taričová
  82. Le žemle (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Karolína Javorská, Lucie Ohřálová, Eliška Májková, Anna Kodymová
  83. borkšír (Masaryovo náměstí 71, Říčany)
    Členové: Markéta Štochlová, Anastázie Jansová
  84. Neúspěšní (ZŠ Sadská, Sadská)
    Členové: Pavel Skála, Václav Chalupa, Sebastian Balaš, Matyáš Jošt
  85. Tým, jehož jméno nesmíme vyslovit (Gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Ema Znamenáčková, Lenka Hronová, Klára Košťálová, Sandra Strejčková
  86. Hajzlové pavúky (BellAmos, Martin)
    Členové: Peter Grendár, Lukáš Veselovský, Michaela Lukáčová, Štěpán Herbrych
  87. GMA (Gymnázium Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Anna-Kristina Migel, Ela Musílková, Lucie Suchánková, Jolana Smejkalová
  88. Aligátoři (ZŠ M. Choceňského, Choceň)
    Členové: Radovan Rozlílek, Marie Šedová, Maxim Závodní, Michal Šenk
  89. OVOBOMBAR (Gymnázium Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Jakub Kühnel, Adam Sobotka, Štěpán Brandejs, T. Blažíček
  90. lil_strawberry (ZŠ s MŠ Pečovská Nová Ves, Pečovská Nová Ves)
    Členové: Tamara Girašková, Kristína Prevužňáková, Martin Peregrin, Branislav Mihok
  91. Ticháčci (Gymnázium Šumperk, Šumperk)
    Členové: Ema Berková, Dorota Haušková, Kristýna Žebroková
  92. Žárovičky (Gymnázium Šumperk, Šumperk)
    Členové: Pavla Pavlíková, Nicol Vaculíková, Markéta Řeháková, Lucie Drlíková
  93. Vackovci (Gymnázium Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Pavla Suková, Kristýna Švastová, Ráchel Švastová, Sofia Kostjukova
  94. Banana bros & Verča (ZŠ Vsetín Luh, 1544, Vsetín 75501)
    Členové: Ondřej Babica, Vojtěch Šula, Veronika Valchářová, Daniel Jakeš
  95. Štvorlístok (Gymnázium P.J. Šafárika - P.J. Šafárik Gimnázium, Rožňava)
    Členové: Katarína Adamková, Sofia Mišendová, Adam Kramár, Tomáš Micheľ
  96. Bubliny (28. Základní škola, Rodinná 39, Plzeň)
    Členové: Lucie Stojic, Nela Bártová, Marie Novotná, Anna Lanzendorfová
  97. SDH (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Lucie Rožnovjáková, Martina Kašíkova, Barbora Paťavová
  98. Kdo maže, ten jede (Gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Jakub Škaloud, David Pham, David Košata, Adam Kratochvíl
  99. Šmoulové (Gjdošova 3, Brno)
    Členové: Kristýna Horáková, Kateřina Juračková, Žofie Marie Holubová, Nikolas David
  100. Zelený brambory (Gymnázium Strakonice, Strakonice)
    Členové: Alice Hanáková, Jakub Novotný, Filip Holeček, Daniela Petrášková
  101. Montes (ZŠ Gajdošova, Brno)
    Členové: Katka Marková, Veronika Dvořáková, Štěpán Zink
  102. Bilivcaci (Základní, Velké Bílovice)
    Členové: Markéta Janstová, Simona Snovická, Nicol Martincová, Zuzana Leblochová
  103. mgv tým (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ zdravotnická Vsetín, Vsetín)
    Členové: Štěpán Řezníček, Vladimír Kincl, Jan Erban, Matyáš Karel Sypták
  104. Schrödingerovy kočky (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Vojtěch Kodad, Miroslav Nováček, Viktor Doležálek, David Nývlt
  105. Prima Logic (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Martin Šafrata, Kateřina Kubů, Karolina Němcová, Ema Vondráčková
  106. EET konvalinky (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Ema Blahová, Linda Drlíková, Ema Škornicková
  107. seksy hranolky (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Michaela Janušová, Martina Krbůšková, Jakub Šenkypl, Dominik Buček
  108. Nejvíc dream team ever (Dvořákovo Gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Martin Valenta, Kamila Kovandová, Eliška Karvánková, Matouš Topor
  109. Sponzored by kebab Alex (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Sichrovský Tomáš, Vojtěch Kašpar, Štěpán Kašpar, Martin Kec
  110. Charlie (ZŠ s MŠ Ondreja Štefku, Varín)
    Členové: Jakub Šťastný, Ondrej Blaško, Nikolaj Pažický, Marián Sedúch
  111. Brloháři (ZŠ Prosetín, Prosetín)
    Členové: Benjamín Král, Radim Kopiště, Patrik Tomášek
  112. Čapkonky (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Marie Page, Kateřina Brožová, Dominika Blažková, Magdalena Opočenská
  113. Mloci Dášenky (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Vincent Procházka, Vojtěch Pejša, Oliver Šolc, Filip Čepelák
  114. Čapačky (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Anita Jašari, Natálie Vanišová, Ester Cajthamlová, Eliška Skorunková
  115. Sparta (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Alex Dráb, Kevin Peter
  116. PRPL tučňáci (Gymnázium F.M.Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Kristýna Stavrinou, Zuzana Pekárková, Terezie Fišerová, Anna Schwengerová
  117. Mafiánky (Gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Anna Navrátilová, Viola Tlačilová, Marie Danělišynová
  118. LEGENDÁRNÍ Úsvit (gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Lukáš Záviš, Štěpánka Krynická, Václav Kučera, František Kindl
  119. Sovy z Athén (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Anna Rýznarová, Markéta Křivová, Natálie Sawicki, Veronika Žárská
  120. Komárovelbloudi (Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Libor Hlavatý, Vojta Holeček, David Bednář, Ondřej Školník
  121. Medvídci s.r.o. (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: David Barabáš, Jan Dozbaba, David Kolář, Tomáš Turland
  122. 42 (Gymnázium Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí)
    Členové: Josef Blažek, Ondřej Floriš, Radim Tosecký, Václav Novotný
  123. kuřata na pekáči (1.ZŠ Říčany, Říčany)
    Členové: Ondřej kock, Anna Domkařová, Josef Jiří Šavrda, Hana Drálová
  124. Fantastická 4 (ZŠ T.G. Masaryka, Opava)
    Členové: Hana Kremserová, Filip Tůma, Lukáš Tůma, Patrik Štencel
  125. Hoesenky (Zš a Mš Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Ellen Imrecze, Terezie Michalová, Natálie Michalová, Marie Hebertová
  126. Smarties (Základní škola Vsetín, Rokytnice 436, Vsetín)
    Členové: Anna Smílková, Alžběta Pavlovičová, Lukáš Pastirčák, Natálie Žáková
  127. Biobambusy (Gymnázium Jírovcova, České Budějovice)
    Členové: Barbora Duníková, Zuzana Bachová, Vojtěch Dřevikovský, Davis Smola
  128. LOGIK (Gymnázium Hejčín, Olomouc)
    Členové: Anežka Procházková, Josef Procházka, Jiří Niemiec
  129. MaMaKuŠt (Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, Brno)
    Členové: Štěpán Povolný, Martin Bulant, Matěj Boček, Jakub Hlavenka
  130. fatal error krú (Zš Šromotovo, Hranice)
    Členové: Jan Kostka, Teodor Juráň, Pavel Pinček
  131. Kachní stehýnka (Masarykovo gymnázium, Příbor)
    Členové: Adam Drgáč, Antonín Grohmann, Francoioz, Hugo Hodaň
  132. Velkomoravský Hřebík (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Matyáš Hřebík, Jiří Moravík, Vojtěch Bogar, Lucie Nyklová
  133. ZS Demänovska (ZS Demänovska, Liptovsky Mikulas)
    Členové: Jakub Hromadka, Ján Berník, dušan kuchta, dušan gonda
  134. Bramborky (10. Zš Plzeň, Plzeň)
    Členové: Barbora Rabochová, Hana Kanalošová, Magdalena Fremrová
  135. Bangbros (Gymnázium, Třeboň)
    Členové: Josef Bürger Kapitán, Martin Záruba, Ondřej Šikr, Jakub Bohoněk
  136. Alfa - Omega (10. Zš Plzeň, Plzeň)
    Členové: Denis Kolář, Jan Majer, Jiří Panzer, Veronika Eismanová
  137. ...Tři tečky (Gymnázium Hejčín, Olomouc)
    Členové: Linda štotová, Edita Sikorová, Judita Coufalová, Anna Klimčáková
  138. Pastelkářky (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Klára Zádrapová, Tereza Halašová, Natálie Korabíková
  139. Erorvangers (Jungmannova ZŠ, Beroun)
    Členové: Jakub Holeček
  140. Řešitelé s.r.o. (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Elena Sophie Jandová, Kateřina Hejcmanová, Adéla Nerudová, Vladimír Brož
  141. Mopsíkové (Jungmannova ZŠ, Beroun)
    Členové: Sára Francová
  142. KJJJ (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Klára Lysáčková, Julie Hrnčiříková, Jitka Nováková, Jan Ovesný
  143. Japešihové (Jungmannova ZŠ, Beroun)
    Členové: Jan Randák
  144. Lamy z Jungmanky (Jungmannova ZŠ, Beroun)
    Členové: Bára Hasmanová
  145. Kouzelná Školka (Jungmannova ZŠ, Beroun)
    Členové: Patrik Jílek
  146. Šprti z gymplu (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Magdalena Číhalová, Vojtěch Herinek, Anna Navrátilová
  147. Pouštní kačeři (Gymnázium Šumperk, Šumperk)
    Členové: Martina Vepřeková, Sofie Prchalová, Ella Macgáčková, Sabina Žandová
  148. Pandy z bandy Blansko (ZSTGM Blansko, Blansko)
    Členové: Matěj Souček, Ondřej Kupsa, Truong Ho Van
  149. Mozkotoči (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Kamila Krátká, Lucie Slámová, Nicol Arenbergerová, Magdalena Formánková
  150. ČtyřKarlos (Gymnázium F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.)
    Členové: Karla Macounová, Karolína Havlínová, Karolína Solárová, Karin Pichertová
  151. MILUJEME BEDŘICHA (Gymnázium Kladno, Kkadno)
    Členové: Lukáš Nguyen, Jáchym Votoček, Kateřina Plasová, Kamila Laura Malíková
  152. kRYCHLOMOZCI (Gymnásium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14, Brno)
    Členové: Hana Chvátilová, Markéta Cíchová, Petra Kadlecová, Eva Jelínková
  153. Medvědi z brlohu (Gymnázium Židlochovice, Židlochovice)
    Členové: Matěj Zahradník, Daniel Tretera, Šimon Pauk, Jirka Žák
  154. Hořlavý písek (ZŠ Červený vrch, Praha 6)
    Členové: Filip Klievský, David Dvořák, Matouš Janda, Vojtěch Nejedlý
  155. Kecalisti (Gymnázium Hejčín, Olomouc)
    Členové: Věra Dvořáková, Oliver Vacek, Alexander Jukl, Rafael Görcs
  156. do you are have stupid? (Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav)
    Členové: Miroslav Kadavý, Ondřej Málek, Pavel Kleandr, David Pečenka
  157. FCB (Gymnázium Brno, třída kapitána Jaroše příspěvková organizace, Brno)
    Členové: Jiří Weiter, Matěj Bauer, Jan Tollar, Alfred Svrčina
  158. janevim (Domácí vzdělávní, Montessori Institut, základní škola, s. r. o., Krymská 2, 625 00 Brno-Starý Lískovec, Brno)
    Členové: Pavel Chvátil, plyšáčci :)
  159. Chiller than you (Gymnázium Nad Alejí, Praha)
    Členové: Rudolf Krzystek, Matyáš Vančura, Martin Hliňák, Samuel Bloomfield
  160. Led Physics (Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Zlín)
    Členové: Lukáš Hrdý, Štěpán Jaroš, Marek Navrátil, Karel Chudárek
  161. MATLETI (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Sára Maříková, Eliška Baslíková, Adéla Kratochvílová, Beata Tlustá
  162. Černí kocouři (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Adam Bujdák, Adam Kleindienst, Jaromír Štáfek, Jakub Vaic
  163. Gekoni (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha)
    Členové: František Kubát, Jonáš Perkner, Sebastian Skopový, Vojtěch Otáhalík
  164. Bubulenďáci (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Natálie Náglová, Ema Parkmanová, Denisa Lukešová, Viktorie Seilerová
  165. Rebelové (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha)
    Členové: Magdaléna Schwabiková, Veronika Janatová, Kateřina Macháčková, Tereza Kmochová
  166. MILUJEME KAMEŠE (Gymnázium Kladno, Kladno)
    Členové: Martin Nešuta, Jakub Smetana, Petr Škoda, Jakub Mošovský
  167. Drýmtým (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha)
    Členové: Antonín Moškoř, Matouš Kraus, Štěpán Pittner, Tomáš František Topka
  168. Statečné husy (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha)
    Členové: Sebastian Husák, Tomáš Dejl, Michael Kello, Marianna Pémová
  169. IQ.007 (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Šárka Bačkovská, Eliška Hégrová, Helena Mikešová, Natálie Gengelová
  170. Luďovi neľudia (Gymnázium Žitavská, Česká Lípa)
    Členové: Adámek Špindler, Alenka Cenknerová, Dášeňka Suchá, Lenička Máchova
  171. X-Men (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Pavel Vyhnánek, Junhao Zhang, The Viet Anh Nguyen, Tobiáš Juczak
  172. Donuti (Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1)
    Členové: Jolana Farová, Annabelle Grace Magazu, Adam Angelis, Tadeáš Krogman
  173. NoNames (Gymnázium Jana Nerudy, Praha)
    Členové: Poláková Kateřina, Baštářová Alžběta, Hanzlová Emma, Buchar Jan Christian
  174. Boeing je lepší(4. Říše Mirkova) (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Mirek Slezák, Dominik Ritz, Adam Zezulka, Filip Rada
  175. Brejlouni a David (Gymnázium Voděradská, Praha 10)
    Členové: David Hynek, Matouš Koudelka, Michal Soukup, Dao Xuan Viet
  176. ... (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Veronika Huclová, Lisa Hlostová, Eliška Jindráková
  177. The best of humans (Jiráskovo gymnázium Náchod, Náchod)
    Členové: Balcar Martin, Spilka Matouš, Bureš Petr, Fröde David
  178. BRALOH 3 (Wichterlovo Gymnázium, Ostrava)
    Členové: Jan Martin Macháček, Jakub Mršťák, Radovan Szymik, Matěj Bartek
  179. Loading team (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Iveta Veličková, Jaromír Staš, Ondřej Nikodým, Bohuslav Videman
  180. Lordové (ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Michal Krupka, Richard Zajíček, Adam Krouza, Jiří Mikeš
  181. Róóósinovaci (Gymnázium a SOŠZE, Vyškov, příspěvková organizace, Vyškov)
    Členové: Daniel Jan Chromý, Albert Hochman, Jáchym Dytrt, Zdeněk Řehoř
  182. Měli jsme kočku (Gymnázium Opatov, Praha 4)
    Členové: Ivana Kleinerová, Hana Malečková, Adéla Winklerová, Markéta Kaňková
  183. Prvý pot čiarov (Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin)
    Členové: Benjamín Novanský, Daniel Šupolík, Lukáš Zumrík, Lukáš Wiesenganger
  184. ODVÁŽNE UHORKY (Gymnázium Jozefa Lettricha Martin, Martin)
    Členové: Nikola Halajová, Martina Pšenková, Karin Bobčeková, Ema Miškolciová
  185. Vetřelci z Area 51 (Gymnázium Třeboň, Třeboň)
    Členové: Ondřej Michal, Jan Psík, Jan Pikhart, Tomáš Michal
  186. Dengemengentingi (ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Jan Velička, Jiří Koudelka, Jiří Kroulík, Vojtěch Dolejší
  187. Drsná Deka (Gymnázium, Česká Lípa)
    Členové: Magdalena Brychová, Ema Vlčková, Veronika Pavlů, Markéta Šindelářová
  188. Okenní trám 202 (Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno, Brno)
    Členové: František Dohnal, Martin Bryja, Martin Vořechovský, Michael Ulčák
  189. kopáči.cz (CG plzeň, Plzeň)
    Členové: Jan Hora, Benjamin Hejda, Prokop Kocourek
  190. Levý úhly (Mensa gymnázium, Praha)
    Členové: Adam Dedek, Max Jarský, Jakub Černohorský, Matyáš Rexa
  191. LOUPÁCI (ZŠ Dr. J. Malíka, Chrudim)
    Členové: Anežka Maierová, Aneta Kratochvílová, Štěpán Ješátko, Petr Švadlenka
  192. BULDOZÉŘI (ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6 - Vokovice)
    Členové: Adam Doležal, Matěj Urban, Matěj Kratochvíl, Oleg Fedonin
  193. Levoteam (gymnázium Brno tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Vojtěch Blatný, Leontýna Křivánková, Radim Sedlo
  194. HYPEBEASTS (Gymnázium Ivana Kraska, Rimavská Sobota)
    Členové: Marek Korytiak, Michal Katreniak, Andrej Hrivnák, Roman Vaľo
  195. RIDERkovia (Gymnázium Ivana Kraska, Rimavská Sobota)
    Členové: Vratko Mančuška, Anna Kurillová, Martin Bitala, Boris Daňuš
  196. HarriBo (GYOA, Pelhřimov)
    Členové: Eva Haikerová, Magdaléna Kožichová, Kristýna Brožová, Gabriela Zemanová
  197. Duté lamy (ZŠ s MŠ Krajné, Krajné)
    Členové: Juraj Oružinský, Samuel Halaš, Svetlana Oružinská
  198. Medvědi ze Vsetína (ZŠ Vsetín,Luh 1544, Vsetín)
    Členové: David Provázek, Petr Křenek, Miroslav Slovák, Daniel Růžička
  199. Skořice (Gymnázium Brno-Bystrc, Brno)
    Členové: Alena Smejkalová, Michaela Skovajsová, Petra Elederová, Bára Sofie Rozehnalová
  200. Starclan (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Šárka Melounová, Denisa Šlégrová, Lenka Doleželová, Lucie Koníčková
  201. Houbičky (ZŠ T. G. Masaryka, Opava)
    Členové: Alžběta Solnická, Monika Pustková, Adam Hendrych, Luděk Sobotka
  202. Brm brm autíci (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Ashok Kulkarni, Tobiáš Neugebauer, Martin Job, Matouš Novák
  203. Hokura (GPOA, Znojmo)
    Členové: Marie Pokorná, Barbora Čaňková, Daniela Kosková, Kateřina Korgelová
  204. Velrybky007 (GPOA, Znojmo)
    Členové: Karolina Ondráčková, Beata Skoumalová, Petra Navrátilová, Adriana Kudrnová
  205. Socks in Sandals (ZŠ Brumov-Bylnice, Brumov-Bylnice)
    Členové: Jindřich Fojtík, Radek Polách, Tomáš Kozáček, Lukáš Ďulík
  206. MLEM (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Ella Netřebová, Lucie Jaitnerová, Magdalena Turnbull, Mia Černá
  207. msmhvšdk (ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Vítek Štýbr, Martin Hrabánek, Matyáš Suchánek, Denisa Kučerová
  208. Grizzlíci (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Pavla Joštová, Zita Plachá, Petr Heřmánek, Eliška Náprstková
  209. Matematická čtveřice (ZŠ Brno, Hamry 12, Brno)
    Členové: Adéla Žemličková, Evelína Matějů, Daniela Pernicová, Jáchym Poláček
  210. Matika (ZŠ Brno, Hamry 12, Brno)
    Členové: Nina Brzobohatá, Kristýna Stodolová, Vanda Vogelová, Karolína Fialová
  211. žížaly (ZŠ Opava, Otická 18, Opava)
    Členové: Zuzana Kleinová, Lucie Hronková, Ráchel Aronová, Hana Polášková
  212. Kukuřice (ZŠ Opava, Otická 18, Opava)
    Členové: Petr Hanuš, Julie Zaliborová, Daniel Hendrych, Nela Markusová
  213. BKO770 (ZŠ Opava, Otická 18, Opava)
    Členové: Ondřej Štábl, Robert Kašný, Jakub Havel, Jiří Rojek
  214. Lerchovačky (ZŠ Sušice, Lerchova, Sušice)
    Členové: Maruška Hrubcová, Adéla Hromádková, Amálie Lískovcová, Emily Pokorná
  215. Osmačky (ZŠ Sušice, Lerchova, Sušice)
    Členové: Ela Kašáková, Zuzana Havránková, Kateřina Smetanová, Natálie Dostálová
  216. rohlíčci (ZŠ a MŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Michal Netík, Aneta Doležalová, Eliška Zadáková, Marek Jahoda
  217. R.U.R. (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Ondřej Flieger, Tomáš Hynek Jan Balling, Julie Fabelová, Julie Jouklová
  218. Krakatit (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Hana Vuong, Hana Stejskalová, Radek Šťastný, Massimiliano Sebastián Vianello
  219. Zářivé hlubiny (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Černá Nella, Tereza Kurková, Natálie Husková, Vojtěch Marek
  220. Hordubal (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Lukáš Maršík,, Denys Grushynskyy, filip Kuchař, David Nwamutalu
  221. Kapusta v kelímku (ZŠ a MŠ Libouchec, Libouchec)
    Členové: Ema Jandová, Josef Čížek, Martin Bohm, Natálie Jedličková
  222. KlasPšeničný (ZŠ Haličská cesta 1493/7, Lučenec)
    Členové: Stanislava Urbanová, Laura Gaberová, Kristína Petra Kamenská, Bianka Ivaničová
  223. M.I.L.O.Š. (ZŠ Nepomucká, Praha 5)
    Členové: Filip Zvánovec, Vojtěch Sochorovský, Kateřina Jirásková, Julie Šťastná
  224. Mohamedovi sluhovia (ZŠ Halicská cesta 1493/7, Lučenec)
    Členové: Barbora Ševčíková, Petronela Ukropová, Lucia Fízeľová, Liliana Vass
  225. Jsme tu náhodou (Gymnázium Luďka Pika, Plzeň)
    Členové: Kristýna Sloupová, Kristýna Burkovská, Lenka Čechurová, Kristina Bednářová
  226. GURROA (28. ZŠ, Plzeň)
    Členové: Aleš Franče, Vojtěch Sochor, Michael Patzenhauer, Matěj Kulhavý
  227. Banánci (28. ZŠ, Plzeň)
    Členové: Viktorie Jánská, Nicol Hendrychová, Adéla Pejcharová, Lukáš Buberle
  228. Lerchováci (ZŠ Sušice, Lerchova, Sušice)
    Členové: Karolína Hromádková, Tomáš Bílek, Ondřej Kubal, Daniel Fořt
  229. Ozón a Tom (Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Vyškov)
    Členové: Ondřej Formánek, Ondřej Mikulášek, Ondřej Šebeček, Tomáš Tenk
  230. PrimaN,J,L (, Znojmo)
    Členové: Nikola Vlčková, Jolana Dučková, Lenka Počarovská
  231. Klenovskí majstri (ZŠ s MŠ V. Mináča, Klenovec)
    Členové: Ema Hroncová, Šimon Hronec, Tomáš Fábry, Alžbeta Váradiová
  232. Ti co nechtějí být poznáni (Hejčín, Olomouc)
    Členové: Jan Kolář, Benjamin Evžen Bureš, Michael Ambros, Matthew Stephan Hockaday
  233. Kryplomozci (Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno, Brno)
    Členové: Jan Otáhal, Maxmilián Šimek, Theodor Šifalda, Tomáš Sláma
  234. Borci-Chu (Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Vojtěch Pelcl, Adam Krobot, Šimon Procházka, Sebastian Prachař
  235. Žárovky (ZŠ Pohůrecká, Ceske Budejovice)
    Členové: Alena Pražáková, Marie Príglová, Monika Petříková, Jaromír Štrob
  236. mínusjedničky (Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc)
    Členové: Anna Tomečková, Anna Václavíková, Pavlína Axmanová, Hana Sitova
  237. Southside serpents (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Adéla Čerkasova, Natálie Hrubá, Martina Peclová, Tereza Cigánková
  238. Greenhorni z Gyrecu (Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno)
    Členové: Dominik Dubčák, Jiří Račanský, Daniel Řepka, Ondřej Kovář
  239. GJS (Guláš Je Skvělý) (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
    Členové: Vojtěch Zámorský, Štěpán Pospíšil, Jakub Pavlík, Lukáš Bednařík
  240. Delfínci (Gymnázium Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Lucie Kriklová, Barbora Skyvová, Nela Mikešová, Markéta Valentová
  241. Cesta na sever (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Jan Synek, Kuba Votava, Matěj Klír, Ondřej Sýkora
  242. zahradníkův rok (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Méline Šmelhausová, Anežka Poliaková, Lilian Raj, Tereza Kopecká
  243. Bílá nemoc (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Tereza Nováková, Veronika Slabá, Michaela Formanková, Rozálie Ruisová
  244. Známí neznámí (Gymnázium Lovosice, Lovosice)
    Členové: Mikoláš Mička, Václav Pechar, Jáchym Pleskot, Matěj Štembera
  245. Makropulos (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Lukáš Mára, Anna Dusha, Martin Šubrt, Viktor Novosad
  246. Štvorlístky (Gymnázium Ivana Kraska, Rimavská Sobota)
    Členové: Zuzana Bálintová, Alexandra Csanková, bERNARDETT fERENCZOVÁ, Petra Medveďová
  247. Žrouti (ZŠ a ZUŠ Petřvald, Školní 246, Petřvald u Karviné)
    Členové: Adéla Zientková, Klára Robenková, Natálie Visnarová, Ema Mikolášová
  248. krokodýlové (ZŠ Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Terezka Schořálková, Anička Koudelková, Dominik Lucký, Vít Ševčík
  249. Strašecká 4ka (ZŠ Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Karolína Hajná, Marie Křížová, Anežka Stará, Tereza Müllerová
  250. Rivalky (ZŠ Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: VeronikaAdltová, Tereza Dolejší, Tereza Peková, Kateřina Suchopárková
  251. 3 Prima holky (Gymnázium, Znojmo)
    Členové: Eliška Stehlíková, Tereza Šrůtková, Lucie Pokorná
  252. Dream team (ZŠ Laštůvkova 77, Brno)
    Členové: Jakub Baxant, Michaela Poledníková, Kateřina Trubáková, Magdaléna Jůzová
  253. IQninjové (gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Petr Vágner, Barbora Přílepková, Dorota Veverková, Linda Angela Manuel
  254. Pam Pam Pam Pamparampampam (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Františka Tymlová, Ester Kubová, Eliška Dobešová, Hedvika Střílková
  255. Géniové s.r.o. (28. ZŠ Plzeň a Církevní gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: Nella Bínová, Josefína Zvěřinová, Nela Heřmanová, Gabriela Břečková
  256. Glub (Gymnázium Luďka Pika, Plzeň)
    Členové: Martina Vítovcová, Milena Králíčková, Markéta Hacková, Karolína Holá
  257. Čierny panter (Gymnázium B.S.Timravy, Lučenec)
    Členové: Martin Dzúr, Matúš Kružliak, Nicolette Danielle Malčeková, Nina Póchová
  258. Pythagorky (Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha)
    Členové: Lenka Mazáčová, Hana Šilerová, Eliška Gemperlová, Sofie Zavaliani
  259. magneti (ZŠ Metelkovo, Teplice)
    Členové: Liliana Kindlová, Marie Krutská, Kateřina Máchová, Jonáš Neil Head
  260. Vimamafi (Nad Alejí, Praha 6)
    Členové: Vincent Vorlíček, Matěj Pěnička, Matěj Hanika, Filip Černý
  261. Lopaty z Rokytnice (Základní škola Vsetín, Rokytnice 436, Vsetín)
    Členové: Matěj Stratil, Tereza Gachová, Barbora Kasalová, Vít Juřica
  262. AuTiSTa (gymnázium profesora Jana Patočky, Praha 1)
    Členové: Alžběta Gába, Ludmila Řeháková, Lucie Popová, Metoděj Bezděk
  263. GpoaBBVG (GPOA, Znojmo)
    Členové: Bára Kafková, Veronika Moliková, Gabriela Zemanová, Bára Severová
  264. 3,14 3,14 (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Jan Vabroušek, Josef Bednář, František Pečený, Václav Verner
  265. MaMiDaTe (Zš Smetanova, Skuteč)
    Členové: Tereza Veselá, Tomáš Vacek, Michaela Burešová, Matěj Bureš
  266. Pitíčka (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Alex Do, Bára Čejková, Sára Orálková, Petr Kolman
  267. Inteligentní Papuče (1 zš zámecká, Litomyšl)
    Členové: Ela Dlouhá, Anežka Břeňová, Lucie Vanišová, Michaela Stránská
  268. Nám je to jedno (Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Vyškov)
    Členové: Ivana Luong, Hana Števková, Lenka Hudcová, Natálie Pouzová
  269. ELFIAteam (ZŠ Ohrada, Vsetín, Vsetín)
    Členové: Viktor Gola, Martin Nerodil, Jakub Zádrapa, Gabriela Šutová
  270. röbloxhöez (GPJP, Praha)
    Členové: Kamila Patlejchová, Patimat Magomedova, Kristina Susha
  271. Žondárovci (Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha)
    Členové: Ondřej Dvořák, Marco Ghilardi, Štěpán Novák, Chien Thang Uong
  272. Žirafy (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Zuzana Juřičková, Romana Papšíková, Amálie Šipulová, Ondřej Zbranek
  273. Název týmu není veřejný (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Klára Holáňová, Monika Filipová
  274. Bagety (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Julie Hillermanová, Martin Beránek, Eva Bui, Lea Náplavová
  275. Big Brain (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Jan Foltýn, Kryštof Sýkora, Radim Ksenič, Jakub Vank
  276. Hluboko nad věcí (Gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Lenka Trojánková, Anna Žohová
  277. Agamy (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Michal Mikulášek, Martin Němec, Martin Mojžíšek, Vojta Bláha
  278. Kadaňáci (3.ZŠ, Kadaň)
    Členové: Michal Jančov, Jaroslav Sadílek, Vendula Otýsová, Monika Kopčanová
  279. Ťuldové (MŠ, ZŠ a G Mánesova, Sokolov)
    Členové: Viktor Ďurkovský, Anežka Krejčová, Linda Krásová, Alena Tvrzová
  280. Holky z 6.D (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Anna Kohutová, Karolína Szlaurová, Klára Kohutová, Tereza Topalidisová
  281. Prostě ti lepší (Wichterlovo gymnásium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Adam Walder, David Havrlant, Petr Libscher, Michael Kuhn
  282. Prďoši (MŠ, ZŠ a G Mánesova, Sokolov)
    Členové: Daniel Sazima, Marek Kowolowski, Evelína Bartakovicsová, Jaroslav Filinger
  283. Jo (ZŠ a MŠ České Velenice, České Velenice)
    Členové: Eva Bjelová, Tereza Hanková, Vojtěch Jabůrek, Ondřej Sípal
  284. Africké baletinky (Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice)
    Členové: Anna Dang, Magdalena Marzová, Vanessa Kocková, Klára Maříková
  285. Minecraft4life (Gymnázium Profesora Jana Patočky, Praha)
    Členové: Ester Holá, Viktorie Hlavničková
  286. Llamy (Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice)
    Členové: Vašková Eliška, Tereza Skaláková, Linda Tran
  287. CleverGuys (ZŠ T.G.M. Blansko, Blansko)
    Členové: Robin Hudec, Michal Dobrovský, Lukáš Jančiar, Adam Šebek
  288. Blanenšťáci (ZŠTGM, Blansko)
    Členové: Jakub Kabrhél, Adam Machorek, David Ševčík, Marek Popelka
  289. Aligátoři z Mácháče (Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa)
    Členové: Michaela Machová, Denisa Šujanová, Kristýna Pilnajová, Anita Janů
  290. bRDLOHOVý mÁSTŘi (Masarykovo gymnázium, Plzeň)
    Členové: Marek Krčál, Adam Bělík, Šimon Stehlík, David Němec
  291. Bifľoši (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Oliver Seman, Denis Kandráč, Veronika Jakabová, Ján Stupák
  292. Dvojčata (ZŠ Petřiny sever, Praha 6)
    Členové: Matěj Lážnovský, Jonáš Lážnovský
  293. Ajnštajni (ZŠ vinařská, Ústí nad Labem)
    Členové: Ivona Filasová, Adriana Cicaló, Barbora Bohuňková, Julie šedivá
  294. Prasátka (28. ZŠ, Plzeň)
    Členové: Eva Trmotová, Karolína Anna Skořepová
  295. friends (Gymnázium F.M.Pelcla, Rychnov nad Kněžnou)
    Členové: Charlotte Francis, Natálie Sršňová, Hana Švandrlíková, Linda Hammová
  296. Inteligentní žížaLky (ZŠ Újezd u Brna, Újezd u Brna)
    Členové: Zuzana Prusová, Veronika Doležalová, Monika Blažková, Aneta Velecká
  297. Písecká (j)elita (Gymnázium Písek, Písek)
    Členové: Adéla Kroupová, Jakub Sobotka, Kateřina Kučinová, Marie Záluská
  298. Molten Do Hlavy (ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Radim Soukup, Bárt Ilkiv, Šimon Jadlovský, Nguyen Khac Tung
  299. KRVORION (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Ondrej Králik, Richard Vodička, Veronika Vodičková, Katka Farbulová
  300. Tereza (Jiráskovo Gymnázium, Náchod)
    Členové: Tereza Brandejsová, Rozálie Jůzová, Marie Kozlová, Linch Chi Nguyen
  301. nwm (Gymnázium Jindřicha Šimona Baara, Domažlice)
    Členové: Natálie Hlavatá, Šárka Ježdíková, Helena Andrlíková
  302. DámeJídlo (GPJP, Praha 1)
    Členové: Oldřich Marek, Jan Špunda, Victor Darío Sánchez, Filip Štěpánek
  303. Felicia (Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, Znojmo)
    Členové: Jakub Hummel, Aleš Gabler, Ondrej Kaliský, Tomáš Schneider
  304. zedníci 2.0 (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Filip Krejza, Jan Doboš, Adam Winkelhofer, Jan Buksa
  305. holky 3.8 (Gymnázium Jindřicha Šimona Baara, Domažlice)
    Členové: Tereza Vokounová, Eliška Vokounová, Tereza Kouříková, Míša Nguyen
  306. Schrodingerovi kocouři (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Ondřej Faust, Zuzana Malíková, Lukáš Poskočil, Adéla Soukupová
  307. Ti nejchytřejší (ZŠ a MŠ Dambořice, Dambořice)
    Členové: Natálie Robková, Barbora Bělohoubková, Lucie Kosírová, Linda Vodičková
  308. Star Crew (ZŠ Smetanova, Skuteč, Skuteč)
    Členové: Žoudlík David, Adam Čejka, Vojta Skala, Jakub Březina
  309. růžoví motilci (ZŠ Červený vrch, Praha 6)
    Členové: Jan Beneš, Mikuláš Borek, Jonáš Pechač, Radim Novák
  310. idk (Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice)
    Členové: Tereza Písková, Katsiaryna Tanner, Věra Charvátová, Anna Komínková
  311. D.E.K.A (ZŠ a MŠ Jevišovice, Jevišovice)
    Členové: Dominika Stručovská, Emílie Vajčnerová, Kateřina Kudláčková, Anna Bezunková
  312. Crazy animals (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Denisa Rakowska, Barbora Samiecová, Viktorie Němčíková
  313. Svišti (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Tom Krozeniowski, Jakub Škola, Petr Heczko, Mathias Burawa
  314. Rebelští řízečci (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Patrik Krzyžanek, Jakub Kidoň
  315. Kluci z 6.A (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Tobias Meleš, Václav Olszar
  316. Dementi (ZŠ Kneslova, Brno)
    Členové: Sandra Suchánková, Eliška Ulrychová, Veronika Cigánková
  317. ZŠSR (Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí)
    Členové: Jan Svozil, Daniel Záslav, Radovan Lev, Jakub Šnajdr
  318. Altoide (1.základní škola Hořovice, Hořovice)
    Členové: Tomáš Foltýn, Martin Vlček, Filip Lisewski, Petr Šlapák
  319. PaToMiAd (Gymnázium Brno-Řečkvice, Brno)
    Členové: Milan Novák, Tomáš Peňás, Adam Krčmář, Patrik Plechatý
  320. Název týmu (Gymnázium Omská, Praha 10)
    Členové: Matyáš Bartoš, Martin Kubec, Lukáš Rác, Zuzana Lauberová
  321. Gummy Gang (ZŠ Bohumila Hynka Cvikov, Cvikov)
    Členové: Marcela Vokřínková, Bára Kotyzová, Adam Studničný, Pham Yen Nhi
  322. OMEGALUL (Zš Úvoz 55, Brno)
    Členové: Petr Panáček, Adam Spěvák, Petr Václavek
  323. haf já jsem kočka (ZŠ Úvoz, Brno)
    Členové: Agáta Daňhelová, Lucie Šímová, Monika Matulová, Dominika Pivoňková
  324. Natka tu neni (Masarykova základní škola, Český Těšín)
    Členové: Natálie Houšková, Sofie Kaniová, Eliška Wrublová, Marie Walková
  325. Odmocnina z nuly (Masarykova ZŠ a MŠ, Česky Těšín)
    Členové: Radovan Bílek, Patrik Mendrok, Daniel Denk, Jan Beňuš
  326. Slozka (Masarykova ZŠ a MŠ, Česky Těšín)
    Členové: Ema Matlochová, Dominika Calabrová, Veronika Romanová, Markéta Wałaská
  327. IQ-Ovce (Masarykovo gymnázium, Plzeň)
    Členové: Helena Hadrbolcová, Anna Vondráčková, Lucie Hejnalová, Klára Dostálová
  328. pigeons (ZŠ T. G. Masaryka, Opava)
    Členové: Martin Volný, Alžběta Wajdová, Ester Satke, Marie Krátká
  329. IBK Ovečky (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Filip Bajgar, Filip Šteffel, Natálie Bajgarová, Samuel Biroš
  330. Qwerty (ZŠ TGM Opava, Opava)
    Členové: Alexander Dimitriu, Omar Shehata, Matyáš Nováček, Berta Vrbová
  331. Čtyřikolautříkolky (Gymnázium Chotěboř, Chotěboř)
    Členové: David Špitálník, Lukáš Křivský, Lukáš Pavlík, Štěpán Zvolánek
  332. Ja nevim (Masarykova ZŠ a MŠ, Česky Těšín)
    Členové: Julie Olšarová, Marika Kotajná, Natálie Popková, Klára Ptaková
  333. Inteligentní dementi (ZS Haličská cesta 1493/7, Lučenec)
    Členové: Viktória Michalková, Karolína Kozová, Gabriel Adámy, Tomáš Mišove
  334. Čtveratá jablíčka na druhou (Gymnázium Křenová 36, Brno)
    Členové: Eliška Pokorná, Adéla Borkovcová, Jakub Kocháň, Jan Maňoušek
  335. Stehlice (ZŠ Mládeže, Znojmo)
    Členové: Aneta Badinková, David Novák, David Krčál, Ema Achrerová
  336. První odspodu (Gymnázium Chotěboř;, Chotěboř)
    Členové: Pavel Krbálek, Matyáš Rojka, Jiří Havel, Aleš Křivský
  337. Logika Forever (Gymnasium Kladno, Kladno)
    Členové: Terézia Dvorščáková, Nikola Levencová, Melisa Yükselová, Magdaléna Hanfová
  338. Méďa a jeho crew (První české gymnázium v Karlových Varech, Karlovy Vary)
    Členové: Jiří Nedvěd, David Pohl, Hana Burešová, Adam Šmída
  339. Kvéčka (Základní škola a mateřská škola Ptení, Ptení)
    Členové: Tereza Pejřová, Daniel Havlen, Zbyněk Novák, Martina Trnečková
  340. MickeyMousové (Zš a Mš Dambořice, Dambořice)
    Členové: Adam Hrubý, Filip Kuksa, Lukáš Dvorský, Alena Lundová
  341. Mega najetí loupáci (Základní škola a mateřská škola Ptení, Ptení)
    Členové: Aneta Francová, Radka Lakomá, Ondřej Kuba, Vojtěch Fajstl
  342. Petardy (Gymnázium Křenová, Brno)
    Členové: Klára Gebhardtová, Anna Stodolová, Petr Michálek, Tomáš Daniel Novotný
  343. Logičtí Klokani (Open Gate, Babice)
    Členové: Hrdinová Heda, Muránska Anna, Jeličić Maria
  344. Sohasobu (ZŠ sv. Zdislavy, Kopřivnice)
    Členové: Václav Sopuch, Anna Sochová, Markéta Buzková, Tomáš Harabiš
  345. Alejáci prima.B (Nad Alejí, Praha)
    Členové: Patrik Havlík, Václav Žižkovskỷ, Ondřej Merta
  346. Brlohradská (Voděratská, Praha 10)
    Členové: Martin Vagner, Daniel Radovan Ondrák, Petr Karlík
  347. Fc hood Miak (ZŠ Řezničkova, olomouc)
    Členové: Tomáš Valenta, Vanesa Kopková, Filip Žádník, Radoslav Novák
  348. Hodolanští7 (ZŠ Řezničkova, olomouc)
    Členové: Tomáš Valenta, Vanesa Kopková, Filip Žádník, Radoslav Novák
  349. Su ze štatlu (Biskupské gymnázium Brno, Brno)
    Členové: Martin Piňos, Jiří Konečný, Petr Záviška, Jan Indra
  350. Brno neexistuje (ZŠ Londýnská, Praha)
    Členové: Oliver Hurt, Tadeáš Čermák, Matyáš Zilvar, Jozef Procházka
  351. Jarvan (Zš Smetanova, Skuteč)
    Členové: Václav Šebek, Ondřej Zelenka, Jan Klíma, Martin Haman
  352. Marikine dievčence (Gymnázium Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Tamara Pribulová, Ema Baculíková, Lenka Nemčíková, Kristína Buchová
  353. Kádesové (ZŠ Sadská, Sadská)
    Členové: Filip Skála, Luboš Bíško, Martin Svoboda, Tomáš Vopěnka
  354. TEZUSTAN (ZŠ Smetanova Skuteč, Skuteč)
    Členové: Anna Drobná, Tereza Peřinová, Stella Sleziaková, Zuzana Benešová
  355. Medvedí Brloh (Gymnázium Alejová 1, Košice)
    Členové: Natália Žatková, Karin Sabová, Michaela Vargová
  356. Zelená Čtyřka (Gymnázium Strakonice, Strakonice)
    Členové: Barbora Havlová, Nikola Kovarovičová, Anna Kropáčková, Johana Košnarová
  357. MILIONOVÍ ŽÁCI (ZŠ Litomyšl, Zámecká, Litomyšl)
    Členové: Josef Šafránek, Anna Horáková, Berenika Gultová, Petr Kopecký
  358. Kulatý obdélník (ZŠ Metelkovo nám. 968, Teplice)
    Členové: Zuzana Linda Čechová, Vojtěch Gaisler, Zuzana Hessová, Daniela Tauerová
  359. Šli dva a nesli vanu (Biskupské gymnázium v Ostravě, Ostrava)
    Členové: Viktorie Jurišicová, Nela Korpasová, Hana Stuchlá
  360. Počtáři (Zš, Skuteč, Smetanova ul., Skuteč)
    Členové: Tomáš Vomlel, Jiří Čáp, Tomáš Hlušička, Tereza Doležálková
  361. praha > brno (ZŠ Litomyšl, Zámecká, Litomyšl)
    Členové: Jan Beneš, Jiří Bárta, Petr Dudek, Štěpán Šmíd
  362. kukuřice s.r.o. (ZŠ Úvoz 55, Brno)
    Členové: Vojtěch Macek, Vojtěch Polášek, Daniel Pospíšil, Martin Mlčůch
  363. homo neanderthalensis (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ Vsetín, Vsetín)
    Členové: Julie Stejskalová, Hana Staňková, Veronika Dančáková, Karolína Bartoš
  364. Eimer Haufen (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ Vsetín, Vsetín)
    Členové: Kryštof Martin Kneblík, Ema Baletková, Jiří Kubica, Julie Pazdírková
  365. Šušně z Třince (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Vojtěch Janota, Lukáš Vicherek, Klára Metlická, Michal Pěgřim
  366. Seš-lost (Gymnázium a SOŠZE, Vyškov, příspěvková organizace, Vyškov)
    Členové: Jiří Pala, Anna Žáková, Petr Ryšávka, Vojtěch Novák
  367. KATEKIA (1.ZŠ Hořovice, Hořovice)
    Členové: Anna Patková, Kateřina Křikavová, Kristýna Hrdličková, Tereza Štěpánková
  368. Epe family (Gymnázium Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Anna Jacková, Lea Bruothová, Petra Maršalová, Laura Eperješiová
  369. Bölÿ näs z väs mözëk (Bigy, Brno)
    Členové: Václav Jasanský, Adam Svoboda, Pavel Krchňavý
  370. Růžové papučky (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Jáchym Zadražil, Vítězslav Šíma, Lukáš Zbořil, Ondrej Stolek
  371. Berušky (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Kateřina Váňová, Natálie, Natálie Fliťarová, Anna Jehličková
  372. Cukríci (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ Vsetín, Vsetín)
    Členové: Marie Anna Mezníková, Johana Pnioková, Anna Rumánková, Hana Maňáková
  373. Maths masters (Wichterlovo gymásium, Ostrava)
    Členové: Petr Němec, Adam Kyjovský, František Skořupa, David Stryk
  374. Byli jsme chytří (Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Marek Dvořák, Vilém Krajíček, Martin Zeman, Lukáš Světlík
  375. máme psa (Gymnazium profesora Jana Patočky, Praha)
    Členové: Josef Šimůnek, Denis Nuriev, Mathias Joseph Frantzen
  376. ONI (Gymnázium Chotěboř, Chotěboř)
    Členové: Filip Venc, Matěj Tvrdík, Tomáš Scholz, Martin Jindra
  377. Smetánka a Roman (Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ Vsetín, Vsetín)
    Členové: Jan Hrňa, Jiří Guriča, Roman Kuchmak, Tobiáš Václavek
  378. Neděje0 (Wichterlovo Gymnázium, Ostrava)
    Členové: Vítek Černík, Gregor Brückmann, Tomáš Knauer, Jan Hýl
  379. Bahamy Gang (ZŠ TGM Opava, Opava)
    Členové: Zuzana Jandová, Hana Kolovratová, Daniela Tomanová, Hana Zavadilová
  380. Tykve na čtvrtou (Gymnázium a SOŠZE, Vyškov, příspěvková organizace, Vyškov)
    Členové: Barbora Sirotková, Ema Otevřelová, Natálie Vylamová, Pavel Babyrád
  381. Vypečené Houstičky (1.ZŠ Zámecká 496, Litomyšl)
    Členové: Eliška Slavíková, Magdaléna Jeřábková, Anna Lněničková, Michaela Tomšů
  382. Tygři G (GYMNÁZIUM A JAZYKOVÁ ŠKOLA S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY BŘECLAV, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE, Břeclav)
    Členové: Slavomír Ruman, Viktorie Szewczyková, Vojtěch Pudelka, Zuzana Hasilová
  383. Saláti (GYMNÁZIUM A JAZYKOVÁ ŠKOLA S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY BŘECLAV, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE, Břeclav)
    Členové: Jan Harašta, Adam Krause, Zuzana Adámková, Lucie Tichá
  384. Smažení Krocani (1.ZŠ Zámecká 496, Litomyšl)
    Členové: Tomáš Sedláček, Jan Havla, Matěj Hanuš, Tomáš Benedikt Sršeň
  385. Krteček a Kačenky (1.ZŠ Zámecká 496, Litomyšl)
    Členové: Ela Candráková, Tereza Mikulecká, Nikola Belfiová, Nela Bulvová
  386. Holky s mamothem (Mensa gymnázium, o.p.s., Praha 6)
    Členové: Alžběta Tichá, Klára Futejová, Klára Sionková, Matěj Mothejzík
  387. Mñam team (Gymnázium Žitavská, Česká Lípa)
    Členové: Lukáš Kryštof Fedorko, Filip Sichrovský, Pavel Prokop, Martin Schacherl
  388. AMEN (MZŠ Kamenačky, Brno)
    Členové: Eva Kubáňová, Anna Skalníková, Michaela Skalníková, Nela Lésková
  389. Hoši Nemytí a Nečesaní (Gymnázium Opatov, Praha, pochopitelně)
    Členové: Filip Mádl, Jan Laifr, Adam „Amissano“ Stříteský, Jaroslav Šácha
  390. Vikings (gymnázium Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Jan Houdek, Petr Konečný, Matěj Šaradín, Nil Petřivalský
  391. nebreč (MŠ, ZŠ a G Mánesova, Sokolov)
    Členové: Lea Ďurkovská, Adam Louda, Stanislav Tvaroh
  392. Titani (ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra)
    Členové: Jakub Szöke, Daniel Šrank, Timotej Beňo, Martin Kubizniak
  393. To je divný! (SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice, Kraslice)
    Členové: Rozália Germušková, Sára Červenková, Nela Kesnerová, Matěj Hamouz
  394. SJ97 (ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra)
    Členové: Samuel Páleník, Ján Henček, Lukáš Bízik, Patrik Kišš
  395. Spektrum (ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, Nitra)
    Členové: Lukáš Šiška, Martin Benko, Nikola Kujundžič, Michal Regula
  396. Hokuro (Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, Pontassievská 3, Znojmo)
    Členové: Barbora Čaňková, Daniela Kosková, Kateřina Korgerová, Marie Pokorná
  397. Yntelygenťy (Základní, Dolní Čermná)
    Členové: Josef Maixner, Tadeáš Kulhavý, Aleš Jansa, Filip Málek
  398. Kings in the North (ZŠ Frýdecká, Havířov - Bludovice)
    Členové: Matyáš Volný, Ondřej Čeleda
  399. Muffinci (Gymnázium Brno Řečkovice, Brno)
    Členové: Barbora Velenová, Klára Zejdová, Hana Obdržálková
  400. LOGICI (Gymnaz Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Nikolas Pippal, Adam Brozda, Karel Vaněk, Jakub Vortel
  401. Osmáci degu (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Adéla Dubanová, Michaela Kubaňová, Kristýna Návratová, Štěpán Závacký
  402. Bergmans (Gymnázium Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí)
    Členové: Viktor Adámek, Jakub Hyhlík, Mikuláš Lejsek, Kryštof Marek
  403. Hlubočka (ZŠ Hluboká 150, Ústí nad Labem)
    Členové: MartinPlachý, Šimon Plachý, František Salava, Eliška Cesarová
  404. SNP (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Nela Bartoníčková, Lenka Biječková, Martina Taslerová
  405. Crazy girls (Gymnázium profesora Jana Patočky, Praha)
    Členové: Patricie Dolejšová, Marie Ema Zichová, Valérie Plevová, Klára Podhorská
  406. Rodent magnus (ZŠ Na Šutce 28, Praha)
    Členové: Bartoloměj Vaníček, Kamila Vaníčová
  407. Mo(u)dré sovy (ZŠ a MŠ Dolní Břežany, Dolní Břežany)
    Členové: Šárka Kopalová, Oliver Petřík, Matyáš Tománek, Martin Šerák
  408. Chytrolíni (Open gate, Babice)
    Členové: Elen Prokešová, Calista Maříková, Klára Blaškovanová, Kateřina Neumannová
  409. Agenti (ZŠ Dolní Čermná Vincence Junka, Dolní Čemná)
    Členové: Milan Křivohlávek, Vojta Horský, Míša Kacálková, Míša Marešová
  410. Ultra Galikticky Geniální My (Jiráskovo gymnázium Náchod, Náchod)
    Členové: Lucie Kaulichová, Natálie Němcová, Lenka Vočadlová, Ivana Turková
  411. BESVA (ZŠ Letohrad, Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Simona Brožovská, Bára Fialová, Ema Šťovíčková, Vojtěch Otevřel
  412. Kiwi Team (ZŠ Bohumila Hynka, Cvikov)
    Členové: Vojta Baborák, Kristýna Libichová, Jan Pánik, Jakub Veselý
  413. Zase slaný cukr (Masarykova ZŠ a MŠ, Železnice)
    Členové: Filip Burgert, Jakub Tuček, Adéla Maťátková, Vojtěch Šťastný
  414. FourHeads (ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351, Moravská Třebová)
    Členové: Burešová Terka, Klíč Miroslav, Krupičková Sára, Rys Michal
  415. Nula na druhou (ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351, Moravská Třebová)
    Členové: Josef Samuel Dudáš, Jiří Chocholatý, Kateřina Prucková, Eliška Bačáková
  416. VSCO (ZŠ Donovalská, Praha 4)
    Členové: Andreas Rychtaříik, Tomáš Hadraba, Marek Tůma, David Fučík
  417. GO (gymnázium Opatov, Praha)
    Členové: Tomáš Routa, Denis Mazur, Michaela Rubešová, Alexandr Vondra
  418. MMEF (Gymnázium Chotěboř, Chotěboř)
    Členové: Matěj Kocourek, Mikuláš Hirš, Filip Krupička, Eliška Křivská
  419. Kachničky (Gymnázium Chotěboř, Chotěboř)
    Členové: Veronika Křivská, Kateřina Horáková, Kateřina Běloušková, Barbora Paulová
  420. Evevek (ZŠ TGM Čejkovice, Čejkovice)
    Členové: Veronika Skyvová, Veronika Konečná, Eva Kočaříková, Klára Gulišová
  421. Ti nejnezdevětadevadesáteroroznásobovávatelnější (Gymnázium Jihlava, Jihlava)
    Členové: Michaela Bártů, Alice Černochová, Vladimíra Přibylová, Vojtěch Přibyl
  422. Tužky (ZŠ Letohrad, Komenského 269, Letohrad)
    Členové: Laura Stejskalová, Denisa Vágnerová, Jan Faltus, Tomáš Fajt
  423. Černá díra (PORG Libeň, Praha)
    Členové: Anna Štrosová, Tatiana Vlčková, Magdalena Dašková
  424. Veľká dvojka (ZŠ s MŠ Krajné, Krajné)
    Členové: Erika Mokryšová, Tomáš Mokryš
  425. Martinská1 (ZŠ Martinská 20, Žilina)
    Členové: Karolína Beniačová, Pavlína Fundárková, Michal Holena
  426. Martinská2 (ZŠ Martinská 20, Žilina)
    Členové: Dávid Štefánik, Adrián Matis, Adam Meňhart
  427. Petrohrad (Gymnázium nad Alejí, Praha)
    Členové: Petr Laškevič, Sabina Mihulová, Bára Kabelová, Andrej Burian
  428. Květa (Open Gate, Babice)
    Členové: Josefína Sarah Elisová, Filip Gross, Kateřina Švejdová, Barbora Votlučková
  429. Findine kalkulačky (Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Róbert Stašš, Noel Pásztor, Radovan Tomáš, Adam Chalachan
  430. Aničky team (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Anna Ciencialová, Vojta Lazar, Lukáš Staněk, Jaromír Brzezina
  431. Holky z 6.C (ZŠ Slezská Třinec, Třinec)
    Členové: Eliška Boháčová, Anna Rusnioková, Anna Ameht
  432. medvídci7 (Základní škola Komenského, Nové Město nad Metují)
    Členové: Michaela Krejcarová, Tereza Uherová, Agáta Fričová, Lukáš Rousek
  433. Niečo husté (Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin)
    Členové: Linda Palenčíková, Rastislav Čečotka, Ema Spišáková, Filip Husárik
  434. nakerbakulas (Gymnázium B.S.Timravy, Lučenec)
    Členové: Milan Pupala, Ema Sebestyén
  435. La Picha de Mucho (DG Kralupy, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Michal Novák, Matěj Kratochvíl, Jan Čížek, Daniel Dürrhammer
  436. Košťata (ZŠ Litomyšl, Zámecká, Litomyšl)
    Členové: Markéta Duffková, Veronika Dostálová, Klára Brychtová, Emma Tmějová
  437. nevime (Gymnázium, Strakonice)
    Členové: Matěj Bláha, Jan Masák, Ivana Kloudová, Sofie Šťastná
  438. Pražáci Věšáci (ZŠ Londýnská, Praha)
    Členové: David Karásek, Michael Moshashvily, kryštof Krejčí, Matyáš Josef Berka
  439. primastrakonice (Gymnázium, Strakonice)
    Členové: Matěj Bláha, Jan Masák, Ivana Kloudová, Sofie Šťastná
  440. Matematické holky❤️ (Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, Česká Lípa)
    Členové: Tereza Kulhánková, Veronika Sedláková, Zoe Prášilová
  441. Kokosy z Budějc (Jírovcova 8, České Budějovice)
    Členové: Emílie Holá, Karolína Marková, Matěj Motejzík, Jan Smola
  442. Lineárně nezávislí (ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633, Kladno)
    Členové: Ondřej Matviak, Michaela Chmielová, Tereza Vítková, Erik Weglarz
  443. BAV (Církevní gymnázium Plzeň, Plzeň)
    Členové: Barbora Mášková, Eva Mužíková, Aneta Kaderová
  444. Kafčo (ZŠ a MŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Anh Tran, Kristýna Švestková, Pavla Humlíčková, Nikol Karasová
  445. šqřgfx (Gymnázium Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Tomáš Mohapl, Samuel Puškáš, Václav Halás
  446. PROHERCI (ZŠ a MŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Jan Karafiát, Anna Sajvaldová, Tadeáš Václavík, Marek Zamazal
  447. hamapajan (Gymnázium B.S.T., Lučenec)
    Členové: Hana Haláková, Marianna Melicherčíková, Patrik Pavlík, Ján Dováľ
  448. Šamanky (Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál,p.o., Bruntál)
    Členové: Nela Čermáková, Klára Vokálová, Agáta Zatloukalová, Karolína Formanová
  449. Harry Potter (Gymnázium B.S.T., Lučenec)
    Členové: Karin Hergelová, Miroslav Melicher, Emma Korimová, Maxim Švec
  450. HERMIONA (Gymnázium B.S.T., Lučenec)
    Členové: Lucia Mižúrová, Mia Malatincová, Emma Pivarčiová, Romana Šágová
  451. GymBruTeam (Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál,p.o., Bruntál)
    Členové: Jakub Škopík, Michael Jančík, Štěpán Šimončík, Patrik Zouhar
  452. AAAJ (Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál,p.o., Bruntál)
    Členové: Alžběta Blažková, Anna Kubátová, Jolana Polášková, Anežka Lipowská
  453. ŠAŠCI (Základní Škola a Mateřská Škola Nový Malín, Nový Malín)
    Členové: Šváb Ondřej, Budina Tobiáš, Končický Radek, Kolář Jakub
  454. PRINCEZNY (Základní škola a mateřská škola Nový Malín, Nový Malín)
    Členové: Julie Grmelová, Adéla Houserková, Jana Grossová, Adéla Štěpánová
  455. Slaný brambůrek (ZŠ Tišnov, Smíškova, Tišnov)
    Členové: Petr Chlup, Tomáš Novotný, Tobiáš Ekl, Martin Husovský
  456. Odpadlíci (Základní a Mateřská škola Nový Malín, Nový Malín)
    Členové: Karolína Vávrová, Lukáš Dostál, Karolína Heděncová, Filip Tříska
  457. GIRLS SKILL POWER (Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, Nový Malín)
    Členové: Ema Všetýčková, Jana Brázdilová, Eliška Škurková
  458. MALÍNSKÝ ROD (Základní Škola a Mateřská Škola Nový Malín, Nový Malín)
    Členové: Ondřej Pánek, Radim Vymazal, RadekPospíšil, Dominik Rys
  459. Malínský Ovádi (ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA NOVÝ MALÍN, Nový Malín)
    Členové: Šimon Alfréd Macek, Ondřej Michalička, Vitězslav Moca, Joshua Tacticos
  460. Jarda Squad (Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť, Zlín)
    Členové: Jakub Dolanský, Jakub Blahník, Lukáš Horák, Tomáš Blahník
  461. Hálkova Team 1 (FZŠ Olomouc, Hálkova 4, Olomouc)
    Členové: Tereza Kratochvilová, Vojtěch Mikláš, Barbora Buchtová, Barbora Valáriková
  462. Hálkova Team 2 (FZŠ Olomouc, Hálkova 4, Olomouc)
    Členové: Monika Michalcová, Milena Kysučanová, Leona Glauderová, Tran Mai Hong Nguyen
  463. Kyslé uhorky (ZŠ Komenského Bardejov, Bardejov)
    Členové: David Čech-Gut, Tibor Šinaľ, Alexander Oslacký, Marek Mank
  464. Čtyři Ukulele (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Jan Kobylka, Štěpán Dubský, Václav Kurfiřt, Jaroslav Meisner
  465. Žhavé kotletky (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Emma Dubská, Daniela Mastníková, Markéta Volprechtová
  466. dva citronky (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Anna Halamová, Tereza Němcová
  467. 2slepice (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Sára Neoralová, Linda Šašková
  468. Tři Sestry (ZŠ Pěnčín, Bratříkov)
    Členové: Barbora Štěpánová, Agáta Růžičková, Darija Nemyrovska
  469. TVSK (ZŠ Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Simona Kuncová, Tereza Valešová, Veronika Solarová, Klára Jeništová
  470. čáp (ZŠ Belehradská 21, Košice)
    Členové: Dávid Ujházi, Emma Priščáková, Daniel Sabol, Sofia Jaššová
  471. Břichy a spol. (ZŠ Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Jiří Břicháček, Marek Barbuš, Daniel Ďuračka, Pavel Štěpán
  472. Béčkosauři (ZŠ Moravská Třebová,Palackého 1351, Moravská Třebová)
    Členové: Matyáš Přichystal, Šimon Fryč, Veronika Marková, Aneta Rattmannová
  473. Růžoví panteři (ZŠ Komenského, Letohrad)
    Členové: Anna Poláčková, František Liebich, Marek Faltus, Eliška Sysrová
  474. Táta a jeho děti (Gymnázium Chotěboř, Chotěboř)
    Členové: Radek Valehrach, Adam Souček, Tereza Kopecká, Nela Krejčíková
  475. gesccxhc (Ghdub, Euolkslf)
    Členové: Rodahz Opjiujy, Fmjbdv Cjdjzrso, Dskfpo Jqjowqbd, Hvuhgp Pcafxkx
  476. Babish TEAM (Mensa gymnázium, Praha)
    Členové: Jan Slíva, Richard Dobíšek, Vojtěch Procházka, Viacheslav Nikiforov
  477. 4.Říše (ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA NOVÝ MALÍN, Nový Malín)
    Členové: Matouš Vrana, Adam Petruň, Jakub Gronych, Radek Pospíšil
  478. Internetoví Bohové (Zakladní škola a mateřska školka nový ma, Nový Malín)
    Členové: Zuzka Hovancova, daniel šmíd, Veronika Boxanova
  479. René team (Základní škola a mateřská škola Nový Malín, Nový Malín)
    Členové: Tereza Bachtíková, Kryštof Knapp, Matěj Kočí, Patrik Štábl
  480. Bublinky (Základní škola a mateřská škola Nový Malín, Šumperk)
    Členové: Činková Karolína, Monika Tichá, Michaela Talafová, Tichá Ivana
  481. TI CO SLEDUJÍ YOUTUBE (ZÁKLADNI ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA NOVÝ MALÍN, Nový Malín)
    Členové: Eliška Gábová, Karolína Dvořáčková, Tereza Varišková, Veronika Pospíšilová
  482. Gopnik Kočky13 (Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, Nový Malín)
    Členové: Dominik Vyhnálek, Patrik Valenta, Petr Čížek
  483. Jahůdky (Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická, Vyškov)
    Členové: Aneta Formánková, Vendula Páčová
  484. Svatí Juráci (Základní škola Velký Ořechov, okres Zlín, příspěvková organizace, Velký Ořechov)
    Členové: Filip Vlk, Zuzana Mastešová, Jolana Mahďáková, Milan Kieryk
  485. KadyGroup (Gymnázium Brno, Křenová, Brno)
    Členové: Aneta Stračárová, Jiří Pejčoch, Adriana Daňková, Martin Michalík
  486. Káča Team (ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Natálie Stuchlá, Nela Pravdová, Kateřina Bünterová, Matěj Jakoubek
  487. MOGU MOGU (ZŠ a MŠ Střelice, Střelice)
    Členové: Matyáš Meister, Stela Klevetová, Adam Křivánek, Martin Holešovský
  488. Je to fajn (Základní škola Opava-Kylešovice, Opava)
    Členové: Viktor Obrusník, Adéla Kotalová, Sabina Šindlářová, Lucie Koschatzká
  489. AkA. (Základní škola Palackého, Moravská Třebová)
    Členové: Adéla Kalová, Tereza Peškarová, Marek Šatník, Tereza Horská
  490. Štiky (ZŠ Kynšperk nad Ohří, Komenského 540, Kynšperk nad Ohří)
    Členové: Štěpán Roch, Martin Dušek, Vojtěch Kohout, Matyáš Lebeda
  491. Káva v ačokče (Gymnázium Česká 64, České Budějovice)
    Členové: Vlastimil Hošek, Richard Konzal
  492. Kinder mafia (ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá)
    Členové: Vanda Podracká, Erik Pisarčík, Karin Máliková, Timea Olšavská
  493. Medvídci (ZSTGM.cz, Blansko)
    Členové: Eliška Kraftová, Daniela Ondrová, Adéla, Adéla Furješová
  494. Medvídci02 (Gymnazium, Bruntál)
    Členové: Tomáš Křenek, Jiří Vrabec, Martin Lang, Martin Valta
  495. VSCO-SAVE THE TURTLES (ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá)
    Členové: Emma Nebusová, Lenka Selepová, Dominika Halčinová, Filip Kolumber
  496. Puberťáci (Gymnazium, Bruntál)
    Členové: Radek Janeček, Nikolas Dang, Ondra Němec, Mirek Macek
  497. Primáni (Gymnazium, Bruntál)
    Členové: Denis Lukáš, Adam Svánovský, David Barusel, Šimon Petr Gade
  498. Tapíři (Gymnázium Budějovická 680, Praha 4)
    Členové: David Brňák, Šimon Henžlík, Karel Krčmář, Erik Plachý
  499. Hydranti (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Nikola Tešnarová, Tereza Figurová
  500. Deskáři.net (ZŠ Pod Vinohrady, Uherský Brod)
    Členové: Tomáš Novák, David Fuchs, Daniel Götz
  501. Lůďovi kulíšci (Open Gtae, Babice)
    Členové: Michael Hrabal, Adam Chára, Kryštof Kadaník, Filip Höfinghoff
  502. stokari (ZŠ s MŠ 1. čes. arm. zboru Stráňavy, Stráňavy)
    Členové: Roman Mičík, Oliver Both, Adrián Infner
  503. Hell Brains (Základní škola, Mládeže 3, Znojmo)
    Členové: Tomáš Olej, Ondřej Eliášek, Ondřej Matoušek
  504. Rebelky (ZŠ Smetanova, Skuteč)
    Členové: Simona Doupalová, Anna Kozderková, Karolína Ročňáková
  505. Mrštní havrani (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Julie Skleničková, Adéla Šelová, Matěj Kolář, Jakub Šafařík
  506. Blesci (Gymnázium Strakonice, Strakonice)
    Členové: Vítek Kotrch, Robert Kroupa, Jan Vojta, Petr Mach
  507. Strakoničtí géniové (Gymnázium Strakonice, Strakonice)
    Členové: Eva Kroupová, Adéla Kratochvílová, Antonín Šimek, David Hejpetr
  508. Strakoničtí géniové 2019 (Gymnázium Strakonice, Strakonice)
    Členové: Eva Kroupová, Adéla Kratochvílová, Antonín Šimek, David Hejpetr
  509. Hořlavé kapaliny (ZŠ Blatenská, Horažďovice)
    Členové: Markéta Pašavová, Eliška Trejbalová, Zdeněk Vítovec, Nick Vondryska
  510. Řízci (ZŠ Řezničkova, Olomouc)
    Členové: Jan Charamza, Tomáš Vyhlídal, Tomáš Janalík, krystýna Kašová
  511. Sedmáci (ZŠ Pohůrecká, České Budějovice)
    Členové: Maxim Podolka, Nikola Pudivítrová, Radim Štěpáník, Dominik Vondruška
  512. Elmak (Zš Úvoz, Brno)
    Členové: Palečková Ellen, Peňásova Markéta
  513. Hejčínská 4 (Gymnázium Olomouc Hejčín, Olomouc)
    Členové: Terezie Ratajová, Emma Marie Šimáčková, Tatiana Stýblová, Tereza Paulíčková
  514. Banáni (Gymnázium, Strakonice, Máchova 174, Strakonice)
    Členové: Sebastian Fuka, Vojtěch Dřevo, Ondřej Šmíd, Lukáš Weigner
  515. Jezevčice (Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
    Členové: Dana Mašterová, Kristýna Kuklová, Barbora Kolářová, Anna Přesličková
  516. Ave Caesar (, Brno)
    Členové: Filip Marek, Ondřej Nový, Vojtěch Varvařovský, Matyáš Oral
  517. MAKAK (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Kateřina Boháčová, Amélie Šimonová, Karolína Sarah Baxová, Alžběta Stránská
  518. ŠALAMOUNI (ZŠ T.G.M. Blansko, Blansko)
    Členové: Nikol Bejrová, Klára Fojtů, Ema Kuncová
  519. ETTA (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, 04011 Košice, Košice)
    Členové: Annamária Hintošová, Anna Čurajová, Tamara Bodnárová, Terézia Hlatká
  520. BIG BRAIN TIME (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, 04011 Košice, Košice)
    Členové: Katarína Jiříčková, Natália Šeligová, Ján Šimko, Laura Kopsová
  521. Drsní dřeváci (Gymnázium Litoměřická, Praha 9)
    Členové: Zuzana Holcová, Vojta Dudl, Filip Kocourek, Jakub Feix
  522. EGREŠE (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, 04011 Košice, Košice)
    Členové: Maxim Marko, Matúš Ďurian, Sonja Sedláková, Petra Szinaiová
  523. KALKULAČKY (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, 04011 Košice, Košice)
    Členové: Ján Jurčina, Adam Stollár, Andrej Štefanovič, Martin Fabík
  524. Hrdí hrášci (Gymnázium Blansko, Blansko)
    Členové: Matyáš Spěvák, Aneta Kolářová, Barbora Pakostová, Štěpánka Švarcová
  525. Bukvice (ZŠ s MŠ Stráňavy, Stráňavy)
    Členové: Matej Mintal, Daniel Slezák, Gabriel Bitušik, Maxime Melo
  526. Kuželky (ZŠ MŠ J.A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Milan Tlustý, Natálie Skořepová, Beata Rajtorová, Tomáš Křenek
  527. Nerieš (ZŠ s MŠ Stráňavy, Stráňavy)
    Členové: David Tabaček, Alexej Bitušík, Eduárd Vereš, Jaroslav Daniška
  528. Kostíci (ZŠ M. Choceňského, Choceň)
    Členové: Daniel Blahovec, Zuzana Šimková, Barbora Staňková, Kateřina Konečná
  529. KUDY KAM (Gymnázium Blansko, Blansko)
    Členové: Magdaléna Musilová, Anna Kopalová, Kateřina Vyroubalová, Jakub Műller
  530. Krčíňáci (Základní škola a Mateřská škola Krčín, Nové Město nad Metují)
    Členové: Zuzana Havrdová, Lukáš Knap, Vojtěch Martinů, Eliška Danihelová
  531. Memkari (ZŠ s MŠ 1. čes. arm. zboru Stráňavy, Stráňavy)
    Členové: Marek Danišek, Patrik Jahôdka, Richard Bulka
  532. #DÁMETO? (ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA ROUDNICE NAD LABEM, Roudnice nad Labem)
    Členové: Jiří Zeman, Lukáš Regner, David Folkrt, Josh Whitehead
  533. Rudý Krtek (Základní škola a Mateřská škola Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem)
    Členové: Jiří Sirový, Michal Málek, Daniel Josef Zíta, Vojtěch Krejčí
  534. Najeťáci (Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem)
    Členové: Pavel Pišl, Vojtěch Selichar, Adéla Znamenáčková, Kateřina Hubačová
  535. Tiperi (ZŠ s MŠ Stráňavy, Stráňavy)
    Členové: Samuel Tabaček, Matúš Daniš, Nikolaj Vereš, Matúš Hreus
  536. 1+1=3 (ZŠ a MŠ Školní 1803, Roudnice nad Labem)
    Členové: Petr Kubánek, Jan Ekrt, Václav Bozděch
  537. YuPe (Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem)
    Členové: Petra Baldová, Yuliia Piskorska
  538. První parta (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Natálie Hajná, Natálie Flajzarová, Kryštof Lorenc, Daniela Smrčková
  539. Krakonošova zahrada (ZŠ Karla Čapka, Praha 10)
    Členové: Ondřej Malý, David Tran, Jakub Juklíček, Miroslav Šťastný
  540. Žlutá lasagne je nej (Gymnázium Profesora Jana Patočky, Praha 1)
    Členové: David Žáček, Filip Sharifov, Egor Surkov, Václav Nosek
  541. READYSHARK (Gymnázium profesora Jana Patočky, Praha 1)
    Členové: Michael Lovitt, Antonín Lukáš, Adam Tachecí, Viktor Lamač
  542. Rajčátka (GPJP, Praha)
    Členové: Tomáš Vlasák, Filip Mošna, Jaroslav Cuhra, Antonín Senft
  543. Bystré hlavy (Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov)
    Členové: Šimon Chrobák, Rastislav Baka, Tadeáš Sekera Mikluš, Michael Harvilko
  544. Deváťáci Novolíšeňská (ZŠ Novolíšeňská, Brno)
    Členové: Ema Dvořáková, Bruno Bodejček, Matyáš Kirchner, Jakub Piotrovski
  545. Šikulkové (Gymnázium Uherský Brod, Uherský Brod)
    Členové: Petr Kroča, Jan Theodor Hrdý, Lubomír Habarta, Jan Rožek
  546. TeMaVoVr (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Teodor Šponer, Vojtěch Kubát, Matyáš Straka, Vratislav Pecháček
  547. Alles gutte! (ZŠ Bechyně, Školní 293, Bechyně)
    Členové: Sebastian Ray, Antonín Fousek, Libor Tupý, Petr Růžička
  548. H⁴ (Gymnázium Kladno, Kladno)
    Členové: Zdeňka Kohoutová, Kristýna Kováčová, Karolína Šebková, Markéta Lipertová
  549. Blbí Blbci (Gymnázium Litoměřická, Praha 9)
    Členové: Matěj Kohout, Matin Svoboda, Maxmilián Mečíř, Hung Ngoc Nguyen
  550. ALFA1 (Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Lukáš Lorenc, Filip Brůha, Anna Harantová, Adam Šafanda
  551. Š.K.S. (Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, Moravská Třebová)
    Členové: Dan Mičík, Jonáš Lazar, Adam Šimek
  552. Potkani (Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, Moravská Třebová)
    Členové: Marek Peškar, Bruno Zeman, Jan Vojtíšek
  553. Bylo nás 5 (ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec)
    Členové: Karolína Smělá, Kristýna Smělá, Andrea Vašíčková, Natálie Olexová
  554. Hasiči (Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov)
    Členové: Veronika Pejková, Terezia Sopalová, Eliáš Fudaly, Jaroslav Spišák
  555. papuč (ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec)
    Členové: Aneta Polášková, Romana Khýrová, Barbora Zrostová, Michaela Drábková
  556. TýmAneboRotaDoktorůInteligenceSáma (ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec, Velký Týnec)
    Členové: Gabriela Plachá, Anna Škrabalová, Jakub Strejček, Zdenek Šilhán
  557. Chytroši (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Simon Vaculín, Jakub Smolík, Petr Navrátil
  558. Šušni z Týnce (ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec, Velký Týnec)
    Členové: Filip Prečan, Jan Ryšavý, Lukáš Zdráhal, Tomáš Nevěřil
  559. Borci z Martínkova (ZŠ a MŠ Domamil, Domamil)
    Členové: Marek Řepa, Ondřej Karásek, David Řepa, Matěj Karásek
  560. Pandičky (Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha)
    Členové: Jitka Neužilová, Veronika Vlčková, Jana Štusáková, Andrea Kreppke
  561. Nemáme nápad (Wichterlovo Gymnázium, Ostrava)
    Členové: Ivan Boruta, Marco Nicolas Kormanik, Ondřej Havlásek, Jakub Vašut
  562. Capri-sun (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Marie Gaubová, Amálie Skleničková, Veronika Hrbáčová, Marie Svršková
  563. Minecrafťáci (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Vít Kaděra, Filip Jarolím, Vojtěch Ptáčník, David Miko
  564. Tupý čtyřúhelník (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Tomáš Wróbel, Martin Melecký, Lukáš Hruška, Josef Schotli
  565. Hruška gang (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Michal Matoušek, Marek Neuvirt, Denis Štěpán, Tomáš Stehlík
  566. Karkulky (Základní škola Opava-Kylešovice, Opava)
    Členové: Karolína Neugebauerová, Tereza Kopáčková, Veronika Kuzníková, Barbora Jiroušková
  567. krvelační kaktusy (ZŠ a MŠ Praha 3, náměstí Jiřího z Lobkovic, Praha)
    Členové: Marek Pohl, Adéla Procházková, Dominika Pilátová, Barbora Sálová
  568. Fiony (ZŠ Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Amálie Truhlářová, Klára Lakomá, Ema Sojková
  569. Cowboy team (ZŠ Velký Ořechov, Velký Ořechov)
    Členové: Jakub Klíma, Tadeáš Gajdošík, Valentýna Kročilová, Lenka Chudárková
  570. kostky (ZŠ Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Vu Huong Giang, Livie Čtrnáctá, Michaela Klanduchová, Markéta Mikulíková
  571. Peníze.cz (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: David Dobeš, Šimon Kohout, Šimon Hlaváč, Richard Bubnik
  572. Mufinky (ZŠ Velký Ořechov, Velký Ořechov)
    Členové: Sára Drábečková, Nikol Gajdůšková, Magdaléna Mikešová, Radek Čechman
  573. Správná čtyřka (ZŠ a MŠ Domamil, Domamil)
    Členové: Hana Svobodová, Barbora Švecová, Vendula Ralbovská, Kristina Kantová
  574. ZeLeNeJ KaKtUs (ZŠ a MŠ Praha 3, náměstí Jiřího z Lobkovic, Praha 3)
    Členové: Josef Měkyš, Grigoriy Gugutsidze, Daniel Rosenthal, Tomáš Novotný
  575. apple girls (ZŠ Amálská 2511, Kladno)
    Členové: Karolína Koudelková, Alena Šantová, Kateřina Jandourková
  576. Sním tě! Ham! (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Lukáš Zbranek, Štěpán Drozd, Vendula Machalcová, Berenika Chvátalová
  577. CZŠ Km (CZŠ v Kroměříži, Kroměříž)
    Členové: Ondřej Doubrava, Jan Váňa, Michal Kubiczek
  578. 40 IQ (ZŠ Velký Ořechov, Velký Ořechov)
    Členové: Vojtěch Gregor, Klára Hüttlová, Kristýna Kočíková, Veronika Sedláčková
  579. Pupíci (ZŠ Velký Ořechov, Velký Ořechov)
    Členové: Viktor Fojtách, Jan Kulha, Kateřina Mášková, Adrian Lukášík
  580. Bělohrad (Gymnázium a SOŠPg Nová Paka, Nová Paka)
    Členové: Jindřich Horák, Linhart Filip, Tereza Jirásková, Mariana Horáková
  581. máme SIAC (Gymnázium a SOŠPg Nová Paka, Nová Paka)
    Členové: Matěj Choutka, Matěj Pavelec, Tomáš Typlt, Tobias Škvor
  582. malejgympl (Gymnázium a SOŠPg Nová Paka, Nová Paka)
    Členové: Adéla Tauchmanová, Tereza Kyselová, Havelková Šárka, Marie Foltýnová
  583. Vložte meno sem (ZŠ s MŠ, Terňa)
    Členové: Adam Gajdoš, Tadeáš Kazimír, Matej Ponik
  584. Math´s gang (ZŠ T. G. Masaryka, Rodkovského 2, Blansko)
    Členové: Marek Škaroupka, Nela Tomášková, Natálie Zukalová, Martin Ševčík
  585. Unceovce (ZŠ a MŠ Praha 3, náměstí Jiřího z Lobkovic, Praha 3)
    Členové: Adam Klaboch, Jakub Klicman, Pavel Rous, Michaela Procházková
  586. Virtuální cheesburger (Základní škola Opava-Kylešovice, Opava)
    Členové: Martin Svoboda, Nela Sučanská, Marek Samel, Beáta Boháčová
  587. Quick math (4 zš norská, Kladno)
    Členové: Eliška Machová, Šimon Franěk, Adam Šípek, Jonathan Wulfert
  588. Crazy Guys (Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov)
    Členové: Adela Daniela Lišková, Vanesa Vavreková, Karolína Vaňová, Tobiáš Jurčišin
  589. Inteligentné slony2 (Cirkevná základná škola s materskou školou bl. Pavla Petra Gojdiča, Prešov)
    Členové: šimon Bartoš, Michal Iľkovič, Vlastimil Marek Urda, Patrik Barnišin
  590. SaMaKuMa (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Matěj Kaňuch, Matěj Trhlík, Jakub Měrka, Samuel Vepřek
  591. CUKRÍKY Z KARIBIKU (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Matej Ivančo, Karol Zentko, Daniel Grega, Bruno Horňák
  592. Avengers (Gymnázium a SOŠZE, Vyškov, příspěvková organizace, Vyškov)
    Členové: Lucie Holubová, Lucie Alexandrová, Adéla Judásková, Ester Smolaková
  593. MATEMATICKÉ PERLIČKY (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Dominika Hakulinová, Anna Mária Sudzinová, Miriam Gburíková, Kristína Rendošová
  594. Čtyřka z Domamile (ZŠ a MŠ Domamil, Domamil)
    Členové: Pavel Ferdan, Jakub Blaško, Jonáš Valenta, Leoš Sláma
  595. TRIAJEDEN (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Natália Pončáková, Žofia Jurčinová, Zuzana Sklenková, Adam Samatana
  596. STARS (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Klára Milkovičová, Terézia Vaňová, Emília Sikorová
  597. Stephen Hawking gang (ZŠ a MŠ Domamil, Domamil)
    Členové: Tadeáš Švec, Marek Kučera, Zdeněk Ralbovský, Václav Špaček
  598. YZOVIA (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Dávid Guľáš, Michal Surový, Dominik Fabík
  599. CESSNA (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Peter Láncoš, Samuel Varga, Samuel Szczurek, Karol Hertelý
  600. Šprti na druhou (ZŠ Slovanské nám.2, Brno)
    Členové: Tadeáš Bednařík, Jan Najbert
  601. Čtyřka z pětky (ZŠ Červenka, Červenka)
    Členové: Dominika Hynková, Kateřina Šperková, Zuzana Eibová, Lukáš Smékal
  602. BIG MAC TIME (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Kristián Bamhor, Tadeáš Kaduk, Šimon Ondrejka, Dominik Kiš
  603. Legendary Squad (ZŠ Červenka, Červenka)
    Členové: Vojtěch Navara, Patrik Minařík, Vladimír Horych, Jan Havlíček
  604. ROŽOK SO ŠUNKOU (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Dominik Kolarčík, Šimon Lukčo, Marek Vrabec, Matúš Melicher
  605. Mathsmasters (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Richard Beneš, Marek Havrlant, Kryštof Kalousek
  606. Pumy (ZŠ Červenka, Červenka)
    Členové: Veronika Obšilová, Melinda Poštulková, Mia Milinovská, Pavlína Veselá
  607. PAMPELIŠKY (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Lenka Nagyová, Eva Németová, Lucia Kaduková, Zuzana Liptáková
  608. EMMK (ZŠ Červenka, Červenka)
    Členové: Elizabeth Krchňáková, Jakub Navrátil, Matěj Smrček, Matěj Piňos
  609. T. G. Masters (Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, Moravské Budějovice)
    Členové: Vendula Karásková, Lukáš Šplíchal, Adéla Dvořáková
  610. BEZ NÁZVU (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Michaela Jačaninová, Martin Belej, Dávid Dziak
  611. DRAGONS (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Jakub Gajdošík, Daniela Bujňáková, Júlia Melicherová, Matúš Lukačko
  612. Krtečkovi sportovci (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Jarmila Křivánková, Valerie Lochmanová, Karolína Mezníková, Iva Píšalová
  613. Holky ze školky (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30 b, Brno)
    Členové: Vojtěch Šťasta, Viktor Malášek, Thomas George Wilson, Štěpán Dudek
  614. 4DRAGONS (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Jakub Gajdošík, Daniela Bujňáková, Júlia Melicherová, Matúš Lukačko
  615. MC TUNIACI (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Ľubomír Kunca, Ľudovít Raffaelis, Melichar Neufeld, Bruno Baltes
  616. ČÍSLICE (ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice, Košice)
    Členové: Dorota Toporová, Karolína Molitorisová, Ester Podolská, Nina Martonová
  617. Čajíkáři (ZŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Vojtěch Kovalský, Ondřej Neumann, Aneta Baslíková, Jiří Macháček
  618. Pura Vida (ZŠ P. Bezruče, Třinec)
    Členové: Lucie Chlupová, Sebastian Petrov, Matěj Raszka
  619. SASANKY (Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Markéza Sakalová, Šimon Syrovátka, Radek Amaseder
  620. Šlapaňáci (Zš Šlapanice, Šlapanice)
    Členové: Tomáš Nesrovnal, Ondřej Pešák, Robin Jovanović, Ondřej Trávníček
  621. Plešíci (ZŠ Plešivec, Český Krumlov)
    Členové: Adam Karlíček, Klára Hausdorf, Vít Kubal, Matyáš Píša
  622. Kepler PRO (Gymnázium Jana Keplera, Praha)
    Členové: Ema Večerková, Rebeka Heřmanová, Markéta Brunclíková, Alžběta Nedvědová
  623. Tři + Jedna (4. ZŠ Norská, Kladno)
    Členové: Hlavatý Vojtěch, Frolík Marek, Větrovec Ondřej, Pokorná Nela
  624. No a čo (SŠ Dominika Tatarku - OG, 058 01 Poprad, Poprad)
    Členové: Martin Dudjak, Ema Jarošová, Mária Jendrušáková, Lucia Gerberyová
  625. Maniaci (ZŠ Havlíčkův Brod, V Sadech 560, Havlíčkův Brod)
    Členové: Zbyněk Aubrecht, Zdeněk Aubrecht, Tomáš Fadrný, Rudolf Juhaňák
  626. Hvězdná pěchota (ZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30b, Brno)
    Členové: Radek Havlát, Jan Vrzala, Vít Chovanec, Vít Vlach
  627. Lvice078 (Jiráskovo Gymnázium Náchod, Náchod)
    Členové: Sonja Kostyšynová, Marie Chrastinová, Zuzana Pepežová, Karolína Samková
  628. Spiderman a spol (ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Jíra Lukáš, Utěšil Matyáš, Jiří Rajnyš, Suchopárek Jiří
  629. NNNT (ZŠG. Drozda s MŠ Chrenovec-Brusno, Chrenovec-Brusno)
    Členové: Kevin Čampiš, Viktor Rendek, Aneta Dobrotková, Damien Minich
  630. Čuníci (ZŠ Otická 18, Opava)
    Členové: Eva Martikánová, Markéta Janečková, Daniel Mareta, Daniel Šnajder
  631. Sušenky (ZŠ Bechyně, Školní 293, Bechyně)
    Členové: Andrea Kodadová, Matyáš Vilím, Vojtěch Rataj, Martina Šťastná
  632. Einsteini (ZŠ dambořice, Dambořice)
    Členové: Jonáš Nejezchleba, Patrik Vlach, Adam Veselý
  633. CHOCHOLOVI TYMIJANCI (ZŠ Nové Strašecí, Nové Strašecí)
    Členové: Radek Korf, Hana Kozlíková, Saša Blažek, Jan Vrba
  634. Prázdná množina (Cyrilometodějské gymnázium, Brno)
    Členové: Ondřej Hanák, Zuzana Juřenčáková, Jan Klapetek, Eliška Mrázková
  635. Římani (Gymnázium Slovanské náměstí, Brno)
    Členové: Ester Ráčková, Tobiáš Broža, Barbora Jebáčková
  636. Stromčeky (Gymnázium Alejová 1, Košice, Košice)
    Členové: Martin Šmilňák, Erik Jochman, Barbora Baltovičová, Bianka Gurská
  637. 4,5 Matejkáča (ZŠ s MŠ J. D., Matejovie 539, Liptovský Hrádok)
    Členové: Patrik Hrabal, Jerguš Navrátil, Leo Slosiar, Michal Spišek
  638. Viktor a děvčata (ZŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Nové Stašecí)
    Členové: Eliška Vitnerová, Simona Bílková, Adéla Zoe Hőllová, Viktor Valchář
  639. GYMPLÁCI (Gymnázium P. J. Šafárika Rožňava, Rožňava)
    Členové: Arianna Farkašová, Laura Maníková, Kitti Oleár, Rastislav Tindúr
  640. ZLATÉ STRELY (Gymnázium P. J. Šafárika Rožňava, Rožňava)
    Členové: Nguyen Bat Tung Duong, Samuel Rogos, Marek Kekeňák, Erik Garaj
  641. Wigymáci1.B (Wichterlovo gymnázium, Ostrava)
    Členové: Antonín Vlach, Václav Holuša, Rafael Babiuch
  642. Nech si to na doma pro Velrybu (GPOA, Znojmo)
    Členové: Beata Skoumalová, Karolina Ondráčková, Petra Navrátilová, Adriana Kudrnová
  643. Me2di z loga (Mensagymnázium, Praha)
    Členové: Ludmila Šírová, Jan Ostatnický
  644. SHELDON & spol. (Gymnázium Terezy Novákové, Brno)
    Členové: Filip Harman, Matouš Kapusta
  645. 2+2=5 (ZŠ s MŠ Štefanov, Štefanov)
    Členové: Miroslav Andel, Marcel Novomeský, Kamila Cilíková, Timotej Kudoláni
  646. jednička (ZŠ Ohrada, Vsetín)
    Členové: Adéla Kořínková
  647. Blománnci (Malostranské gymnázium, Praha)
    Členové: Lucie Pácaltová, Josef Tůma, Jáchym Hanus, Tomáš Jelínek
  648. Kleopatry (ZŠ TGM, Opava)
    Členové: Dominik Toška, Vít Sehnálek, Klára Pirunčíková, Tomáš Franta
  649. LANNO (ZŠ Křídlovická, Brno)
    Členové: Koksová Natálie, Janíčková Lucie, Anna Šamánková, Nela Hodečková
  650. SPIEVANKOVO (Spojená škola D. Tatarku, Poprad)
    Členové: Tomáš Herda, Jana Šulíková, Jakub Pikora, Sára Pitková
  651. BOB (Tř. Kpt. Jaroše, Brno)
    Členové: Jan Václavek, Lukáš Vejchoda, Tomáš Řehák, Ana Sázavská
  652. GOPNÍCI (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Richard Polanka, Mikuláš Smetana, Jakub Krahulec, Teodor Káles
  653. Játrový knedlíčci (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Adam Rataj, Adéla Vurbsová, Anna Dordainová, Natálie Rajtmajerová
  654. Einsteinovi kamarádi (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Adam Pikl, Kryštof Brand, Žaneta Rozhonová, Nela Kálalová
  655. mamka spí (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Karel Matěj Skalický, Ondřej Trojan, Vítek Mikeš, Filip Korec
  656. emčáci (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Marika Kouřimová, Markéta Jiříková, Karolína Bischofová, Emma Havlová
  657. 4girls (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Zuzana Kratochvílová, Zuzana Bílková, Tereza Fenclová, Tereza Klečková
  658. BaToMa (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Tomáš Vlastník, Barbora Nováková, Magdaléna Blažková
  659. Wolf (Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824, Beroun)
    Členové: Dana Myškeříková, Kateřina Partlová, Julie Jarošová, Anna Krajnikovská
  660. Vánočka s kakaem (Dvořákovo Gymnázium a SOŠE Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavoi)
    Členové: Kamila Štropová, Lucie Jůzová, Martin Prosecký, Tomáš Mašek
  661. Evženovci (ZŠ Dukelská, Strakonice)
    Členové: Filip Kozjura, Jindřich Skalák, Barbora Helmová, Marek Sokol
  662. Céčko (ZŠ Havlíčkův Brod, V Sadech 560, Havlíčkův Brod)
    Členové: Tomáš Peroutka, Filip Blažek, Tomáš Zvolánek
  663. Králové šatny (Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm)
    Členové: Václav Vinkler, David Minařík, Marek Dvořák, Adam Habartík
  664. KUŘECÍ NUGETKY (Jiráskovo gymnázium, Náchod)
    Členové: Daniel Matjaš, Jan Valtera, Antonín Kubeček, Matyáš Wihan
  665. Yuumíci (Biskupské gimnázium brno, Brno)
    Členové: Vítězslav Siegel, Anna Emmert, Barbora Štarhová, Tomáš Uher
  666. Wigym 1.B (Wichterlovo gymnázium, OSTRAVA)
    Členové: Šimon Kalousek, Matouš Kulhánek
  667. Nemůžu to přečíst (Gymnázium Praha 6, Nad Alejí 1952, Praha)
    Členové: Ondřej Šverma, Šimon Kolář, Matyáš Rudolf, Adam Solar
  668. fialoví banáni (ZŠ a MŠ Praha 3, náměstí Jiřího z Lobkovic, Praha 3)
    Členové: Tomáš Paška, Richard Smutný, Oleksiy Pukish, Klára Honsů
  669. Zlatíčka z GML (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Amelie Polenská, Leonard Walletzký, Šárka Kunhartová, Amálie Polenská
  670. NoNameDuo (Gymnázium nad Alejí, Praha)
    Členové: Eliška Obstová, Alena Tichá
  671. Experti (Základní škola Palackého 1351, Moravská Třebová, okres Svitavy, Moravská Třebová)
    Členové: Lucie Dolečková, Tereza Kolářová, Daniel Adámek, Vojtěch Šedý
  672. Pochod 612 a více tučňáků za pětilitrovým kanistrem pitné vody (Open Gate school, Babice)
    Členové: Daniel Strnad, Jáchym Jakub Kulhánek, Karolína Mařincová, Adam Ledvinka
  673. MAVIKUKA (gymnázium Jana Keplera, gymnázium nad Štíhlou, zš a mš Červený vrch, Praha)
    Členové: Kamilo Tomáš, Matěj Ledinský, Vítek Hromaz, Kuba Novotný
  674. Super Mind (Základní škola Palackého 1351, Moravská Třebová, okres Svitavy, Moravská Třebová)
    Členové: Petr Gottwald, Milan Cedzo, Tomáš Pařízek, Christine Langrová
  675. brlohští dobivatelé (ZS Londynska, Praha)
    Členové: Matěj Švarc, Vojta Dohnálek, František Čechák, Anna Králíčková
  676. Breginová Vult aneb družina statečné dámy Breginové (Wichterlovo Gymnázium, Ostrava Poruba)
    Členové: Dalibor Čapla, Hana Kašná, Tereza Bernardová, Tereza Nedělová
  677. Garage fitness (ZŠ a MŠ Jana Ámose Komenského, Nové Strašecí)
    Členové: Michal Horák, Mikuláš Jan Vala, Jan Burda, Jan Bělohradský
  678. WRAP (cirkevní gymnázium, Plzeň)
    Členové: Václav Hejda, Petr Píža, Robert Enge
  679. Tři a půl mravence v Antarktidě (Gymnázium Voděradská, Praha)
    Členové: Michaela Zadražilová, Kateřina Heřmanová, Klára Vondráčková
  680. Matematický Evženovci (ZŠ Letců R.A.F., Nymburk)
    Členové: Vendula Bajerová, Anežka Frimlová, Veronika Hermanová, Valentýna Kůrková
  681. Čtverec (ZŠ Šlapanice, Šlapanice)
    Členové: Simona Chlupová, Šárka Otavová, Veronika Štěpánková
  682. Béčkaři (Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba)
    Členové: Jonáš Jirásek, Ondřej Kočur
  683. Inteligentní brambory (ZŠ Letců R.A.F., Nymburk)
    Členové: Dana Matúšková, Jasmína Matúšková, Světla Pištěková, Mikuláš Havelka
  684. GMLogika (Gymnázium Matyáše Lercha, Brno)
    Členové: Tudor Alexandru Stoican, Matyáš Zápeca, Václav Böhm, Adam Pluháček
  685. Inteligentní brambory RAF (ZŠ Letců R.A.F., Nymburk)
    Členové: Dana Matúšková, Jasmína Matúšková, Světla Pištěková, Mikuláš Havelka
  686. S.I.D. (ZS Kanianka, ZS Nedozery-Brezany, Kanianka, Nedozery-Brezany)
    Členové: Ján Lubik, Michal Mečiar, Zuzana Mikušová, Juraj Lubik
  687. MarvelSportovci (ZŠ Letců R.A.F., Nymburk)
    Členové: Evelin Zemancová, Jakub Skopalík, Vanessa Mihalíková, Monika Kopřivová
  688. Inteligentní holky (Dvořákovo gymnázium, Kralupy nad Vltavou)
    Členové: Klára Sitařová, Terezie Čiháková, Jiří Janda, Filip Janda
  689. Zadejte název týmu (PORG Ostrava, Ostrava)
    Členové: Šimon Durda
  690. Trebiška (Gymnázium, Trebišovská 12, Košice)
    Členové: Michael Magyar, Richard Magyar, Teodor Tomčik, David Sušina

Registruj se taky!

Web (C) Lukáš Rýdlo & Mojmír Vinkler, 2012 ve frameworku Nette

Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU
CZ.1.07/2.3.00/45.0018